18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gorszy dzień w pracy...

~DMT • 2023-05-03, 13:31
No to fajrant...

Kriski

2023-05-03, 13:42
Czego to kacap nie zrobi, żeby na front nie iść.

dżonyłojlker

2023-05-03, 13:47
Kriski napisał/a:

Czego to kacap nie zrobi, żeby na front nie iść.



Miałem napisać, że zaraz się zaczną debilne komentarze o froncie, bachmucie itp., ale postanowiłem jednak poczekać aż robale same wypełzną.

Kriski

2023-05-03, 13:52
motylekwbrzuchu napisał/a:

Miałem napisać, że zaraz się zaczną debilne komentarze o froncie, bachmucie itp., ale postanowiłem jednak poczekać aż robale same wypełzną.



Robale wolą trollować i kopiejki liczyć. Bachmut piszemy z wielkiej litery, tak jak Warszawa, Kraków czy Lwów.

dżonyłojlker

2023-05-03, 14:00
Kriski napisał/a:

Robale wolą trollować i kopiejki liczyć. Bachmut piszemy z wielkiej litery, tak jak Warszawa, Kraków czy Lwów.



No właśnie, po tym najłatwiej poznać trolla - bo pisze nazwy kacapskich miejscowości dużą literą (pewnie z sentymentu do ojcowizny). :roll:

turor

2023-05-03, 14:13
Dziewczyny się kłócą, która ma ładniejszy kolor szminki :D

martika

2023-05-03, 14:22
Koledze głupio, bo to on włączył maszynę :)

Polkos001

2023-05-03, 14:25
Kurski dupsko stul

:mrgreen:

Kriski

2023-05-03, 15:07
motylekwbrzuchu napisał/a:

No właśnie, po tym najłatwiej poznać trolla - bo pisze nazwy kacapskich miejscowości dużą literą (pewnie z sentymentu do ojcowizny).



Czyli według Ciebie Warszawa i Kraków to kacapia?

dżonyłojlker

2023-05-03, 15:27
Kriski napisał/a:

Czyli według Ciebie Warszawa i Kraków to kacapia?



Zachowujesz się saszka jakbyś był na serio niedorozwinięty. kacapia może jeszcze nie, ale dzięki kochankom ruskich, takim jak ty, niedługo może być. Już wszędzie słuchać ten sk***iały zwierzęcy język.

Kriski

2023-05-03, 16:06
motylekwbrzuchu napisał/a:

Zachowujesz się saszka jakbyś był na serio niedorozwinięty. kacapia może jeszcze nie, ale dzięki kochankom ruskich, takim jak ty, niedługo może być. Już wszędzie słuchać ten sk***iały zwierzęcy język.



Głupi jesteś czy zawiedziony zarobkami w rublach?
Każdy czerwony debil musi innych od sobie podobnych wyzywać?
Ssij czerwone parówki moskiewski sługusie.

dżonyłojlker

2023-05-03, 16:22
Kriski napisał/a:

Głupi jesteś czy zawiedziony zarobkami w rublach?
Każdy czerwony debil musi innych od sobie podobnych wyzywać?
Ssij czerwone parówki moskiewski sługusie.



Nie dość, że rozumek przedszkolaka, to jeszcze próbuje innym niepełnosprytnym wmawiać, że ruskie spod znaku wideł i siekiery nie są gorsze od tych spod sierpa i młota. Polacy się w końcu obudzą i każde gówno gadające po rusku wyleci na kopach na swój wypizgarz.