18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gra o Tron

Ma...........ry • 2013-08-17, 07:20
Dziary inspirowane serialem.



































p33r

2013-08-18, 02:22
Ale... na ch*j? Tatuaz nie powinien miec przypadkiem jakiegos przeslania, a nie byc tylko czyms w stylu " jaram sie gra o srom, jebne sobie tatuaz ave gra o srom"?

tranzystor

2013-08-18, 09:05
p33r napisał/a:

Ale... na ch*j? Tatuaz nie powinien miec przypadkiem jakiegos przeslania, a nie byc tylko czyms w stylu " jaram sie gra o srom, jebne sobie tatuaz ave gra o srom"?




Podobnie, jak sztuka w postaci filmów powinna mieć jakieś przesłanie, ale jakiego się przesłania spodziewać, jak seriale są dla gimbusów i emerytów. Normalni ludzie nie mają czasu na siedzenie przed telewizorem :-P

demobil

2013-08-18, 10:08
Znalezione na Fb :D

vincenzopl

2013-08-18, 10:34
Jakim debilem trzeba być żeby szpecić sobie ciało z powodu jakiegokolwiek serialu...

Nosz k***a.

serenity

2013-08-18, 11:17
Jaki ja jestem szczęśliwy, że nawet nie wiem o co wam qrwa chodzi!

Lynx

2013-08-18, 11:41
Jak dla mnie to wszystkie słabo wyglądają

bapmek

2013-08-18, 13:42
Sadistic.pl - codzienna dawka bólu dupy w komentarzach.

Co was kuhwa obchodzi co kto sobie tatuuje?

ko...........ie

2013-08-18, 22:06
Nie uważam, żeby tatuaż koniecznie musiał mieć jakieś przesłanie. Sama mam dwa, które nie opowiadają żadnej historii, nie oddają żadnego hołdu itd. Po prostu mam, bo takie chciałam. Jeden tylko coś dla mnie znaczy, ale okazało się, że nawet kształt jest ciężko ludziom odgadnąć. :)
Nie mniej uważam, że nie powinno się skrajnie do tego podchodzić i wybierać coś pomiędzy ważnym elementem, a całkiem bzdurną rzeczą.

No, bo pomyślmy - gdybyśmy wszyscy mieli j***ć dziary z Reksiem, Koziołkiem Matołkiem, Czarodziejkami z księżyca, czy innym ciulstwem, co kiedyś nas nieźle poruszyło. :P