18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gorące BMW w Łomiankach

twister_sy • 2022-07-07, 14:31
Świeżo ściągnięte z DE, jeszcze na faszystowskich blachach, i sądząc z wqrwienia właściciela jak podjechał (baba prowadziła), to wykupione tylko OC :lol: .
Nawet cos tam słychać było, jak rozmawiał z kimś przez tel., że szybko go trzeba przewieźć z powrotem do Niemiec i dogadać się z poprzednim właścicielem i zgłosić tam szkodę :diabel:





Efekt finalny:



bumeck

2022-07-07, 17:30
Ale widać po rejestracji, ze raczej nie kupione, chyba, że Pan jest zameldowany w Niemczech. Na handel i dojazd do Polski są przecież próbne z datą

Zenonn

2022-07-07, 17:33
TrzyDwaJeden napisał/a:

Widać komentujących p*zdy swędzą z zazdrości że kogoś stać , a oni nadal za miskę ryżu zapie**alają . Jeśli was kiedyś będzie stać na taki model to tylko z papieru, do sklejania. Słyszał jeden z drugim o nowym czynniku chłodzącym do klimy który potrafi doprowadzić do samospalenia auta? Widać po zdjęciach że pożar wyszedł z komory silnikowej.



ch*ja masz pojęcie i piszesz bajki niczym Andersen. To było auto z 2.0 dieslem. Zapaliło się, bo najprawdopodobniej miało wadliwa chłodniczke EGR. Była na ich wymianę akcja serwisowa. Najwyraźniej w tym przypadku auto nie brało w niej udziału.

BękartProboszcza

2022-07-07, 17:35
Bmki z tych roczników mają wadliwa chłodnice recyrkulacji spalin , więc to nic dziwnego . W necie jest pełno zdjęć spalonych gratów . Wpiszcie w Google bmw fire i zobaczcie grafiki . Była na to akcją naprawcza ale I tak dalej się palą .

yfd

2022-07-07, 17:43
Dupa piecze zawistnego polaka. Jakby to był stary volkswagen i płaczący dziadek to też byś się śmiał?

Juzwa

2022-07-07, 18:40
TrzyDwaJeden napisał/a:

Widać komentujących p*zdy swędzą z zazdrości że kogoś stać , a oni nadal za miskę ryżu zapie**alają . Jeśli was kiedyś będzie stać na taki model to tylko z papieru, do sklejania. Słyszał jeden z drugim o nowym czynniku chłodzącym do klimy który potrafi doprowadzić do samospalenia auta? Widać po zdjęciach że pożar wyszedł z komory silnikowej.



Jak mi się spali papierowy model beemki, to będę miał to w dupie. 100 tysi nie będzie mnie to kosztowało. Moje autko jest ubezpieczone i mam wyj***ne na czyjeś spalone beemy.

pankruk

2022-07-07, 18:50
EGR zbiera żniwo we wszystkich beemkach z dieslem pod machą z lat 2012-2018. Rozwiązanie to wymiana chłodniczki egr na akcji serwisowej albo kupno auta wyprodukowanego minimum w drugiej połowie 2018 r.

Pees4

2022-07-07, 18:53
eFka wiec pewnie egr, trzeba być totalnym laikiem żeby nie sprawdzić tego przed zakupem, przypadków już było na pęczki

Beka_XD

2022-07-07, 19:11
Czyli tak, jak mówiłem. Niemiec wiedział o co kaman i opchnął polaczkowi tykającą bombę po "promocyjnej" cenie, a zielony w kwestii modeli samochodów polaczek hapnął bubel, jak kundel kiełbache napchaną igłami.

Tak więc o jakimkolwiek zwrocie pieniędzy od sprzedającego może polaczek zapomnieć. Gwarancja na ten niemiecki bubel też już dawno minęła. Może jedynie polocek wypie**olić kolejne 30-40 kafli, żeby doprowadzić ten złom do stanu używalności, o ile jakikolwiek mechanik zechce się podjąć naprawy tego bubla.

~90 kafli poszło się j***ć z dymem, czyli co najmniej 3 lata j***nia polaczka w lepszej robocie i ciułania każdego zylaka.

brylski11

2022-07-07, 19:26
Najgorsze, że "wewnętrzny zapłon" nie wchodzi do żadnego ubezpieczenia .... przej***ne, kasa z dymem poszła.

Zbysław

2022-07-07, 20:10
Ludzie są okropni jak jeździłem oplem do sklepu a mam z 300 metrów to nic nie gadali a jak teraz jeżdżę bmw F 2015r to mnie linczują że szpanuje

Ko...........ik

2022-07-07, 20:35
Zenonn napisał/a:

ch*ja masz pojęcie i piszesz bajki niczym Andersen. To było auto z 2.0 dieslem. Zapaliło się, bo najprawdopodobniej miało wadliwa chłodniczke EGR. Była na ich wymianę akcja serwisowa. Najwyraźniej w tym przypadku auto nie brało w niej udziału.



Widać ogień poszedł od strony kolektora dolotowego gdzie właśnie nastąpił wybuch glikolu . Może nie załapał się na akcję . Albo był i uznali że jest ok . Bo nie zawsze wymieniają na nową . Było też tak że wymieniali na nowe a te nowe też ciekły .

BMW seri F jak Fire niestety

Wiewór

2022-07-07, 20:36
W bejcy użycie migacza trzy razy na dystansie kilometra włącza tryb samodestrukcji

Marian_Koniuszko

2022-07-07, 21:31
Jest BMW jest ogień :lol:




aaaaaaaaaaaaaa

2022-07-07, 21:36
Marcusfff napisał/a:

Podobno niechcący włączył kierunkowskaz zmieniając pas.



Od 2023 włączenie kierunkowskazu w BMW ma detonować bombę pod siedzeniem...

Marian_Koniuszko

2022-07-07, 21:42
brylski11 napisał/a:

Najgorsze, że "wewnętrzny zapłon" nie wchodzi do żadnego ubezpieczenia .... przej***ne, kasa z dymem poszła.



W takich przypadkach wybawieniem z opresji jest chuligan i akt wandalizmu :-)

Cytat:

W ponad 320 tys. pojazdów marki BMW wyposażonych w silniki wysokoprężne może dochodzić do wycieku glikolu z chłodnicy systemu recyrkulacji spalin (EGR), a w konsekwencji zapalenia się pozostałości oleju napędowego w gorących spalinach.

Akcja serwisowa samochodów BMW z silnikami Diesla rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Moduły EGR znajdują się w autach z czterocylindrowymi silnikami wysokoprężnymi, które z linii produkcyjnej zjechały pomiędzy kwietniem 2015 i wrześniem 2016 roku. Ponadto awaria modułów EGR miejsce może mieć też w autach z sześciocylindrowymi silnikami Diesla, które wyprodukowano między lipcem 2012 i czerwcem 2015 roku. Możliwe awarie dotyczą pojazdów serii 3, 4, 5, 6, 7, X3, X4, X5 i X6