18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grand Theft Auto V

JSK2012 • 2013-08-15, 16:21
Kolejny gameplay;)



Br...........ki

2013-08-15, 23:58
Jemkoty napisał/a:

No nie mogę, ale przej***na ta polska wersja :lol: Granie w GTA po polsku to musi być ch*jnia XD współczuje tym, którzy są debilami i nie potrafią się nauczyć najprostszego i najbardziej uniwersalnego języka świata. Wiem już skąd się biorą te wszystkie negatywne opinie o GTA IV - od gimbusów, którzy grali w to nie znając języka - cutscene'y i gadki bohaterów to 90% smaku tej gry, a nawet z napisami polskimi to musi być jedna wielka PAJDA, bo to już nie to samo. To tak jakby oglądać Pulp Fiction z lektorem albo z napisami nie znając angielskiego - bezsens



No widzisz ty znasz angielski a mimo to jesteś debilem. Skoro 90%smaku gry to gadanie bohaterów to nie graj w tą grę, poczekaj aż jakiś vloger będzie ją przechodzil na yt :homer:

Ar...........94

2013-08-16, 00:05
Ja tę grę online widzę tak jak ktoś pokazał na tym obrazku :roll:

MudPie

2013-08-16, 00:13
Przecież to nie jest trailer tylko z trailer z dodatku GTA Online który wyjdzie później. W pierwszym wydaniu GTA w ogóle nie będzie multi tylko później wyjdzie osobny dodatek nazwany Gta Online.

Ja tam spokojnie sobie czekam na wersję PC, powinna być około czerwca 2014r.

stalowyszczur

2013-08-16, 00:29
Jak to ogladalem, ze slodkim i spokojnym niczym tafla Morskiego Oka glosem lektorki, opisujaca w bardzo specyficzny sposob jatke na ekranie, to czulem sie jakbym ogladal fragment filmu science-fiction z lat '90 ze zdegenerowanym spoleczenstwem w tle. O tempora o k***a mores :) .

Ale wyglada przezajebiscie, na pewno zagosci w czytniku na dlugo. A ten multiplayer z content editorem to bedzie po prostu orgia zniszczenia.

kroma93

2013-08-16, 00:37
Pier... kupuje oryginał :D

Fragless

2013-08-16, 01:39
Definitywnie kupuje na PS3. Niby ch*jnia, że 16 graczy, ale z drugiej strony lepiej tak niż być non-stop przejeżdżanym lub żeby rozbijali mi na łbie helikoptery.

oozyxak0o

2013-08-16, 02:09
San andreas lepsze. i do tego dobrze rozbudowany mp

pit@

2013-08-16, 04:47
W polskiej wersji usłyszałem mechaNIka. To na pewno nie jest Krystyna Czubówna.

Sztakler

2013-08-16, 05:00
k***a, tą grę kupię ale oczywiście tam gdzie najtaniej, czyli na torrentach :amused:

gruchens

2013-08-16, 09:00
*Uwielbiam* gry, które starają się naśladować rzeczywistość. Że popływasz na kompie w oceanie, pograsz swoją wirtualną postacią w tenisa albo kupisz teleskop i popatrzysz na wirtualne gwiazdy. k***a, kup sobie teleskop albo jedź nad jezioro i zrób to na żywo :P Fakt, nie masz mafijnych kumpli i nie dorwiesz M16 żeby pogadać za jego pomocą z przeciwnikiem, ale kurde... chociaż w tego tenisa pograj na żywo.

Starzeję się widocznie. Kiedyś mogłem ciupać w Duke Nukema 3D, Quake'i, wszystkie kolejne Cywilizacje (no dobra, Civ5 wciąż czasem odpalam jak mam ochotę być warzywem przed kompem) i mnóstwo innych gier godzinami, a teraz szkoda mi na to czasu, bo mam za dużo rzeczywistych rozrywek.

DisH0noreD

2013-08-16, 11:19
nie moge sie doczekac na torrenta

sługaSzatana

2013-08-16, 11:46
Jak będzie na PC to bankowo kupuję. Tylko mam nadzieję że w multi, będzie można robić całkowicie własne tryby np RP itp. No i żeby gimbusy się nie dobrały. Najlepiej by było jak by gra była na dowód. :)

Bridgwater88

2013-08-16, 23:26
gdybym tylko mial konsole...albo najnowszego kompa...ehh

Curvatura

2013-08-17, 20:25
Znając Rockstar, na kompa wyjdzie kupa. Gra jest robiona na konsole, i najprędzej konwersja będzie ch*jowa. Jak na razie najlesze moim zdaniem gra od Rockstara, Red Dead Redemption nigdy nie została wydana na PC, a GTA IV na PC było porażką.