18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gównina "prawda" ateistów kontra prawda bez manipu

Jajko z kurzej ... • 2012-07-22, 15:41
Niedawno dodałem cytaty pokazujące jakie to kłamstwo nazywać sympatycznego hipstera Adolfa H. katolikiem, przepadło w poczekalni

dziś pora pokażać jakie metody kłastewek stosują ateiści, bo to chwile potem ląduje na sadistiku, a mnie skarpetki opadają z wrażenia że ktos się daje nabrać,

ludzie, k..., nie dajcie sie w d... wiadomo co, pie**olcie tych załganych oszustów spod znaku ateizmu

W książce Erica Frattiniego, hiszpańskiego dziennikarza, przeciwnika kościoła, jest taka fotografia.



nie mylicie się, to mlodośc Benedykta i według dziennikarzyny dowód na jego nazistowskie symaptie, oczywiście zdjecie mozna zobaczyc tu i tam w sieci


a tak wygląda to zdjęcie nieprzycięte




podaje jako prosty przykład tego jak Ci klamcy robia Wam wode z mózgu, może wreszcie powiecie im sp***alaj? najwyższa pora, można wierzyć, można nie wierzyć, ale nie wolno dawac sie oklamywać ludziom ktorzy mają usta pełne frazesów o humanizmie, rozumie, a postepują jak rynsztokowe kanalie.



teraz to czekam na kolejne komentarze o tym jak to to czy tamto czyli manipulacje słowne jakich w sieci pełno, tylko się zastanówcie zanim coś dodacie, bo ze słowami zwykle jest tak samo jak z tymi zdjęciami, tam jest 50 procent tego co być powinno a całośc wygląda zupełnie inaczej

go...........et

2012-07-22, 15:46
Ok. A teraz idz sobie porozmawiac ze swoim wyimaginowanym kumplem, pod postacia starego dziadka na chmurce.
W sumie jakbym mial miec wymyslonego znajomego to bylaby to cycata blondynka, no ale skoro wolisz starszych panow z mania zabijania niewinnych, to ENJOY!

macleod

2012-07-22, 15:47
Jesteś wierzący? Dobrze ci z tym? To żyj sobie w spokoju i pozwól innym żyć, tak jak im jest z tym dobrze.

Pozdrawiam;
"ateista" 8-)

Pa...........an

2012-07-22, 15:48
Jajko z kurzej... I wszystko jasne...

trane1

2012-07-22, 15:50
To wy nie wiecie ze boga nie ma?LOL

Anders Breivik

2012-07-22, 15:50
ch*j mnie ta wasza wojna obchodzi i mówię to zarówno do katolików jak i ateistów. Dobrze że twój poprzedni materiał zgnił w poczekalni, mam nadzieję że to czeka taki sam los.

Jutub

2012-07-22, 16:17
k***a nie rozumiem was. Katolicy nie mogą się wypowiadać ale ateiści k***a już na całym necie pod każdym filmikiem mogą zaj***ć komentarz?

Zaczynacie napie**alać jak pedały. Non stop nak***iają, że trzeba ich nie dyskryminować i wyłażą na te marsze. Czy k***a hetero też tak łażą?
Jak katolicy mają się nie odzywać to ateiści zamknąć ryje również. Pedały też powinny się j***ć u siebie pod daszkiem a nie na ulicach.


P.S. Nie mam nic do katolików ani ateistów.

Sarkos

2012-07-22, 16:23
Pojeby i fanatycy są po jednej i drugiej stronie, więc nie trzeba generalizować ;)

bociani

2012-07-22, 16:35
Not sure if trolling or just retarded. -.^

blasjas

2012-07-22, 16:58
a czemu najechałeś ateistów to ja nie wiem... przecież to sfingowana sensacja dla samej sensacji