18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GOPR & LPR

dekus • 2012-05-10, 19:30
Aż chce się być kimś takim :)


lapps

2012-05-10, 19:48
ale oryginalny pomysl na podklad muzyczny. az z podziwu wyjsc nie moge. i ten zwolniony obraz z przeskokami w rytm muzyki. jak oni na to wpadli??

zajetynick

2012-05-10, 20:26
Jeśli chodzi o pomoc innym i pasję to GOPR-owcy właśnie to stawiają na 1 miejscu.
Bo np. w takim Karpaczu na etacie jest 2, a resztę można nazwać "wolontariuszami". Do akcji idzie ich około 12-14 a tylko 2 dostaje pensje.
Do tego dochodzą braki sprzętowe (goprowcy nie mają lokalizatorów lawinowych, jak ich przysypie to mają lipę), dopłacanie sporych sum do nart, butów itp.
Parę lat temu zeszła lawina i porwała 2 młodych GOPR-owców, nie mieli nadajników więc szukano ich ręcznie, helikopter, którym dysponowali nie mógł dolecieć na miejsce bo zbyt silnie wiało, więc trzeba było ściągać od sąsiadów z zagranicy. Kompletna porażka sprzętowa, jednak jeśli chodzi o ludzi pracujących tam to są profesjonaliści, pasjonaci i naprawdę fajni ludzie.

RdK

2012-05-10, 20:38
@lapps
Ale oryginalny pomysl na komentarz. Aż z podziwu wyjsść nie mogę. I ta nuta rozgoryczenia. Jak na to wpadłeś?

Spielberg się znalazł, który nawet podczas pisania posta nie przykłada uwagi do formy - mam na myśli duże litery i polskie znaki. Zrobiłes lepszy film? Masz lepszą pasję? Krytykować to pierwszy.

Mar0

2012-05-10, 21:10
3xup lapps tylko ,że ten podkład został podj***ny z innego filmiku, który jest na sadolu.[nie che mi się szukać], kolo zapie**ala coś w stylu batmana [nie wiem jak się ten sport nazywa]
tu masz utwór


Edit: Już wiem 'Skydiving'

lapps

2012-05-10, 21:25
RdK napisał/a:

@lapps
Ale oryginalny pomysl na komentarz. Aż z podziwu wyjsść nie mogę. I ta nuta rozgoryczenia. Jak na to wpadłeś?

Spielberg się znalazł, który nawet podczas pisania posta nie przykłada uwagi do formy - mam na myśli duże litery i polskie znaki. Zrobiłes lepszy film? Masz lepszą pasję? Krytykować to pierwszy.



no raczej. a swoja droga to fajnie, ze pisanie posta jest dla ciebie takim wielkim wydarzeniem, zeby przykladac tyle uwagi do formy :shock:

necrosodomizer

2012-05-10, 21:47
Mar0 nie wiem czy masz tak zajebiste poczucie humoru czy jesteś głupi,
ale piwko masz bo mnie zszokowałeś

dekus

2012-05-10, 22:25
Podkład na pewno nie został ukradziony z tego filmiku o którym mówiłeś, to raczej ten filmik zarąbał podkład :)

jasnejasne

2012-05-10, 23:10
Marzenie mojego życia :) pilot LPR <3

orzeszwmorde

2012-05-11, 01:07
lapps napisał/a:



pisanie posta jest dla ciebie takim wielkim wydarzeniem, zeby przykladac tyle uwagi do formy


Jak coś robić to dobrze a nie na odpie**ol.....
....a ja Ci się muza nie podoba to zapuść sobie Antonio Vivaldiego-Wiosnę....
..albo co tam lubisz.

dekus

2012-05-11, 08:36
Hehehe moim marzeniem to jest byc GOPROWCEM :)

Mar0

2012-05-11, 14:27
necrosodomizer napisał/a:

Mar0 nie wiem czy masz tak zajebiste poczucie humoru czy jesteś głupi,
ale piwko masz bo mnie zszokowałeś



Trochu dla jajca i nie, po prostu byłem [hmm znowu jestem] naj***ny i pisałem śmieci :P

nightclouwer

2012-05-12, 01:59
A ja niby wopr ;o 1 literka duzo zmienia
Die in hell

spr

2012-05-12, 02:54
dla ludzi ratujących życie innym ludziom zawsze szacunek i zawsze i zawsze poprę...

marianmw

2012-05-12, 05:12
Powiem tak żebym mógł dać więcej jak jedno piwko to bym rozdawał jedno za ciekawy filmik drugie za zajebisty podkład muzyczny do filmiku a trzeci za pomysł :) w tej nutce się chyba zakochałem już od jakichś 2 godzin leci jedna jedyna nuta a dokładniej : AWOLNATION "SAIL" mistrzowskie wykonanie:) :) :)