18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gościu ją okrada...

Jesse.Pinkman • 2021-09-28, 19:15
...a wszyscy stoją jak p*zdy i się przyglądają czyli typowy dzień w UK.

Gadozer

2021-09-28, 19:25
Poziom polskiego tanca z gwiazdami.
Daje 7,5 za starania

Jesse.Pinkman

2021-09-28, 19:32
W 1940 roku stali jak p*zdy czekając na szwabskie bomby - do dzisiaj nic się nie zmieniło, dalej stoją jak p*zdy tylko z telefonikami w rączkach.

KFCnigget

2021-09-28, 19:43
a może to jakaś konsola i teraz była jego kolej na granie? :kawa:

znaczy się automat nie konsola*

RoboCat

2021-09-28, 20:02
ale jak to nic nie robia? - przeciez pomagaja - nagrywaja telefonem :D

Lam3rZ

2021-09-28, 20:25
alez bym k***a napie**alal tego padalca w tej sytuacji... widac po r*chach ze to czarne scierwo. w takiej sytuacji nagrywanie telefonem to zwykle tchorzostwo ktore nie bedzie mialo efektu w przyszlosci. karac odrazu jak to robia na wschodzie. do wszystkich co stwierdza ze ch*ja bym zrobil - nienawisc moja narasta juz tak dlugo ze wkoncu bym zabil .

WhiteForce

2021-09-28, 20:58
Brode miała jak święty Mikołaj

Jerzy_Owsik

2021-09-28, 21:39
Lam3rZ napisał/a:

alez bym k***a napie**alal tego padalca w tej sytuacji... widac po r*chach ze to czarne scierwo. w takiej sytuacji nagrywanie telefonem to zwykle tchorzostwo ktore nie bedzie mialo efektu w przyszlosci. karac odrazu jak to robia na wschodzie. do wszystkich co stwierdza ze ch*ja bym zrobil - nienawisc moja narasta juz tak dlugo ze wkoncu bym zabil .



co ty gadasz gościu, a może o była murzynka i małpa okradała małpę ?

aparacik

2021-09-28, 23:14
Kolor skóry oczywiście przypadkowy.

Musashi_Miyamoto

2021-09-28, 23:46
Jesse.Pinkman napisał/a:

W 1940 roku stali jak p*zdy czekając na szwabskie bomby - do dzisiaj nic się nie zmieniło, dalej stoją jak p*zdy tylko z telefonikami w rączkach.



ch*ja wiesz... To angielskie naloty na Niemieckie fabryki sprawiły że dewastowana przez Niemców Rosja w końcu mogła się przeciwstawić ale tylko dla tego że właśnie Anglicy wiedzieli gdzie Niemców trafić...

Gdy fabryki w Nie regenerowały możliwości Niemiec rozpoczęła się ofensywa Rosyjska ale dopóki fabryki działały to transport szedł całą parą i Rosjanie by tego nie wygrali gdyby nie pomoc aliantów.

mazga50

2021-09-29, 04:05
A to nie jest tak, że jeśli nie wyciągnie pieniędzy w określonym czasie, to automatycznie bankomat je wycofa? Atakowany gra na czas.

notak

2021-09-29, 05:33
Musashi_Miyamoto napisał/a:

ch*ja wiesz... To angielskie naloty na Niemieckie fabryki sprawiły że dewastowana przez Niemców Rosja w końcu mogła się przeciwstawić ale tylko dla tego że właśnie Anglicy wiedzieli gdzie Niemców trafić...
Gdy fabryki w Nie regenerowały możliwości Niemiec rozpoczęła się ofensywa Rosyjska ale dopóki fabryki działały to transport szedł całą parą i Rosjanie by tego nie wygrali gdyby nie pomoc aliantów.



szkoda komentować, ale napiszę
nie pie**ol

NickFejkkk

2021-09-29, 06:16
Jesse.Pinkman napisał/a:

W 1940 roku stali jak p*zdy czekając na szwabskie bomby - do dzisiaj nic się nie zmieniło, dalej stoją jak p*zdy tylko z telefonikami w rączkach.



Kozaka rżnęli z bronią na bezbronnych ludzi koloniści

krisker

2021-09-29, 08:09
Może ci filmujący myśleli, że to jakiś performans artystyczny.