18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Good morning

CzerstWybut • 2021-11-17, 21:14


Witajcie sąsiedzi...

Strielok1

2021-11-17, 21:27
Niech przyjdą poranne przymrozki i polewać ścierwa wodą.

McQurwa

2021-11-17, 23:01

MatisMaju

2021-11-17, 23:19
A ciekawe czy są szczepieni na cokolwiek, może by im wpuścił jakąś choróbke na którą my byliśmy szczepieni za dziecka :-D

Miles87

2021-11-17, 23:40
Polaczki to sie k***a nigdy nie naucza od 1918 to samo. Cala konfederacja slynie z tego ze ich matki to k***y i maja problemy osobowosciowe. Dzieki j***nym pisiorom mamy k***a taka a nie inna sytuacje a na marszu szmat 11 flagi bilo-zielonych debili ktorych Pan Marszalem tlamsil. Jebac prawicowe gowno, onr, smroda z dupy i ludzi z wyksztalceniem podstawowym. Pewnie szczepionka to zlo nie? Potomkowie debili. ch*j wam w p*zdy.

Marcinqqq

2021-11-17, 23:50
@McQurwa

co to za gość? bo nie wiem kto został moim nowym idolem

Miles87 napisał/a:

Polaczki to sie k***a nigdy nie naucza od 1918 to samo. Cala konfederacja slynie z tego ze ich matki to k***y i maja problemy osobowosciowe. Dzieki j***nym pisiorom mamy k***a taka a nie inna sytuacje a na marszu szmat 11 flagi bilo-zielonych debili ktorych Pan Marszalem tlamsil. Jebac prawicowe gowno, onr, smroda z dupy i ludzi z wyksztalceniem podstawowym. Pewnie szczepionka to zlo nie? Potomkowie debili. ch*j wam w p*zdy.



weź ty się jebnij w czoło idioto, bo pie**olisz bez ładu i składu, bez żadnych argumentów, typowa patolska gatka

KasiaKawa

2021-11-17, 23:59
@McQurwa

Nie wiem co to za gość ale już go lubie

:mrgreen:

0rion

2021-11-18, 00:35
Miles87 napisał/a:

Polaczki to sie k***a nigdy nie naucza od 1918 to samo. Cala konfederacja slynie z tego ze ich matki to k***y i maja problemy osobowosciowe. Dzieki j***nym pisiorom mamy k***a taka a nie inna sytuacje a na marszu szmat 11 flagi bilo-zielonych debili ktorych Pan Marszalem tlamsil. Jebac prawicowe gowno, onr, smroda z dupy i ludzi z wyksztalceniem podstawowym. Pewnie szczepionka to zlo nie? Potomkowie debili. ch*j wam w p*zdy.




zastanawia mnie, dlaczego niniejsza osoba, nie dostala dotychczas zadnego ostrzezenia w odniesieniu do swoich bestialskich wypowiedzi? jako uzytkownik portalu, nie po raz pierwszy spotykam sie jego prostackim i nisko wyrafinowanym sformulowaniem argumentacji. zgodnie z regulaminem strony - artykul 4 punkt 4.5 stwierdza iz...

" komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta."


dziekuje, dowidzenia. :kawa:

Kriski

2021-11-18, 01:00
0rion napisał/a:

zastanawia mnie, dlaczego niniejsza osoba, nie dostala dotychczas zadnego ostrzezenia w odniesieniu do swoich bestialskich wypowiedzi? jako uzytkownik portalu, nie po raz pierwszy spotykam sie jego prostackim i nisko wyrafinowanym sformulowaniem argumentacji. zgodnie z regulaminem strony - artykul 4 punkt 4.5 stwierdza iz...
" komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta."
dziekuje, dowidzenia.



Boją się admini sadola że im to coś (Miles87) w ich piwnicach charlie hebdo powtórzy .


NataliaW

2021-11-18, 02:52
KasiaKawa napisał/a:

@McQurwa
Nie wiem co to za gość ale już go lubie



ku*asy wam uschną jak się dowiecie że to pisowiec.
I waginy zrosną jak się dowiecie że PO jest zdania 100procent innego(refuges welcome)