18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grabieże w Filadelfii

Macx83wwww • 2020-10-29, 23:58
Nie ustają zamieszki po zastrzeleniu Waltera Wallace'a, nożownika, który rzucił się na policjantów.



spoiler

daniel1040

2020-10-30, 12:45
A ja w tym widzę drugie dno, oczywiście że można by ich powstrzymać, złapać liderów organizujących to (tak są całe grupy gdzie się umawiają jaki sklep i kiedy) lub postawić patrol pod sklepami - ALE, tak samo jak nasz strajk kobiet jest to rządowi na ręke, dziel i rządź w pełnej skali. Dzielić, powodowac konflikty, podjudzać a następnie kontrolować.
Więc podniecajcie się strajkiem na który zaraz zwalą lockdown Polski, grzmijcie jak to małpy kradną - robicie dokładnie to co chce władza muminki moje.

z0...........ee

2020-10-30, 13:09
roboczych butów nie ukradli

konradkonradkonrad

2020-10-30, 14:04
Ci co mają za idola nożownika i tylko dla tego ze był czarny i pod tym pretekstem wszczynają zamieszki dlaczego nie ma tam normalnego wojska z m4 i czołgami do powstrzymania tego ?

JednorękiBandyta

2020-10-30, 14:14
Z tego helikoptera to powinni do nich strzelać a nie nagrywać...

pi...........ta

2020-10-30, 14:32
Poziom życia murzynów w stanach drastycznie wzrośnie po takim plądrowaniu sklepów :lol:

HammerAmarth

2020-10-30, 14:32
Typowe N-wordy

zwierzak30

2020-10-30, 15:39
W tych stanach,odj***nie murzyna przez policję.To taki sygnał jak u nas promocja na karpia w lidlu.
Taka k***a akcja promocyjna. :)

SirMajkel

2020-10-30, 16:02
teraz już tak będzie za każdym razem, jak się uspokoi to będą ciągnąć losy kto ma się podłożyć policji, żeby reszta dalej mogła kraść.

MgrMajster

2020-10-30, 16:32
Zasponsorować każdemu czarnemu wycieczke w jedną stronę na ląd ich przodków. i nie wypuszczać stamtąd. Najlepiej daćdo zabawy lwy lub hieny.

Wiewór

2020-10-30, 20:30
Zastanawia mnie tylko, że amerykańscy sklepikarze widząc, że jest przyzwolenie policji na plądrowanie i w zasadzie społeczne przyzwolenie również (poza ludźmi do których wpadnie dzika murzyńska horda), nie zabezpieczają swoich sklepów w należyty sposób. Jak bym miał sklep to bym wykopal do okoła fosę, wilcze doły z prętami nasmarowanymi gównem, drut kolczasty na dachu, otwory strzelnicze zamiast okien, nad wejściem kocioł na gotujący się olej. W środku fortu zapas jedzenia i amunicji, granatów fosforowych i termitu na 6 miesięcy murzyńskiego oblężenia
Broniła bym swojego sklepu jak fortu. Żadna czarna malpa która by podeszla nie uszła by z życiem.

bartekmmm

2020-10-30, 21:27
Co te sk***ysyny robią z tymi telewizorami? Cale ściany nimi wykladaja? Ciągle tylko TV, mydło by zaj***li w końcu.