18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gra w cykora

~Velture • 2023-07-29, 09:50
Cytat:

Klasyczną postać tej gry opisuje przykład:

Dwie osoby wsiadają do samochodów i z dużą prędkością jadą naprzeciwko siebie – ten, kto pierwszy zahamuje lub zjedzie z trasy, jest "cykorem" i przegrywa. Ten, który skręci, ratuje życie, ale traci prestiż, jadący do końca prosto wygrywa prestiżowo, jeśli jednak obydwaj zdecydują się jechać do końca – zginą.




Pawehan

2023-07-29, 11:08
Nie walczcie z kierowcami ciężarówek, oni lepiej umieją prowadzić niż wy .

~Velture

2023-07-29, 11:16
Pawehan napisał/a:

Nie walczcie z kierowcami ciężarówek, oni lepiej umieją prowadzić niż wy .






darek1234

2023-07-29, 12:30
Velture, skąd żeś wziął ten opis?

0dbytBiskupa

2023-07-29, 12:32
Pawehan napisał/a:

Nie walczcie z kierowcami ciężarówek, oni lepiej umieją prowadzić niż wy .


Co nie wyklucza, że wielu to totalne zjeby.
Widziałem kiedyś, gdzieś daleko od Polski jak na autostradzie dwa tiry jechały obok siebie 50 kmh blokując oba pasy, a za nimi korek na pół kilometra. Po co? Podejrzewam, że dla zabawy. Oba były na polskich numerach. Dwa polskie zjeby miały radochę.

jar86

2023-07-29, 12:36
Pawehan napisał/a:

Nie walczcie z kierowcami ciężarówek, oni lepiej umieją prowadzić niż wy .



Tylko dlatego, ze ktoś jezdzi miliony kilometrów nie oznacza, ze jest wstępnym kierowcą. Ty walisz konia 7 razy dziennie, a spuściłbyś się od razu przy kasjerce, jakby przypadkowo dotknęła twojej ręki przy podawaniu reszty.

~Velture

2023-07-29, 13:31
darek1234 napisał/a:

Velture, skąd żeś wziął ten opis?



nie wiem. Mam skrypt na kompie który ma ustawione co i jak opisywać rozpoznając obraz wideo a potem wysyła do chatgpt aby dał na podstawie tego opis i to co chatgpt wypluje to w 90% jest jako opis. Czasem ustawiam aby wrzucało surowy opis a czasem aby coś twórczego wywaliło.
Jak jest coś w języku innym niż angielski to mam aby tylko tłumaczyło opis ze strony i wrzucało jako cytat.

ThompsonNo7

2023-07-29, 13:54
Zawsze bawią mnie pokazy drogowego rycerstwa... Niby cywilizowani ludzie, a manifestują swoje nadmuchane ego w tak żałosnej formie jak drogowe chamstwo. Spróbuj później jeszcze takiemu dać po pysku, to sp***oli w obłokach kurzu, albo policją Cię zacznie straszyć.

darek1234

2023-07-29, 14:51
~VeIture napisał/a:

nie wiem. Mam skrypt na kompie który ma ustawione co i jak opisywać rozpoznając obraz wideo a potem wysyła do chatgpt aby dał na podstawie tego opis i to co chatgpt wypluje to w 90% jest jako opis. Czasem ustawiam aby wrzucało surowy opis a czasem aby coś twórczego wywaliło.
Jak jest coś w języku innym niż angielski to mam aby tylko tłumaczyło opis ze strony i wrzucało jako cytat.



Dawaj opis od siebie, bo w tym wypadku skrypt jest powalony

Bul_od_bytu

2023-07-29, 17:27
Wiem, że Volvo to bezpieczne auta, ale fizyki nie oszukasz i nie ma sensu przepychać się z ciężarówką. Tak czy inaczej fotel kierowcy do prania :D

Pawehan

2023-07-29, 18:02
jar86 napisał/a:

Tylko dlatego, ze ktoś jezdzi miliony kilometrów nie oznacza, ze jest wstępnym kierowcą. Ty walisz konia 7 razy dziennie, a spuściłbyś się od razu przy kasjerce, jakby przypadkowo dotknęła twojej ręki przy podawaniu reszty.



Co ty masz z tym waleniem konia ? Weź człowieku przestań bo będziesz miał taką rękę jak ten bezdomny z Wrocławia. I wacek ci też odpadnie.

Co za zboczeniec. Sami zboczeńcy na tym portalu. Jeśli chodzi o kierowców i jazdę samochodem to co ja ci poradzę że nie umiesz jeździć, a prawo jazdy zdawałeś pewnie z 5 albo 10 razy co?

Za dużo jeździsz za to na ręcznym, wiesz o co mi chodzi...

kinio7777

2023-07-29, 19:24
Pawehan napisał/a:

Nie walczcie z kierowcami ciężarówek, oni lepiej umieją prowadzić niż wy .



No pewnie, to bardzo kulturalni, cierpliwi i wykształceni ludzie..

Pawehan

2023-07-29, 22:37
kinio7777 napisał/a:

No pewnie, to bardzo kulturalni, cierpliwi i wykształceni ludzie..



Nie po prostu ktoś co wykonuje jakieś zajęcie zawodowo jest lepszy w tym od amatora. Zwróćcie uwagę jak długo czasu oni spędzają za kółkiem pojawia się znużenie , jak każdą czynnością do tego z przypadkami zaśnięcia za kierownicą.
Trudno od takiej osoby oczekiwać wspaniałomyślności za każdym razem.

mazga50

2023-07-30, 02:23
jar86 napisał/a:

Tylko dlatego, ze ktoś jezdzi miliony kilometrów nie oznacza, ze jest wstępnym kierowcą. Ty walisz konia 7 razy dziennie, a spuściłbyś się od razu przy kasjerce, jakby przypadkowo dotknęła twojej ręki przy podawaniu reszty.



Kolego, sam nie wiesz co piszesz. Sam fakt ukończenia kursu C lub C+E ustawia ich wyżej w tej hierarchii. Same przepisy rozszerzone o dodatkowe elementy. Do tego tysiące godzin za kierownicą, to nic innego jak nauka i wprawa, wyczucie,

Inna sprawa, że niektórym zjebom coś się pie**oli w małym rozumkach (wszędzie są jakieś debile) i cudują na drodze.