18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Granica odc. 2137 - Papieros

C0C0JUMBO • 2021-11-21, 20:28
"Pijani Białorusini pod bronią pełnią służbę na granicy. To nie pierwszy taki przypadek, z którym spotkali się nasi żołnierze." -M.O.N.


Dualamangor

2021-11-22, 01:53
~maderfakermen napisał/a:

Korwin o tym mówił. Zaminować, wyj***łoby jednego, drugiego i reszta by sobie poszła. No ale unia jewropejska zabrania stosowania min...



Nie Unia a Traktat Ottawski który ,w przeciwienstwie do ruskich czy bialorusinów, debilnie podpisaliśmy.

Tuco

2021-11-22, 03:30
UrlichUrwich napisał/a:

Pijany ale przynajmniej próbuje mówić po angielsku i wtrąca polskie "zajebiście". A po jakiemu odpowiada mu Polak? Ręce opadają. Ani języka sąsiada ani międzynarodowego angielskiego...


Nie ogarniasz tematu. Przecież nasi po prostu nie będą zniżać się do ich poziomu, nawet jeśli zapytałby ich o chiński. Że też to trzeba tłumaczyć.

Lololoney napisał/a:

w moment po zgłoszeniu
...
a nie k***a nagrywanie by wrzucić do neta...


1. Ale że co? Co tu zgłaszać, komu i po co?
2. Niech świat widzi poziom tego "kryzysu humanitarnego".

kuzano

2021-11-22, 10:24
Lololoney napisał/a:

Podpisaliśmy traktat o wycofaniu min przeciwpiechotnych... Także ten... Korwin, czy ktokolwiek może sobie pie**olić...



No jak mówisz przeciwpiechotnych nie możemy stosować, to może przeciwczołgowe? Jak dupnie to nie będzie trzeba leczyć :amused:

metyoo

2021-11-22, 14:18
Jurand350 napisał/a:

Jak tam jest obowiązkowa służba i biorą lumpów do armii to taki jest efekt.



lump, nie lump, przynajmniej potrafi coś po angielsku sklecić, a ten nasz inteligent nawet nie potrafi odpowiedzieć, ani odmówić...

ofens14

2021-11-22, 19:36
kuzano napisał/a:

No jak mówisz przeciwpiechotnych nie możemy stosować, to może przeciwczołgowe? Jak dupnie to nie będzie trzeba leczyć



Pczeciwczołgowe nic nie dadzą . Potrzeba odpowiednio dużego nacisku na zapalnik aby doszło do ekspsplozji . Tak że dupa z pomsu ;)

ruddie

2021-11-22, 21:37
UrlichUrwich napisał/a:

Pijany ale przynajmniej próbuje mówić po angielsku i wtrąca polskie "zajebiście". A po jakiemu odpowiada mu Polak? Ręce opadają. Ani języka sąsiada ani międzynarodowego angielskiego...



Mówi o prostu dawnym językiem pana - Polaka. I ch*j mnie obchodzi, czy ta wschodnia kacapia mnie rozumie

skunastuk

2021-11-23, 16:04
Chłop chciał się zmienić na pallmalle hah

Jebaka80

2021-11-23, 16:25
Od ch..ja tu lingwistów widać...
W paru miejscach na świecie byłem i uwierzcie mi My Polacy bardzo dobrze ogarniamy języki obce, zwłaszcza angielski.

Szary_Jeleń

2021-11-24, 18:08
Mogli mu kupić ramę pallmalli żeby poznali łaskę Pana. Czemu nie.