18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gorące podziękowanie...

~DMT • 2021-02-23, 01:11
Za gwałtu dokonanie...





Mali.

fengar

2021-02-23, 01:14
Pięknie to wygląda. Gwałciciel to jedno z największych ludzkich ścierw, tego czegoś nawet człowiekiem nie powinno się nazywać.

KaprysLosu

2021-02-23, 01:48
ale nawet ci co biczowali wymiękli, albo uznali, że tylko gaszą pożar

bercisko

2021-02-23, 04:38
fengar napisał/a:

Pięknie to wygląda. Gwałciciel to jedno z największych ludzkich ścierw, tego czegoś nawet człowiekiem nie powinno się nazywać.



Pamiętaj że to lincz. Nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością. Tłum to emocje i prawda nie ma szans głosu. Ktoś krzyknie "To był on" i koniec. Był winny czy nie to bez znaczenia. Tłuszcza chce widowiska a w tłumie nikt nie jest winny bo "To byli Oni nie ja".

tofic23

2021-02-23, 04:47
Panowie offtop ale proszę pomóżcie, od długie czasu staram znaleźć filmik też z gwałcicielem ale tam on był przywiązany jedną ręką i nogą do słupka i wisiał nad ziemią, zaczął się od soczystego buta prosto na szczękę aż wypluł krew no a dalej to we dwóch go kopali a ten jęczał, wiem że filmik byl słabej jakości ponieważ było to dawno ale za chiny nie mogę go odnaleźć, jeśli ktoś z was wie o czym mówię, bardzo proszę o link! Wielkie piwo!

Noside

2021-02-23, 06:40
W cywilizowanym kraju tylko wysoce wykwalifikowane i moralnie nieskazitelne jednostki mogą decydować o ukaraniu danej osoby.
Murzyni i lewactwo cofają nas do średniowiecza.

nowynick

2021-02-23, 06:57
tofic23 napisał/a:

Panowie offtop ale proszę pomóżcie, od długie czasu staram znaleźć filmik też z gwałcicielem ale tam on był przywiązany jedną ręką i nogą do słupka i wisiał nad ziemią, zaczął się od soczystego buta prosto na szczękę aż wypluł krew no a dalej to we dwóch go kopali a ten jęczał, wiem że filmik byl słabej jakości ponieważ było to dawno ale za chiny nie mogę go odnaleźć, jeśli ktoś z was wie o czym mówię, bardzo proszę o link! Wielkie piwo!



przy tym jak tu się taguje tematy? Zapomnij! :D

BanujNasNieMichalka

2021-02-23, 06:58
No te cywilizowani, wejdźcie na FB pod tematem zamordowania jakiegoś dzieciaka lub gwałtu. Gdyby nie to, że nie ma w "cywilizowanych" krajach samowolki, to do takich sytuacji nie dochodzi a tak to większość jest takimi samymi zwierzętami jak osobniki ukazane na filmie.

Budrys2000

2021-02-23, 07:59
Cokolwiek narobił, to jednak przej***na taka śmierć w płomieniach. No chyba, że był leworęczny ;-)

MrFalken

2021-02-23, 08:37
bercisko napisał/a:

Pamiętaj że to lincz. Nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością. Tłum to emocje i prawda nie ma szans głosu. Ktoś krzyknie "To był on" i koniec. Był winny czy nie to bez znaczenia. Tłuszcza chce widowiska a w tłumie nikt nie jest winny bo "To byli Oni nie ja".



Nie ma nic wspólnego z literą prawa. A co do sprawiedliwości, to już zależy, czy mu się należało., czy nie. Pewnie, że naarusza to cywilizowany system prawny. Ale w cywilizowanym systemie prawnym gwałciciel dostanie 2 lata, jak dobry obrońca, to w zawiasach.
JEŚLI to gwałciciel, to rękoczyny (które wiadomo, przewyższają kary przewidziane prawem) koją serce rodziny i ofiary, tłum czuje że kara jest adekwatna do czynu, a potencjalni przyszli gwałciciele 2x zastanowią się, czy warto posłuchać swojego ku*asa, kiedy możesz zostać pochodnią uliczną.

