18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Górski

Ha...........ng • 2012-11-08, 22:24
3 metrowy ch*j w dupe temu j***nemu polityczkowi.
Debil, normalnie debil :homer:

Clematis

2012-11-09, 20:52
Alien_12
A ja się z nim zgadzam - mam z resztą chyba prawo do własnej opinii.

A ja pie**ole ciebie i twoje gówno warte dla mnie zdanie. A jak kazałbyś mojej żonie urodzić dziecko jakiegoś pojeba który ją zgwałcił to wsadziłbym ci ten usunięty płód do mordy.

Tak tak wiem, gówno bym zrobił, jestem internetowym napinaczem.
Ale tobie nie staje.

Żryj gruz cyganie.
Niech żyje homoseksualizm!

rusofil

2012-11-09, 22:34
Alien_12 napisał/a:

A ja się z nim zgadzam - mam z resztą chyba prawo do własnej opinii.
Rozumiem że to wielka trauma dla kobiety zostać zgwałconą ale morderstwo dziecka nie jest tu żadnym rozwiązaniem - dziecko powinno być wychowywane normalnie i kochane TAK SAMO jak inne, zwłaszcza w naszym położeniu demograficznym.
Oczywiście możecie się ze mną nie zgadzać, ale zastanówcie się - warto mordować własne dziecko tylko dlatego że jest wynikiem gwałtu?



k***a, piwo ci przypadkiem postawiłam. Wstydzę się tego.
PS. Nie pie**ol, aborcję przeprowadza się na płodach. Płody to jeszcze nie ludzie. Człowiek jest człowiekiem po urodzeniu się. Ciekawe, czy pie**oliłbyś jak potłuczony, gdyby ci wyr*chali kogoś z rodziny. Fuck logic.

prosiak43

2012-11-10, 01:16
lucyperek24 napisał/a:

Jako kobieta uważam, że żaden mężczyzna nie powinien się wypowiadać na temat aborcji... Nie wy macie macice i nie wy rodzicie. To powinna być decyzja kobiety (lub obojga partnerów) czy chce urodzić czy nie, bez względu na to czy ciąża powstała w wyniku gwałtu i czy płód jest zdrowy czy też nie. Wtrącacie się nie w to co was dotyczy fizycznie i mentalnie. Dlaczego to ktoś ma decydować za mnie czy i kiedy powinnam zostać matką? Chcę nią zostać, ale wtedy kiedy ja o tym zadecyduję. Rozumiem jednak kobiety, które wcale nie chcą być matkami. Lepiej by aborcja była legalna, bo dzięki temu będzie większa kontrola nad liczbą wykonywanych zabiegów jak i warunki sanitarne nie będą zagrożeniem. Liczba upadków niemowlęcia na próg teoretycznie też powinna być mniejsza.



Matka Madzi też zdecydowała sama. Ja pie**olę, tu chodzi o proste pytanie: czy płód to człowiek czy nie. Jeśli nie to sobie możecie zamieszkać w klinice aborcyjnej i wykupić abonament, ale jeśli uznamy, że to człowiek to nie ma znaczenia czy to był gwałt czy coś innego. Niech urodzi i odda do adopcji.

rusofil napisał/a:



k***a, piwo ci przypadkiem postawiłam. Wstydzę się tego.
PS. Nie pie**ol, aborcję przeprowadza się na płodach. Płody to jeszcze nie ludzie. Człowiek jest człowiekiem po urodzeniu się. Ciekawe, czy pie**oliłbyś jak potłuczony, gdyby ci wyr*chali kogoś z rodziny. Fuck logic.



Podaj jakieś źródła. Ludzie nie mający pojęcia o rozwoju embrionalnym mają się za specjalistów. To w 30s przed urodzeniem wbij swojej żonie nóż w macice, przecież to jeszcze nie człowiek.

Fuck logic.

@bsynt

2012-11-10, 09:46
Sllipp napisał/a:



Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem. Komórki naskórka same z siebie nie zamienią się w płód. Życzę powodzenia. Bez ingerencji człowieka nie ma takiej możliwości. Co do embrionów, chciałeś zabłysnąć wiedzą, poślizgnąłeś się na gównianej logice. Jak sam zauważyłeś, ów połączenie będzie się samo rozwijać w dalszym czasie. Plemniki lub komórki jajowe nie, a łączą się w sposób naturalny (wynik ewolucji). Więc na drzewo!

:idzwch*j:


czyli z embrionami uzyskanych z komórek macierzystych można robić co się chce? Jest jakaś dramatyczna różnica między tym co powstaje samoistnie a tym co powstaje z ingerencji człowieka? A może takie embriony od początku nie mają duszy?
Spadaj katolu, zdobądź trochę wiedzy.

St...........el

2012-11-10, 15:31
@bsynt napisał/a:


czyli z embrionami uzyskanych z komórek macierzystych można robić co się chce? Jest jakaś dramatyczna różnica między tym co powstaje samoistnie a tym co powstaje z ingerencji człowieka? A może takie embriony od początku nie mają duszy?
Spadaj katolu, zdobądź trochę wiedzy.



Kolejny antykatolicki kretyn (nie żebym miał coś do ateistów). Nie znajdziesz nigdzie w mojej wypowiedzi, że tak uzyskane życie nie ma wartości i można je również zniweczyć. Jeśli powstało i ma potencjał przeistoczenia się w dorosłą formę człowieka, to proszę bardzo i sztucznie uzyskane komórki niech będą błogosławione. W cytowanej przez ciebie wypowiedzi zapomniałeś, że odnosiłem się do innego problemu, a jak wiadomo, tekst wyrwany z kontekstu nabiera nowego znaczenia :roll:

@bsynt

2012-11-10, 16:17
Sllipp napisał/a:



Kolejny antykatolicki kretyn (nie żebym miał coś do ateistów). Nie znajdziesz nigdzie w mojej wypowiedzi, że tak uzyskane życie nie ma wartości i można je również zniweczyć. Jeśli powstało i ma potencjał przeistoczenia się w dorosłą formę człowieka, to proszę bardzo i sztucznie uzyskane komórki niech będą błogosławione. W cytowanej przez ciebie wypowiedzi zapomniałeś, że odnosiłem się do innego problemu, a jak wiadomo, tekst wyrwany z kontekstu nabiera nowego znaczenia :roll:


nie był wyrwany z kontekstu. Był odpowiedzią na stwierdzenie
Cytat:

Bez ingerencji człowieka nie ma takiej możliwości


Jak by ci tu wytłumaczyć? Hmm... Embriony powstają wyłącznie wskutek interwencji człowieka. :lol: