18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gothic na nowo

Vikit • 2014-09-06, 23:57
Siemacie!

Sporo sadoli jest na pewno fanami Gothica, tutaj wrzucam na nowo zrobiony, fanowski trailer Gothic 1 z głosem podłożonym przez Marzeckiego. Na pewno powoduje spory sentyment.


konfucjusz

2014-09-07, 12:44
@lajtek12 A gdzie wrzód :D ?

kawałchuja88

2014-09-07, 13:01
Kiedyś byłem fanem gothica do czasu kiedy powstał wiedźmin :D
Gothic w porównaniu do Wiedźmina był zbyt sztywny i za bardzo bajkowy.


Verrin

2014-09-07, 13:19
No ale gdzie porównywać Gothica do Wiedźmina. Inny engine i mechanika gry. Na dodatek Gothica robiło małe studio, które było na skraju bankructwa. No ale cóż, mój 1 RPG :] Obecnie gram w G2 i jest super.

javal

2014-09-07, 13:24
Gothic 1 i 2 były zajebiste, potem to już porażka. A co do porównywania to idź pan w ch*j, to jedno z pierwszych rpg 3D i kiedyś po prostu robiło o wiele większe wrażenie niż dzisiaj.

TheDragomir

2014-09-07, 13:29
Jestem bardzo zniesmaczony że spotkałem to na tej, k***a, stronie.
Nie chodzi o sam film, bo byłem jednym z pierwszych który go widzieli, podsyłałem go do CD-Action.
Ale.
To nie jest j***ny trailer Gothic 1
Tylko trailer serwera Gothic Multiplayer- Midgard RolePlay.
Z tego miejsca postuluję o warna za debilizm i brak wiedzy o temacie dla autora.

Pozdrawiam.

KhaleesiDragon

2014-09-07, 13:56
Cytat:

Jestem bardzo zniesmaczony że spotkałem to na tej, k***a, stronie.
Nie chodzi o sam film, bo byłem jednym z pierwszych który go widzieli, podsyłałem go do CD-Action.
Ale.
To nie jest j***ny trailer Gothic 1
Tylko trailer serwera Gothic Multiplayer- Midgard RolePlay.
Z tego miejsca postuluję o warna za debilizm i brak wiedzy o temacie dla autora.

Pozdrawiam.



Vikit gra na tym serwerze, napisał tak, bo nie chciał by go zjechali za komerchę na Sadisticu. Również postuluję o warna za Twój debilizm i brak wiedzy. :)

kawałchuja88

2014-09-07, 18:54
Verrin napisał/a:

No ale gdzie porównywać Gothica do Wiedźmina. Inny engine i mechanika gry. Na dodatek Gothica robiło małe studio, które było na skraju bankructwa. No ale cóż, mój 1 RPG :] Obecnie gram w G2 i jest super.



Engine i mechanika to tak, ale chodzi o klimat i dialogi.Nie jestem graczem, który głównie patrzy na to jak gra wygląda.Małe studio też potrafiło by zrobić gre Rpg, która swoim klimatem j***ła by inne na plecy.Tak jak to zrobili goście z Wiedźmina, gra graficznie i fizycznie była gorsza od skyrima i Risem, ale klimat zadecydował o wyższości.W Wiedźminie czuć jak sam sk***ysyn Polski pierwiastek, czuć tą Słowiańskość jak sam sk***ysyn, tego nie da się normalnie opisać.Poprostu grając w wieśka 1 lub 2 czuje się duszę tej gry, w gothicu ta dusza była za słaba.Gra była nudna i mało ciekawa w porównaniu od Wiedźmina.