18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Granitowy deszcz

fantastico • 2018-01-03, 09:57
Kamieniowanie człowieka za sex pozamałżeński czynione w Afganistanie przez tłum zbulwersowany czynem lubieżnym.


Gerwazy Waligóra

2018-01-03, 19:27
A czymże to się różni od humanitarnego wyzwolenia z pod dyktatury sprowadzeniem całego kraju to poziomu kamienia łupanego przez naloty bombami, dronami i wyrżnięciem setek tysięcy cywilów?

Irak, Syria, Libia, Liban plus jeszcze Afryka etc.

Inne metody i owijanie w dyplomacje.

PanAndrzej666

2018-01-03, 21:15
jakby nie było ma to sens po dłuższej chwili od razu mu grób robią

nezumi

2018-01-03, 22:40
Mateo. napisał/a:


Tylko że to co cytujesz to Stary Testament, w którym jest cała masa głupot. Dla Chrześcijan nadrzędne znaczenie ma Nowy Testament, czyli nauki Jezusa, po to przyszedł Jezus na świat bo właśnie takie akcje, w imieniu Bożego prawa, dochodziły. W Nowym Testamencie nie ma takich nakazów, a w Koranie Mahomet jasno ustosunkował się do takich praktyk i tyle.
Nie mówię, że Katolicyzm zawsze był cacy, bo jeszcze lata temu chrześcijanie na maksa łamali nauki Jezusa, ponadto tłumaczyli to stosowaniem Bożego prawa - niestety w średniowieczu panowała straszna ciemnota. Teraz mamy XXI wiek, a Islam jest na poziomie zj***nia większego niż Katolicyzm w najciemniejszych wiekach.



Wiesz glupoty czy nie, to jest w biblii. To ze katolicy sobie wycinaja to co im pasuje nie zmienia faktu ze to tam jest i tak podobno mowil Bog... wiec nie przekonuje mnie Twoje podejscie, ze to stary testament...
Islamisci po prostu cala swoja ksiege kraktuja serio, a nie tylko jej wycinek taka jest roznica.
Swoja droga, ja zawsze uwazalem ze islam dzisiaj jest tym czym katolicyzm byl w sredniowieczu.. Czyli calkowitym podporzadkowaniem codziennego zycia swojej "swietej" ksiedze w tym najgorszym z mozliwych wydan.

Alonso

2018-01-04, 10:44
Czyj cios był śmiertelny? Nikt tego nie stwierdzi.
Doskonały sposób na rozmycie odpowiedzialności.

esejPolski

2018-01-06, 00:21
Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.

longfly

2019-09-29, 10:05
i jakis debil powie ze kolonializm byl zly, nie ma kolonializmu sami sie wykanczaja jak zwierzeta w swoich szalasach,