18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gospodyni spaliła żywcem kota w piecu, bo śmierdział.

ToTakNaSerio • 2018-02-11, 17:54
Jak można być tak okrutnym? 48-letnia mieszkanka Głogowa Małopolskiego na Podkarpaciu nie miała litości dla jednego ze swoich kotów. Żywcem spaliła go w piecu. Wszystko działo się na oczach córki sadystki. Wstrząśnięta zachowaniem matki kobieta powiadomiła policję.

48-latka została zatrzymana i w prokuraturze usłyszała zarzut znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Kobieta przyznała się do winy. Powiedziała śledczym, że koty zaczęły ją denerwować. Miała ich w domu pięć. Niedawno kocica urodziła cztery kocięta.

Gospodyni skarżyła się, że kociaki śmierdzą, brudzą i są głośne. Dlatego w ataku złości, postanowiła pozbyć się zwierząt. Jedno z nich wrzuciła do pieca na oczach swojej córki, która postanowiła powstrzymać matkę przed dalszą egzekucją i wezwała policję.

Podejrzanej grozi teraz do 3 lat więzienia. Została objęta dozorem policji i ma zakaz opuszczania kraju.


:idzwch*j:

-_..........._-

2018-02-11, 23:47
Najlepszy jest ten zakaz opuszczania kraju. Że niby co... pojechałaby do Belgii palić koty?

wormgoro

2018-02-12, 08:36
Baldwin29 napisał/a:

Coś jak ta scenka z filmu "Uczeń Szatan"



Mi się z Młodym Einsteinem skojarzyło.

janlew

2018-02-12, 10:52
Abraxus napisał/a:

Hahaha. Polaczki naród wybrany przez Boga. Nie ma już Żydów to pala koty w piecach. Pewnie jej zamialczal jakoś tak po zydowsku.



Jak nie ma? To żeście się nauczyli polskiego i macie zmienione nazwiska, nie znaczy nic bolszewicki sorcie. Polakami nie jesteście, już nawet za sam fakt waszego się do Polskiego Narodu odnoszenia.

Dagos

2018-02-12, 10:57
Lepsza wersja ekogroszku ;-)

Loaloa

2018-02-12, 12:59
Jak w sądzie powie, że kot był żydem, to nie tylko ją uniewinnią, ale jej jeszcze władza pomnik postawi.

nerusss

2018-02-12, 14:31
ch*ja tej matce zrobią, niedaleko mnie dwóch wieśniaków powiesiło psa za nogi i okładało kijami, pół żywego zakopali żywcem, powód to że pies szczekał. W sądzie powiedzieli że małżonka jednego z nich została pogryziona przez psa i płakała w domu, oczywista ściema, ale przeszło, dostali po miesiącu więzienia i 20 godzin prac społecznych, jak ktoś chce mogę napisać gdzie mieszkają na pw.

poligon6

2018-02-13, 09:24
Bo palony kot nie smierdzi, zupełnie pomieszanie.

Swoja droga ubic kota to nie takie hop-siup jak z psem. Powiesić ciężko chyba ze na stalowej lince, ale nawet wtedy jak myslisz że martwy to magicznie ozywa, pewnie mu wchodzi kolejne zycie.

Włozyc do wora i kołkami utłuc tez cięzko, bo niesamowicie twarde zycie maja i mimo że zadnej kostki całj nie ma to potrafi jeszcze uciekac.

Niby sprawdzony sposób to zagnieść mu w smalcu lub wedzonej rybie ostrej papryczki wtedy zacznie pic tyle wody że zdechnie. Ale tego jeszcze nie widziałem.

TB303

2018-02-13, 17:00
janlew napisał/a:

To żeście się nauczyli polskiego i macie zmienione nazwiska, nie znaczy nic bolszewicki sorcie. Polakami nie jesteście, już nawet za sam fakt waszego się do Polskiego Narodu odnoszenia.


Już już, spokojnie. ONI sobie już poszli, nic ci nie grozi.

Tyreuspl

2018-03-14, 15:48
Sam mam kota co śmierdzi, brudzi i drze mordę z niewiadomych powodów (nie, nie dymam go) ale żeby żywe stworzenie do ognia? Jak żyda albo inszą czarownicę? T_T

no_fearPL

2018-03-17, 06:58
Z tego co wiem to koty nie smierdza bo sie myja/liza takze psychiczna babcia a teraz i wnuczka