18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gówniak w sklepie

CrazyEdek • 2023-03-14, 15:35
Test udany.


Dyko167

2023-03-14, 23:37
bercisko napisał/a:

Tak na chłopski rozum - po co te maszynki są zasilane? Co, wypróbujesz? Po czyjejś mordzie?





TrolaTrola napisał/a:

Po ch*j to jest podłączone do prądu i wystawione?
Rozumiem telefon, żeby wziąć do ręki zobaczyć jak leży w dłoni, czy ciężki, z czego jest obudowa itp. ale k***a j***ną maszynkę wystawiać?



Pracowałem w tego typu sklepie z ekspozycją maszynek tak jak tutaj, zwykle nie są one podłączone do prądu. Ta golarka na 99% była akumulatorowa która jeszcze była nabita (zwykle nowe sztuki są częściowo naładowane), a widoczny "kabelek" to zabezpieczenie aby nikt jej nie zaj***ł. Zdziwilibyście się ile razy widziałem włosy w sztukach ekspozycyjnych, o innych sprzętach jak np szczoteczka elektryczna nawet nie będę mówił. Jak ktoś nie pracował w tego typu sklepie to nie będzie miał pojęcia ile pytań ludzie potrafią zadawać nawet przy zwykłych maszynkach do golenia, dosłownie jak z telefonem też muszą sprawdzić czy im dobrze leży, czy nie za głośna, czy nie wibruje za bardzo, ile ma końcówek a najlepiej to dać im na kilka dni aby sobie sprawdzili.

kris1978

2023-03-15, 17:37
To przecież jakiś fejk jest k***a. Co to za przeskok klatki w najważniejszym momencie. Czego to się k***a nie zrobi aby błysnąć w internetach

sard

2023-03-19, 00:27
bendyz napisał/a:

Taka ciekawostka. Reakcja matki/opiekunki - śmiech zamiast darcia mordy biegając w panice



wie, żę kretyna urodziła to i nawet sprzątnęła. Dobra kobieta.