18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

GORZEJ NIŻ KAIN

Macmax100 • 2020-01-29, 18:05
Grzegorz Kochanowski, okrutny morderca, oprawca własnej siostry i jego brat bliźniak Bartłomiej, który pomagał mu po morderstwie ukryć poćwiartowane bezgłowe zwłoki siostry. ,,Była szarpanina, uderzyłem Agatę w głowę kryształowym wazonem, a potem udusiłem workiem foliowym” - przyznał Grzegorz K. W mieszkaniu nie było wtedy matki, a straszną prawdę wyznał bratu wieczorem, gdy ten wrócił z miasta. Zwłoki przetrzymywali w piwnicy, głowę odcięli szlifierkę kątową, potem korpus zapakowali do worków foliowych i wywieźli koło Witowa; odciętą głowę siostry ukryli w innym miejscu.
Jednemu z braci zarzucono dokonanie zbrodni, drugiemu utrudnianie śledztwa i zacieranie śladów przestępstwa. Motyw zbrodni? Sprawy majątkowe związane z kamienicą, czynszem odbieranym od właścicieli sklepów, które mieściły się w ich nieruchomości. Ich matka nie kryła, że obaj byli tak samo winni śmierci Agaty. Jej zdaniem zrobili to z czystej zawiści, ale także ze względów finansowych, bo dodatkowo chcieli mieć jedną trzecią udziałów w kamienicy. Uznali, że nie ma co dzielić się z siostrą.
Agata Kochanowska zginęła w lipcu 2003 roku. Jej morderca, Grzegorz Kochanowski miał przebywać w więzieniu do grudnia 2018 roku. Po 12 latach wniosek o zwolnienie okrutnego mordercy złożył dyrektor Aresztu Śledczego w Krakowie, a zaakceptował go Sąd Okręgowy w Krakowie. Mieszkańcy Zakopanego znów widują skazanego pod Tatrami. Mówią, że odwiedza tam brata bliźniaka - Bartłomieja, który skończył odsiadkę po trzech latach. Ich Pensjonat: NOCTIS ZAKOPANE UL. KOŚCIUSZKI 6

busku

2020-01-30, 21:05
Czytając komentarz ze Agata jest winna to myśle tylko jaki psychol to pisze i jakie łapówki dostał sędzia i prokurator... Po tylu latach warto to nagłośnić, ja niedawno znalazłem informacje o tych ( pominę słowa które mi się cisną) i tym bestialskim mordzie. Zabić, uciąć głowę, zakopywać w różnych miejscach i to zrobili bracia którzy teraz maja kasy jak gnoju??? Paranoja kompletna. Jedno pytanie, co to k...a za wyrok? Ale górale maja siana pod dostatkiem, każdy przekupiony i kilkanaście milionów w rękach tych sk***ysynow pseudo braciszków którzy są ustawieni do końca życia...

Pensjonat oczywiście funkcjonuje, przechodząc obok tego miejsca mam jedna myśl, jak to możliwe? Jak można wynająć pokój w tak strasznym miejscu? Jedynie jeśli nikt nie jest świadomy co tam się stało... Mordercy!!!!!!

PieronJasnySzlag

2020-02-01, 17:50
A teraz wszyscy razem!
Wo-lne sądy!
Wo-lne sądy!
Konstytucja!