Policeman

2021-02-23, 09:54
MrFalken napisał/a:

Nie ma nic wspólnego z literą prawa. A co do sprawiedliwości, to już zależy, czy mu się należało., czy nie. Pewnie, że naarusza to cywilizowany system prawny. Ale w cywilizowanym systemie prawnym gwałciciel dostanie 2 lata, jak dobry obrońca, to w zawiasach.
JEŚLI to gwałciciel, to rękoczyny (które wiadomo, przewyższają kary przewidziane prawem) koją serce rodziny i ofiary, tłum czuje że kara jest adekwatna do czynu, a potencjalni przyszli gwałciciele 2x zastanowią się, czy warto posłuchać swojego ku*asa, kiedy możesz zostać pochodnią uliczną.



No dobra to co mieliby np. "gwiazdora tvp" zlinczować i spalić żywcem, a jak się niedługo potem okazało, nikogo nie zgwałcił i jest to wysmażona afera z dupy?
Kobiety dzisiaj [w powiedzmy] cywilizowanych krajach oskarżeniami o gwałt próbują coś ugrać, coraz częściej się słyszy o fałszywych oskarżeniach, szantażach... kurde nawet Komenda siedział za gwałt i morderstwo. Wyobraź sobie, że jesteś niewinny i ktoś cię pali żywcem, nosz k***a.

Smokw

2021-02-23, 12:07
Noside napisał/a:

W cywilizowanym kraju tylko wysoce wykwalifikowane i moralnie nieskazitelne jednostki mogą decydować o ukaraniu danej osoby.
Murzyni i lewactwo cofają nas do średniowiecza.



Wolę żeby o mojej winie decydowali wykształceni i inteligentni ludzie niż motłoch z ulicy. Przykra prawda, ale kiedyś zostałem niesłusznie pomówiony w pracy i ludzie zamiast sprawdzić monitoring woleli mnie wyzwać i zrobić niezłą awanturę. Najlepsze jest to, że później po ujawnieniu nagrania nawet nie usłyszałem przeprosin tylko była gadka w stylu "no ale to x to powiedział" "to y tak wszystkich nakręcił" i najlepsza jedna laska co stwierdziła " ale mogłeś od razu pokazać nagranie" tylko że był mały szkopuł, że nie wiedziałem, że się nakręcają na mnie. Tak działa świat i ludzie, którzy są strasznie łatwi do manipulowania.
Polecam film "polowanie" z 2012 to zrozumiesz czym różni się cywilizacja od tej dziczy.

DzidaZawodnik

2021-02-23, 14:02
bercisko napisał/a:

Pamiętaj że to lincz. Nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością. Tłum to emocje i prawda nie ma szans głosu. Ktoś krzyknie "To był on" i koniec. Był winny czy nie to bez znaczenia. Tłuszcza chce widowiska a w tłumie nikt nie jest winny bo "To byli Oni nie ja".



A w sądzie korupcja i skazuje się tylko przeciwników poitycznych a swoich uniewinnia. Samosądy są pierdyliard razy sprawiedliwsze.

kolosasz

2021-02-23, 14:06
Najwięcej piwków zebrał komentarz podający w wątpliwość ideę wymiaru sprawiedliwości, gdzie oskarżającym,
sędzią i katem jest tłuszcza. I to się chwali. Bardzo dobrze - wery gód.
Szkoda, że nie było Sadola w 1941 roku, w lipcu , w Jedwabnem gdzie polscy sąsiedzi skatowali a następnie spalili
w stodole swoich żydowskich sąsiadów. Jan Tomasz Gross - taki polski historyk to opisał.
A pogrom kielecki? Wystarczyło, że ktoś przebieg ulicą krzycząc: "Żydzi porwali dziecko na macę!" , by pod kamienicą gdzie
mieszkali Żydzi stawiła się polska tłuszcza uzbrojona w widły, pałki, kije.
A więc nie niech nasza biała skóra nie pęka z dumy powodowanej poczuciem wyższości nad murzyńskim tłumem .
Oglądając ten filmik pamiętajcie: oto nasze babki, dziadki, nasze matki, nasi ojcowie w 1941 i 1946 biją Żyda!