18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gównoburza islamska

ecowy • 2013-11-30, 03:23
A taką małą gównoburzę wywołałem ostatnio wrzucając na twarzoksiążkę link do informacji na temat delegalizacji islamu w Angoli:

(oby to nie byla jakas internetowa sciema :D )

EDIT: wlasnie zauwazylem, ze nie rozwinalem trzech postow, wiec wklejam je tutaj cale w kolejnosci ukazania sie:

Mistrz: hahahaha, interpretuja? a to, ze mahomet byl pedofilem? a to, ze w kulturze islamu kobieta nie ma zadnych praw? a to, ze w europie powoli robi sie ich wiecej, a mamy tu demokracje co w niedlugim czasie umozliwi im wprowadzenie dla wszystkich szariatu? akurat terrorysci to dla mnie pikus, ale walczenie o "rownouprawnienie" w postaci budowania meczetow w calej europie, z jednoczesnym paleniem kosciolow i mordowaniem chrzescijan w krajach gdzie muzulmanie sa wiekszoscia, albo to, ze kazdy niewierny jest dla tych kozojebcow wrogiem i kims kogo mozna zabic? a czy np. w religii katolickiej za odstapienie od niej mozna stracic glowe? jestem przeciwny masowemu naplywowi muzulmanow do europy gdyz ich kultura oraz system wartosci jest nam (kulturze europejskiej) obcy, przez co wrogi. nie mam nic do innych religii, z tym, ze islam nie jest religia a systemem politycznym regulujacym kazdy nawet najdrobniejszy element codziennego zycia jak edukacja czy bankowosc, a muzulmanie osiedlajacy sie w europie nie asymiluja sie z ludnoscia tylko tworza swoje getta, (jak np strefy szariatu w UK czy niemczech i proboja narzucac swoje prawa innym. a co do interpretacji koranu to trzeba brac tez pod uwage rowniez niezwykle wazne "hadisy" bedace mega waznym elementem wahabickiego islamu czyli prawdy moralne spisane przez goscia ktory ozenil sie z 6 latka i zaczal z nia uprawiac seks kiedy miala 8 lat. ehhhh... moglbym tak duuuzo wiecej.

Mistrz: no widzisz wladziu widocznie czytalismy inne materialy, znasz moze historie tego jak to mahomet podbil mekke? to byl pogrom zydow, chrzescijan i jakie tam jeszcze wyznania byly. wahabici np czyli najagresywniejszy odlam islamu buduja meczet w warszawie i oczywiscie, ze oni nie chca zebysmy wiedzieli, ze moga mordowac chrzescijan i zydow, to lezy w ich interesie bo jest ich tutaj malo. no ale oczywiscie zaraz moze sie tu zaczac gowno burza, Ty mnie zaczniesz wyzywac od rasistow, ksenofobow i faszystow, wtedy ja moglbym odpowiedziec, ze jestes lewakiem i slepo wyznajesz multi kulti, slepa tolerancje dla absolutnie wszystkiego oprocz tradycji i normalnosci i takie tam. oczywiscie ani jedno ani drugie nie jest bliskie prawdy ale tak to z reguly wyglada we wszystkich klotniach internetowych. wiec mam propozycje: Ty sobie obejrzyj link ktory ja wrzuce, a Ty mi wrzuc jakies materialy popierajace Twoja teze :)

Mistrz: po prostu ich nie lubie a poza tym dyskusja jest pod moim postem i moje posty maja wiecej lajkow dla lajkow to stary robie a poza tym skoro sie nie interesujesz to znaczy, ze malo o tym wiesz, a skoro malo o tym wiesz to czemu zaczynasz dyskusje? jakbys nie zauwazyl to i Ty i nina uzyliscie jedynie populizmow, ja natomiast (lepszych badz gorszych) argumentow, gosciu cytuje koran wiec latwo sprawdzic czy to o czym mowi jest tam napisane czy nie, a ja poprostu nie chcialbym dozyc czasow kiedy bede mieszkal w kalifacie pomerania. mimo, ze nie mozna mnie nazwac wierzacym cenie sobie chrzescijanski system wartosci na podwalinach ktorego zbudowano europejska cywilizacje.

PS. jedna strona to ja, a druga to Ty bo mamy inne zdanie. na tym polega dyskusja. Pozdro

[sorry za utrudnienia]



wrzucam, nie przepraszam, gifa tez nie wstawię, nie wypie**alać mi tego i nie dam się wyr*chać

606

2013-11-30, 05:18
Jak małego fiutka trzeba mieć, żeby podpisywać się na fejsie "Mistrz".

ecowy

2013-11-30, 10:11
a co Cie to obchodzi jak sie podpisuje? o0 nie mam prawdziwych danych, wiec jebnalem sobie mistrza-cos-tam-cos-tam, ciekawe, ze pierwsza osoba ktora sie do tego przyczepila to jakis internetowy napinacz :D prosze, masz i smaruj:


Blezzer

2013-12-08, 15:42
Typowa dyskusja z lewackomyślącym osobnikiem. Nie polecam, ale jak mus to mus.

ecowy

2013-12-08, 19:18
a zeby bylo smieszniej to typo raczej nie jest jakims typowym idiota bo calkiem niedawno skonczyl studia i zostal stomatologiem ;-)

Blezzer

2013-12-09, 10:26
Cytat:

typo raczej nie jest jakims typowym idiota bo calkiem niedawno skonczyl studia i zostal stomatologiem



lepiej niech już się skupi na tej stomatologii. Życie pokazuje nam, ze ludzie, którzy dzisiaj kończą 'elitarne' kierunki są czasem tak samo głupi jak kolesie bez matury (wiem co widzę, bo studiuję (jeszcze) prawo, choć znam ludzi bez matury, którzy mają dobrze prosperujące firmy). :D