18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grafiti

egdaron • 2014-03-19, 13:30
Takie tam grafiti. Idąc do sklepu zobaczyłem to i pomyślałem ,że może się spodobać.

xts

2014-03-19, 13:32
po co piszesz, że nie było bo własne?

MocnyFull

2014-03-19, 15:32
lewactwo, jak to lewactwo głupie jak but. Problem jest w tym że 'raz sierpem, raz młotem' to sluszne hasło, pedofilia i jej krytyka, piętnowanie również, ale te ćwierć mózgi z wypaczonym obrazem świata, gloryfikują komunę która wiadomo jaka była, natomiast sprzeciwiają się pedofilii, która notabene występuje także u ich koleżków pedałów i z tego co pamiętam nie w skali tak marginalnej, jak to jest w kościele - nie jestem obrońcą kościoła, sam się sprzeciwiam w bardzo wielu kwestiach - ale taka jest prawda, chyba że jest to aż tak dobrze skrywane, a w większości przypadków, tak jest.

support3

2014-03-19, 16:46
@up
nie no k***a nie daje rady, rozszyfruj ostatnie zdanie bo ni ch*j nie mogę wyciągnąć z niego konkluzji.

KrisCFC

2014-03-19, 17:01
Pado "graffiti".... zwykłe bazgroły nie żadne graffiti... :P

Lopez

2014-03-19, 18:21
Ej, gdzie to? Jakie miasto i ulica?

j-t-t-s

2014-03-19, 18:26
Kiedy czytam takie hasła zastanawiam się... czy np. w Burkina Faso na murach wypisują teksty w stylu
"Polscy imigranci WON!"?

Być może znajdzie się tam jeden czy dwóch... no może trzech bo aktualnie jeden przejazdem.


Jak żyje trochę lat w tym kraju to nie spotkałam jeszcze żadnego komunisty :|... może poza kilkoma starszymi osobami wychowanymi i przesiąkniętymi systemem Późny Gomułka/Wczesny Gierek. No ale czemu tu się dziwić - przed 89 rokiem mieli wartości i coś do czego mogli zmierza, dziś stali się społecznie niewygodni i niepotrzebni...

Gdzie są Ci komuniści? Kryją się i konspirują w lasach i borach? Drążą kanały niczym ludzie-krety? :|

Najbardziej podpadający pod ideę komunizmu program ma partia mieniąca się jako skrajna prawica, rządzą konserwatywni liberałowie... a dwie qasi-lewicowe partie w parlamencie to albo szukający własnej tożsamości eks-pzprowcy albo banda kretynów pod wodzą kretyna-bombrownika. :|

Stworzyliśmy wyimaginowanych wrogów... z którymi wszyscy szczególnie tutaj chcą walczyć :|

Ciapaci, Gender, Układ, Germanizacja, Komuniści....

Nikt nie jest w stanie dostrzec tej kompletnej głupoty? :|

Jak tak dalej pójdzie znajdzie się charyzmatyczny przywódca który stwierdzi, że Genderyści/Homoseksualiści/Żydzi/Cyganie/Komuniści... (niepotrzebne skreślić) są odpowiedzialni za całe zło na świecie i historia z początków XX wieku się powtórzy.



Ludzie to banda sk***ysynów niezależnie od przekonań politycznych, ubiorów, wyznawanej wiary i tego z kim/czym chcą uprawiać seks.

Do not discriminate! Hate every one.

Skyperian

2014-03-19, 19:40
@j-t-t-s
Słyszałem o takiej maści, podobno bardzo skuteczna.

@topic
Obie hołoty wieszać, z tym że PRLowskim katom rozstrzelanie a klechom pedofilom szubienica.

kenzol

2014-03-19, 19:40
Jak jedni z drugim chcą wyjaśniać poglądy to niech albo się spotkają przy okrągłym stole i pokojowo omówią swoje racje, albo w okrągłym ringu po męsku... a nie k***a mażą po murach wandale pieprzeni.

stich69

2014-03-19, 19:41
@j-t-t-s
Ło Matko, jaka głupiutka kobietka

wiesiors4

2014-03-19, 19:48
j-t-t-s napisał/a:

Stworzyliśmy wyimaginowanych wrogów... z którymi wszyscy szczególnie tutaj chcą walczyć :|


