18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Google maps

Flodzia • 2021-01-22, 10:16

No i pojechali... :amused:

baronturbina

2021-01-22, 17:02
Halman napisał/a:

czyli zero rzeczowej odpowiedzi.. no cóż, nie jestem zaskoczony.


Jaki się mądry zrobiłeś. Kto by pomyślał. Mądry może udać głupiego ale nie na odwrót wiec nikt ci nie uwierzy.

Nie udawaj kogoś kim nie jesteś i lepiej wrzucaj durne filmy z motorkami jak do tej pory. Wole jak jesteś sobą - przygłupi.

A tak serio chłopczyku. Kont możesz mieć tyle ile maili i jak pokombinujesz to nic nie da pytanie administratorów. Masz podobnie zj***ny styl jak Ś.P. Fantastico i paru innych. Zacznij żyć poza internetem. Tyle i aż tyle w temacie.

Angevil

2021-01-22, 17:35
Jakby co to jest to fragment z jutubera wiliextreme i znając jego sp***olenie bo ma swoje lata a wciąż gada jak małolat bluźniąc co trzecie słowo (co nie bawi nikogo poza widzami patostreamów) to możliwe że on sam to wrzucił tutaj na sadola dla picu.

ellsworth

2021-01-22, 19:46
O k***a! Wchodze w komentarze spodziewając się gównoburzy o sztuczną bramownicę zawężającą drogę, a tymczasem gównoburza jest... o co ona właściwie jest?

Rebeliant

2021-01-23, 01:03
Halman napisał/a:

Dam ci dobrą radę, zamiast pie**olić to idź z tym podejrzeniem do któregokolwiek moderatora; jeśli tak jest ja dostanę bana za multikonto a ty odpowiedz.



Numer jest taki, że jak byśmy zrobili akcję, aby każdy Sadol napisał do moderatorów zgłoszenie, że masz multikonto to by się osrali na mętiowo od spamu, a może i serwer by zdechł.

daihat

2021-01-23, 22:59
Jak będę w Siedlęcinie to obczaję ten most i czy rzeczywiście zaj***li ;-)