18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Goryl w zoo

Michael_Myers • 2014-11-24, 22:04
Goryl w zoo rzuca kupą w zwiedzających

Bazor

2014-11-24, 22:18
Powinni mu oddać jego jedzenie 8-)

Cyrk

2014-11-24, 22:23
a propos zwierząt: pedały z teatru już się poddały z podawaniem sadoli na policję, czy po prostu już nikt tym się nie ekscytuje?

Michael_Myers

2014-11-24, 22:31
Cyrk napisał/a:

a propos zwierząt: pedały z teatru już się poddały z podawaniem sadoli na policję, czy po prostu już nikt tym się nie ekscytuje?



Dobrze że przypomniałeś, lepiej dmuchać na zimne :kjujik:

JaroC

2014-11-24, 22:36
Powinien też zapodać im coś do picia :mikolaj:

hopsiuptralala

2014-11-24, 22:39
Powinien ich wciągnąć i wpie**olić za trzymanie tak wspaniałego zwierzęcia w niewoli. I ogólnie za trzymanie wszystkich zwierząt w zoo żeby jakaś mamusia mogła przyjść z bachorem i zobaczyć jak k***a kopulują osły a potem im tego zabronić.

Cyjanek

2014-11-24, 23:58
@up, a na wolności mają lepiej k***a?... Zwierzęta tj roślinożerca może zostać zaj***ny przez mięsożercę, który ma jakiś obszar swojego terytorium, o które musi walczyć z rywalami, którzy chcą je zająć, a tak w zoo ma te swoje miejsce, w miarę duże i żarcie na miejscu bez obaw, że go jakiś kłusownik zapie**oli.

Też tak myślałem jak ty, ale doszedłem do tego wniosku, który ci przedstawiłem.

BongMan

2014-11-25, 00:03
@up
Dobrze mówisz. W ogrodach zoologicznych dbają o zwierzęta i tworzą im warunki niemal identyczne z naturalnymi, więc nie taka do końca niewola. Niewola to bardziej w cyrkach, te zwierzęta mają przej***ne.

beziooo

2014-11-25, 00:36
@up no niby tak ale taki goryl jest już bardziej rozumny od takiego osła, więc może nie specjalnie odpowiada mu takie życie idąc tokiem rozumowania że liczy się jakość a nie długość życia. I wiem że zaraz ktos napisze że co to za życie w ciągłym stresie żeby coś nie uj***ło, ale takie permanentne bezpieczeństwo jest dosyć nienaturalne i czasami sie trochę przestawia tym zwierzętom w głowach :P

btw fajnie to zrobił tak znienacka żeby niby tylko przechodzi :D

hopsiuptralala

2014-11-25, 00:39
CDBlaze napisał/a:

@up, a na wolności mają lepiej k***a?... Zwierzęta tj roślinożerca może zostać zaj***ny przez mięsożercę, który ma jakiś obszar swojego terytorium, o które musi walczyć z rywalami, którzy chcą je zająć, a tak w zoo ma te swoje miejsce, w miarę duże i żarcie na miejscu bez obaw, że go jakiś kłusownik zapie**oli.

Też tak myślałem jak ty, ale doszedłem do tego wniosku, który ci przedstawiłem.



Na wolności działa naturalna kolej rzeczy, czyli łańcuch pokarmowy. Któryś gatunek wyginie, powstanie nowy itd. Człowiek to wszystko zaburza. Na siłę ratujemy, wsadzamy do zoo, i tłumaczymy że to wszystko dla dobra natury i zwierząt. Coś jak areszt domowy. Dużo miejsca i to własnego, dużo żarcia ale czegoś jednak brakuje nie?

farenc

2014-11-25, 09:56
Coś mi się wydaje, że ten goryl jest inteligentniejszy od jakiś 75% ludzi których tam przychodzi. Zajebiście się zakradł za krzaki aby później ich gównem obrzucić :D

PeterZ

2014-11-25, 12:20
No i prawidłowo! Czarni potrzebują trochę prywatności.