18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gość kolekcjonuje nawiedzone lalki

Uneeck • 2016-08-22, 17:31
Witajcie Sadole!

Chciałbym się z Wami podzielić ciekawym materiałem. Gość ma dziwne hobby - kolekcjonuje "nawiedzone" lalki, które trzyma w kredensie w salonie. Koleś jak twierdzi nie boi się tych lalek, bo dlaczego miałby się bać jakiejś szmacianej czy plastikowej laleczki? :ok***a:

Poniżej film, na którym pokazuje swoją kolekcję, jednak dzieją się też dziwne rzeczy, np. lalka w różowej sukience zmienia wyraz twarzy, mimo, że jest "zwykłą" plastikową lalką!

Zwróćcie uwagę na 1:00, gdzie dobrze widać jak lalka patrzy w prawą stronę z lekko smutnawą minką. W 7:50 widać, jak bierze lalkę, aby pokazać, że nie ma tam baterii, że to zwykła plastikowa lalka, bez mechanizmów, itp. Natomiast w 8:00 widać, że lalka zmieniła wyraz "twarzy" i jest uśmiechnięta oraz patrzy na wprost.

Następna akcja 10:45 i od 11:42.

Ktoś jest w stanie to wytłumaczyć? :ok***a:



Niżej bonusowe nagranie, gdzie widać jak laleczka zmienia wyraz twarzy:



A czy wy byście chcieli mieć taką kolekcję? :D

To mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość. Mam nadzieję, że się spodoba :-D

Xa...........ii

2016-08-24, 12:05
@Abraxus o k***a, aleś im teraz kijami w odbytach zamieszał :D

Ogólnie rzecz ujmując to przezabawne, rozumiem, jakby się tutaj jacyś ateiści, agnostycy czy inni sceptycy takich zdarzeń nadnaturalnych wypowiadali, no ale tutaj praktycznie sam ciemnogród wierzący w bajeczki się wypowiada, j***ni hipokryci :D

FAKE, FOTOMONTAŻ, JAK MOŻNA W TO WIERZYĆ? No kisnę :D

odgrujahad

2016-08-24, 19:31
Ok, ok sadolowi napinacze co by to lwa gołymi zębami rozszarpali. Jestem przekonany, ba, dałbym sobie obie ręce uciąć że 99% z was jak tylko usłyszałoby że lalka jest uuuu "nawiedzoooooona" - i zauważyli bo COKOLWIEK dziwnego (w stylu siedziała krzywo i grawitacja ją przewróciła) to czym prędzej by ją spalili, dom sprzedali i dali stówę na ofiare w najbliższą niedziele.

LI...........ER

2016-08-24, 19:45
@odgrujahad

No tak, nie zesraj się, raczej większość osób z sadola te 13 lat ukończyła.

Lunchboxie

2016-08-24, 19:57
@odgrujahad co Ty wiesz właściwie o sadystach? Taką laleczkę podarowałabym komuś w prezencie :D

Brokol

2016-08-24, 20:19
<-- Dorosły chłop a ma ciary na plecach jak ogląda lalkę ruszającą gałami w ciemności... Jednak Laleczka Chucky w wieku 5lat nie była dobrym pomysłem ;-)

000999211

2016-08-24, 20:27
Do samego końca drugiego filmiku czekałem na jakiegoś wyskakującego screamera, a tu nic, zero zaskoczenia. Nie ma piwa.
:idzwch*j:

TB303

2016-08-24, 20:28
@odgrujahad
Spokojnie... nie każdy jest taką p*zdą jak ty, której wszystko można wmówić.

Ar...........ch

2016-08-24, 20:37
Uneeck napisał/a:


nie podoba się to nie komentuj, albo :idzwch*j:



Nie podoba się, że ktoś ma swoje zdanie i komentuje na forum - nie publikuj postów... Ja pie**olę...