18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gołota vs Bowe II- Highlights

morinho • 2012-03-29, 13:17
Najbardziej efektowna walka Gołoty z najlepszych czasów. Fantastyczny ale głupi Gołota...

Gdyby tylko miał inną głowę...

vandamme1

2012-03-29, 21:07
"Tylko Golota mogl stac naprzeciwko Bowe'a i okladac go piesciami" E.Holyfield

Mauuupa93

2012-03-29, 21:11
gdyby mial inna glowe to nie byl by boxerem..

ParanoiA

2012-03-29, 21:14
dwakilo napisał/a:

Pamiętam jak ustawiałem budzik żeby tylko obejrzeć w środku nocy "ostatnią nadzieję białych". Większość Amerykanów mu kibicowało. Oby tylko wpie**olił murzynowi. Zawsze będę miał ogromny szacunek do Endrju.



To niezly z ciebie uczniak musial byc, jego walki zawsze byly w wakacje i to byla potega boksu :) Niezapomniane najebki z Magnumem Piasta w dloni+wiadra u Rudego, wspaniale czasy, nastolatkiem bylem i kto wytrwal w fotelu ten wytrwal, obora na calego, bylo minelo, Endrju nasz mistrz, az sie lezka w oczkach kreci. Gdy zapowiadano jego walki to cala parafia dostawala pie**olca. Giedewu ;) Pozdrawiam Wroclaw!


becool

2012-03-29, 21:21
morinho, dzięki za wstawkę.Dobrze obejrzeć konkretny boks,a nie pedałów sp***alających po ringu jeden przed drugim myślących,że jak przybiorą na wadze to już pas ciężkiej czeka...

Szefu1990

2012-03-29, 21:31
Endrju to był gość!!! Szkoda że tamte czasu minęły, gdzie waga ciężka była tak silnie obsadzona. Dziś nam pozostaje oglądać nudnawy boks Kliczko, podejrzewam że bardziej emocjonujące były Sparingi Endrju:D

BILBO18

2012-03-29, 21:31
To był boks! Teraz waga ciężka polega na "uderz, odskocz". Każdy boi się o statystyki, że może przegrać. Boją się o pieniądze, że mogą dostać mniej. Szkoda, naprawdę szkoda, że nie ma takiego boksu jak kiedyś. Zobaczcie walkę Gołota - Sanders. To było bardziej coś na zasadzie "walka uliczna" niż taktyczny boks i to mi się właśnie podobało. Ahh i te mocne ciosy które leciały jeden za drugim a przeciwnicy nie padali, bo mieli tak mocne szczęki. Ale efekty widać po wywiadach z Gołotą. Jąka się strasznie, to wynik obijania go przez kilkanaście lat. Czemu dwa razy walnął mu w jaja? Nie wiem, ale nie sadzę, że był to wynik jego "głupoty". Jak dla mnie to tam było coś nie tak w innej kwestii. Aha, co do walki z Tysonem. Może nie wytrwał do końca. Stało tak a nie inaczej, ale cenię go za to, że miał jaja stanąć z nim w ringu. No i pamiętajcie, że okazało się, że u Tyson'a wykryto THC, i walkę unieważniono.

Jackyll

2012-03-29, 21:34
Szkoda, a miało być tak pięknie. Polska nadzieja, ale niestety jak zwykle bywa w tym kraju, nadzieja matką głupich.

Zwieszony

2012-03-29, 21:35
Szkoda mi trochę Gołoty, to nie była jedyna walka, którą tak zakończył (mimo iż przeciwnika miał na deskach).
To właśnie głównie z tego powodu miał terapie z psychologami, czego konsekwencjami było późniejsze stanie jak drewno przez pierwsze 2-3 rundy ( Przez co wykładał się na deskach w większości przypadków tuż na początku pojedynku).
Nie ulega wątpliwości także fakt, iż jego forma w tamtym okresie spokojnie pozwoliłaby mu na zdobycie mistrzowskiego pasa. Niestety wszyscy wiemy jak się jego losy potoczyły.

bury22

2012-03-29, 21:44
w te formie zaj***ł by Adamka w 2 rundzie .

Voldo

2012-03-29, 21:47

mefe

2012-03-29, 21:50
Srasłkasz napisał/a:

Oglądając dwie walki Gołoty z Bowem naprawdę trudno jest uwierzyć, że on te walki przegrał. Obijał Bowa tak jak chciał przez wiele rund ale coś w nim pękało i niestety do dzisiaj nie mamy mistrza świata wagi ciężkiej. Może kiedyś dożyjemy. Pozdro



Dobra k***a, zaczynam ćwiczyć

Beznickowiec

2012-03-29, 22:03
Gołota w tej walce przejawiał skłonności gejopodobne :) jak można w 9 rundzie walić po jajach przeciwnika wiedząc, że się wygrywa na punkty.

chybeck

2012-03-29, 22:10
To się nazywa walka, a nie jakieś popierdółki jak teraz z szachami na ringu. Z 10 rundowej walki zrobili skrót najciekawszych akcji trwający 10 minut. Teraz skrót 12 rundowego pojedynku robią w teleekspresie trwający 20 sekund i nie mają czego tam wrzucić. Och dzięki Ci Andrzeju za te wszystkie emocje, które przeżywałem będąc małym szczylem i włączając w nocy telewizor mimo, że starzy zabraniali oglądać okładających się gości.

ddobry10

2012-03-29, 22:12
No normalnie mu w jajca zej***ł :D

rozciętadupawspirytusie

2012-03-29, 22:16
coś pięknego. szkoda tego obijania po jajach. ale to nie jedyny raz. widziałem kiedyś właśnie jego walkę jak to uderzył murzyna w klejnoty i ekipa czarnego rzuciła się na Andrzeja. taka jucha na ringu że szok...