Kiboli, faszystów, antysemitów, rasistów, homofobów, narodowców.... Nikt nie jest w stanie dostrzec tej kompletnej głupoty? :D

Głupiutka jesteś. Skoro nie ma komunistów, to dlaczego Kiszczak (4 lata to nie wyrok), Jaruzelski nie zostaną oskarżony? Dlaczego lustracja nie zostanie wprowadzona? Dlaczego w sądach nadal pracują pracownicy starego systemu? Dlaczego ukrywany jest układ magdalenkowy, afera FOZZ? Dlaczego z ostrą zajadłością atakuje się każdego, kto mówi o komunie?

Prof._Kot_Budd

2014-03-19, 19:48
@j-t-t-s Ja jebie, chyba czegoś nie skumałaś, z czarną hołotą chodzi o księży, nie bambusów, a poza tym zwyczajnie pie**olisz, to jest właśnie lewacka retoryka - "jak ci faszyści dojdo do władzy to wszystkich pozabijajo i uwienżo w lohu".
Jakaś słaba gównoburza do tej pory, jak na taki temat więc podkręce:
Lewactwo jest w Polsce tak bardzo zdesperowane niemożliwością wyrugowania katolicyzmu z debaty publicznej, że posuwa się do śmieszności, najgorsze jest to, że młode łby chłoną to gówno bezkrytycznie, czego wynik widać chociażby na sadolu, wśród jego wielkich antyklerykałów. Stara dziennikarska zasada mówi: obrzuć kogoś błotem to zawsze coś na nim zostanie.

ka...........xi

2014-03-19, 20:05
Powinno być "Raz sierpem raz młotem lewacką hołotę!" Ta marna przeróbka tego napisu na ścianie jest po prostu jednym z przejawów lewactwa! Nie rozumiem ludzi, którzy jada po kościele bo usłyszeli w radiu, że znalazł sie jeden czy drugi ksiadz pedofil. Czemu nie przyczepia się do islamu? Przecież tam pedofilia to wręcz zwyczaj kulturowy! Cieszmy się że żyjemy w państwie kościelnym, bo gdyby nie to że ta religia jest taka jaka jest to pewnie żylibyśmy w jakimś emiracie europejskim (co gdzieniegdzie staje się rzeczywistością), albo zostalibyśmy wyrżnięci przez inne ścierwo. Jedziesz po lewakach, a czy nie zachowujesz się czasem tak samo jak oni? Oni właśnie nie chcą naszej religii, bo nie widzą w niej nic dobrego (czy co oni tam sobie myslą), ale zapraszają inne takiej jak nap. islam, niszcząc tym samym naszą rodzima kulturę! Nie ukrywajmy, że to właśnie chrześcijaństwo sprawiło że jesteśmy tu gdzie jesteśmy, że powstała Polska, ze staliśmy sie niegdyś potęgą, że aż trzy światowe mocarstwa nie dawały nam rady i pie**oliły się z nami przez ponad 100 lat, że uratowaliśmy świat przed czerwoną bandą, ze poświęcając wszystko co mieliśmy trzymaliśmy Niemca na wschodzie, że obaliliśmy żelazną kurtynę... Tak, gdyby nie wiara to byśmy gówno osiągnęli, bo wiara daje nadzieję, a lewactwo neguje naszą historię, obyczaj, kulturę, język i wszystko inne! Ale co ja młody i głupi mogę z tym zrobić? Kiedy w wyborach nie liczy się już głos ludu tylko mamona. Pamiętajcie o Polskim duchu, bo nadejdzie kiedyś czas, to już pewne, że naród obali słowo i chwyci za stal! O co będziesz wtedy walczył?


czekam na ból dupy...

fiszer

2014-03-19, 20:06
Ale wkuriwa mnie ta nagonka na kościół. Kościół to, kościół tamto. Jakby to był najważniejszy problem w Polsce. Pozdrawiam, ateista.

prozal

2014-03-19, 21:54
No cóż i jedni i drudzy mają rację, tylko że ci co krzyczą żeby komunistów lać siedzą pod sutanną u klechy, a ci co mówią, żeby klechy godzić nie wdrażają swoich słów w czyn.