topic

saves

2018-08-25, 15:56
Tylko wyjątkowi debile myślą, że mogą wygrać. A pani czarna warta grzechu...

doopa

2018-08-25, 16:26
k***a januszostwo w pełnej krasie, jak można tego nie znać

mariusz3pl

2018-08-25, 16:36
Międzyzdroje, widziałem ten teatr w tym roku, za tym tłumem (widać na nagraniu) stoi koks tak ok 190cm/130kg i pilnuje by sprawiedliwość była po ich stronie.

Nie rozumiem jak ludzie mogą być tak naiwni.

freaky

2018-08-25, 16:50
Jakieś 15 lat temu przy molo w Dziwnówku namówili do gry babeczkę i na zachętę dali wygrać stówkę- stary patent by poczuła gorączkę złota. Ale ona na tym poprzestała i poszła w stronę brzegu. Podbiegł jakiś koleś, pociągnął z łokcia i wyrwał kobiecie torebkę.

ProVVe

2018-08-25, 17:00
Ja widziałem we Władysławowie lata temu (pod 20 na bank) jak babka z facetem (tez był kawał byka) przej***li 900zł i głupia pipa stawiała swoją biżuterię... Jak się skończyło nie wiem, ale koks się zaczął sadzić i słusznie bo koleś łapał piłeczkę, ale ch*ja mu udowodnił (po to jest k***a z gąbki) i nie da się wygrać. Innym razem majster z kartami wyczyniał cuda wianki, poszedłem od tyłu i miał talię podczepioną pod stołem.. Opie**olił mnie i przegonił

PS. Swoją droga nie wiedziałem, że tych cwe*i jest tam aż tylu spodziewałem się 3 może 4 a tu k***a cała zgraja

Pifffko

2018-08-25, 17:40
Za dużo oglądania, ze zbyt kiepskim głosem (przynajmniej na lipnych słuchawkach).
Streści ktoś ? Mniej więcej o co chodzi? Dzięki.

Websterthe1

2018-08-25, 18:13
Pifffko napisał/a:

Streści ktoś ? Mniej więcej o co chodzi? Dzięki.

Chodzi o to że takie jelenie jak ty, które "nie wiedzą o co chodzi" są dymane przy stoliku

saves

2018-08-25, 19:05
Jakby tak podmienić tę piłeczkę z gąbki na np. tenisową? :D

Noniesondze

2018-08-25, 19:13
A nie mogą "uczciwie" sprzedawać odkurzaczy, czy jak?

Pifffko

2018-08-25, 19:19
@Websterthe1
Nie znam Twoich upodobań, ale ja nigdy nie byłem dymany przy stoliku. Powiem więcej - ja nigdy nie byłem dymany.
Podzielisz się z nami swoimi wrażeniami? Jak to jest? Boli? Czy raczej przyjemnie?

Ps. A poważniej - chcę wiedzieć w czym rzecz, a nie mam parunastu minut, aby oglądnąć wideo. Dysponuję teraz, w tym momencie ch*jowymi słuchawkami, na których prawie nie słychać komentarzy od osób będących z dala od kamery, a napisy są rzadko. Nie wiem czy taka jest jakość nagrania, czy moich ch*jowych słuchawek. Sadol to jest ostatni z portali, które mają publiczne przyzwolenie na równie publiczne (i głośne) upublicznianie (powtórzyłem się?) ich nagrań, czy choćby samych dźwięków. Jestem w przestrzeni publicznej, więc nie będę odtwarzał tego nagrania "na głos".

Chcesz, to opisz sytuację - no żesz k***a, dziękuję. Nie chcesz? to nie pie**ol głupot o jeleniach i innych zwierzętach, tylko przejdź się do zoo, żeby zobaczyć jak one wyglądają. Bo skoro oglądasz rogacza na co dzień w lustrze - powinieneś wiedzieć, że ja wyglądam zupełnie inaczej, i jeleniem nie jestem.

zwierzak30

2018-08-25, 20:23
@UP
Napisanie tego posta zajęło ci tyle czasu że w tym czasie,inteligętny normalnie człek zajarzy o cz kaman.

Hrabia Drapula

2018-08-25, 20:50
jeśli ktoś na to się nabiera, musi być debilem co nie ma internetu i telewizji

Rannhide

2018-08-25, 21:27
Kulka laduje w dloni.. da się wygrać ale wpie**ol pewny, chyba że podejdziecie z 10 karkami. Łapiecie 2 kubki krzyczycie "kulki nie ma w żadnym z nich" podnosicie szybciutko i kulkę musi podrzucić do ostatniego "wybranego" przez was. Oczywiście suma musi być wysoka żeby chciał ją zgarnąć dla siebie. Takie małe nagięcie "zasad" na naszą stronę ;)