18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gówniak na rowerku ..

~McSadol • 2022-09-22, 19:02
kierowczyni oczywiście zdziwiona ..


BambiPMT

2022-09-22, 22:55
Halman2 napisał/a:

Bambrych, jak będziesz miał kiedyś bombelka, to zobaczysz, że oni potrafią bardzo pięknie zapie**alać bez hamulców i dowiesz się o tym albo gdy weźmiesz dzieciaka rower i go sprawdzisz, albo jak będziesz zbierał go z podłoża, bo właśnie wpie**olił się pod auto. Jazda bez hamulców w cieciakowym wieku to standard. Po to są rodzice, żeby to sprawdzać.



Mam dwójkę. Obu nauczyłem. Młodszy jak przyj***ł w drzewo ostatnio to się zastanawiałem czy go nie zbadać. Bo uwierzyć nie mogłem. Rower ma działać. Nie puściłbym gnojka bez hamulców.

Sraj1

2022-09-22, 23:28
Ale co się dziwić. Tu trafił swój na swego. 10-letni gówniak na rowerze i +/-35-letnia zmywarka w samochodzie. Ich rozwój intelektualny, ogarnianie motoryki obiektów jest dokładnie na takim samym poziomie rozwoju.

aurora

2022-09-22, 23:52
zyciowyparkietbywasliski napisał/a:

Fajna muzyka, dajcie link do MP3






KM...........ak

2022-09-22, 23:53
Kask też na ch*j...

Majonezon

2022-09-23, 01:41
Ewidentna wina rowerzysty.

ALIGATORt1000

2022-09-23, 07:41
kapelan_szturmowy napisał/a:

to rowerzysta. Oni nie mają instynktu samozachowawczego. Pójdą na czołówkę nawet z Tirem żeby udowodnić że mają pierwszeństwo.



Kanapa JUŻ sie przyzssala do dupy.kiereownica i pan wladca ...ja mam auto ja mam auto ...jak borat. Ja mam krzesło. Oni..xd odezwał się

Anal_Intruder_69

2022-09-23, 08:25
ALIGATORt1000 napisał/a:

Kanapa JUŻ sie przyzssala do dupy.kiereownica i pan wladca ...ja mam auto ja mam auto ...jak borat. Ja mam krzesło. Oni..xd odezwał się



Ktoś tu chyba na bani po wczorajszym jeszcze. Wskocz szybko do basenu, to momentalnie wytrzeźwiejesz. Najlepiej do pustego na główkę.

ALIEN0402

2022-09-23, 08:36
VeIture napisał/a:

Autentycznie myślałem do końca, że w którymś momencie ten zielony z glovo na rowerku ma realnie jakikolwiek zamiar pomocy...



spoczko mamy nadzieję że ten tatuaż będzie ---- pamiętamy---

Majonezon napisał/a:

Ewidentna wina rowerzysty.



ty chyba żartujesz. Dzieciak jechał po swojej ścieżce to zmywarka skręcając z drogi z pierwszeństwem przecinała ścieżkę dla rowerów i chodnik więc to ona musi ustąpić

blade2206

2022-09-23, 09:00
ALIEN0402 napisał/a:

ty chyba żartujesz. Dzieciak jechał po swojej ścieżce to zmywarka skręcając z drogi z pierwszeństwem przecinała ścieżkę dla rowerów i chodnik więc to ona musi ustąpić



Ja tam widze drogę a nie chodnik. Przejazdu dla rowerów też nie widze (brak znaków pionowych) - a skręcający w drogę poprzeczną musi ustąpić tylko pieszym :) Wina rowerzysty.

FeeGiee

2022-09-23, 09:11
ALIEN0402 napisał/a:

spoczko mamy nadzieję że ten tatuaż będzie ---- pamiętamy---
ty chyba żartujesz. Dzieciak jechał po swojej ścieżce to zmywarka skręcając z drogi z pierwszeństwem przecinała ścieżkę dla rowerów i chodnik więc to ona musi ustąpić



Ale to pedalarz wjechał w samochód a nie odwrotnie

kapelan_szturmowy

2022-09-23, 09:39
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Ktoś tu chyba na bani po wczorajszym jeszcze


To rowerzysta. Chleją codziennie ile wlezie, i dlatego nie jeżdżą autami. Ale promują niby zdrowy tryb życia - oryginalna przykrywka.

Wiewór

2022-09-23, 09:50
Chłop sie rozejrzał żeby zobaczyć gdzie jest najbliższy śmietnik.

Bul_od_bytu

2022-09-23, 18:04
Miło się ogląda gdy idioci sami się eliminują. Warto na rowerze wyznawać zasadę "wszyscy chcą cię zabić" oraz brać poprawkę na sp***olenie umysłowe innych użytkowników i takich sytuacji da się uniknąć. Ten to chyba raczej wyciągnie nogi a nie wnioski po tej akcji :D