18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gotowość do kopulacji

phrontch • 2021-01-16, 08:20
Samica być gotowa do posiadania potomstwa




Ki..........._K

2021-01-17, 08:56
pyotreck napisał/a:

Chłopczyki możliwe że przyjdzie taki czas że takie dupy pozostaną w sferze waszych marzeń.



raczej nie, pewnie jesteś grubym desperatem no-life który wie że chuda laska już nie da bo wygląda obleśnie. Tak to widzę

dumad

2021-01-17, 14:15
pyotreck napisał/a:

Chłopczyki możliwe że przyjdzie taki czas że takie dupy pozostaną w sferze waszych marzeń.







PRAWDA!!!
:szczerbaty:

T3RMINATOR

2021-01-17, 17:05
pyotreck napisał/a:

Chłopczyki możliwe że przyjdzie taki czas że takie dupy pozostaną w sferze waszych marzeń.



Fajną duża kształtna dupa, jedyna wada to że jest czarna.

panzerwafel

2021-01-17, 23:52
Ja niestety mam wrażenie że idziemy ku pięknemu zezwierzęceniu i całe te "bronienie lpgt feminazistek" skończy się jak od 1939 do 1945 tj j***niem przez zwyrodnialców WSZYSTKIEGO co im się napatoczy bo będą wiedzieć że JUTRA mogą niedożyć. Najlepsze w tym będzie to że NIKT nie będzie w stanie nikogo przed tym bronić systemowo a takie zwyrodnienie będzie powszechne.

sard

2021-01-18, 00:12
Skubana sama sobie może naszczać i nasrać do ryja!

raugi

2021-01-18, 02:13
pyotreck napisał/a:

Chłopczyki możliwe że przyjdzie taki czas że takie dupy pozostaną w sferze waszych marzeń.



to że ty r*chasz takie hipopotamy, to nie znaczy że my mamy też takie r*chać, jak jesteś świnia to se takie pie**ol, nic nam do tego :D

lesku73

2021-01-18, 20:27
Napaczcie się chłopcy bo tak będą wyglądać wasze żony ( oczywiście nie wszystkie), część będzie tłusta po urodzeniu bachora a część po prostu się upasie kebabami i pizzą bo... mam już męża więc mi nie zależy na wyglądzie.

za...........zh

2021-01-21, 20:30
lesku73 napisał/a:

Napaczcie się chłopcy bo tak będą wyglądać wasze żony ( oczywiście nie wszystkie), część będzie tłusta po urodzeniu bachora a część po prostu się upasie kebabami i pizzą bo... mam już męża więc mi nie zależy na wyglądzie.



to masz stary pecha :mrgreen: