18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gra o Tron - najśmieszniejsze momenty

Fatum93 • 2013-03-11, 18:16
Znakomity serial Gra o Tron, polecam każdemu, a tutaj macie jedne z najśmieszniejszych momentów serialu z 1 i 2 sezonu... 3 niedługo ma być :mrgreen: najlepszy tekst 5:39


troflix

2013-03-12, 11:29
ciekawi mnie pochodzenie jona snow, jak dla mnie to on jest synem lily i rhaegara :)

milosciprzyjazn

2013-03-12, 11:30
Po co komu Gra o tron gdy macie po prostu redtube?

Re...........ng

2013-03-12, 11:46
bosiak napisał/a:

ciekawi mnie pochodzenie jona snow, jak dla mnie to on jest synem lily i rhaegara :)



Przecież on jest bękartem Neda...

troflix

2013-03-12, 11:58
Rethfing napisał/a:



Przecież on jest bękartem Neda...



czytales ksiazke? bo to nie jest do konca jasne, zreszta jak mnostwo watkow :)

prof. Matolewicz

2013-03-12, 12:32
bosiak napisał/a:



czytales ksiazke? bo to nie jest do konca jasne, zreszta jak mnostwo watkow :)


to od samego początku jest jasne...


Co do samego serialu to świetny jak się nie czytało książek... Szczególnie 2 sezon zmasakrowany przez samego Martina. Kilka wydarzeń na siłę połączone w 1, kompletny brak istotnych postaci, śmierć kolesia, który wcale nie zginął i występuje w dalszych częściach itd.

zbigniewwodecki

2013-03-12, 12:55
Kerashon napisał/a:




Ona tak na prawdę uciekła z Littefingerem na jego rodzinną wyspę



Sansa czy Tysha?

Co do serialu, "Nawałnica Mieczy" to najlepsza cześć cyklu, miejmy nadzieje na najlepszy sezon (czy raczej dwa, bo ma być rozłożone na dwa sezony).


Spoiler:


@up: to wcale nie jest takie jasne, bardzo prawdopodobne że to Jon jest wybrańcem a nie Stannis. Poczytaj sobie teorie.

yeloneck

2013-03-12, 12:58
zbigniewwodecki napisał/a:



Sansa czy Tysha?

Co do serialu, "Nawałnica Mieczy" to najlepsza cześć cyklu, miejmy nadzieje na najlepszy sezon (czy raczej dwa, bo ma być rozłożone na dwa sezony).



Sansa. Tyshę wysłano tam, gdzie wysyła się kur*y :D Według mnie serial jest kiepski, jeśli czytało się książkę. Wątki znacząco różniące się od książkowych, najwięcej wątków z cyckami, które nie wnoszą nic do serialu. Twórcy chcieli po prostu przyciągnąć widza golizną. Książka doskonała, chociaż "Taniec ze Smokami" też jest strasznie niespójny, jakby pisany na siłę, za co duży minus dla Martina. Zobaczymy co pokaże w kolejnej odsłonie.

Co do Jona Snow. Wszystko niestety wskazuje na to, że nie żyje. Więc chyba nie jest wybrańcem :)

Magnus

2013-03-12, 13:39
Taniec ze smokami niespójny? Jak dla mnie, obok Nawałnicy mieczy, najlepsza część ;) serial odstaje od książki, którą dosłownie się pochłania tomami.

yeloneck

2013-03-12, 13:46
Wcale nie powiedziałem, że Taniec jest słaby. Druga część obfituje w miliardy zwrotów wydarzeń, przez co staje się trochę dziwaczna. Niektóre wydarzenia są aż za bardzo zaskakujące.