18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Golf V10

maksymilian45 • 2016-07-30, 20:46
Przeszczep serca od RS6

PA...........SM

2016-07-31, 01:48
GULF buahahahahahahah Z gówna bata nie ukręcisz :)

surovy

2016-07-31, 02:53
Czy tylko ja zauważyłem, że ten filmik jest z przyszłości?

MadRalf

2016-07-31, 04:54
Ciekawe jak ma sie waga silnika do reszty tej konserwy, tylko czekać jak sie na czymś zawinie....
Pojeby, jaki ma to cel do k***y nędzy...?

DaWeed

2016-07-31, 05:23
Golfa charakteryzuje nieskomplikowana budowa, duża liczba zamienników i tanie naprawy. Karoseria nie chwyta rdzy jak np. mercedesy czy alfy. Większość rzeczy idzie naprawić samemu a prosta i solidna konstrukcja zawieszenia bez problemu wytrzymuje swapy mocniejszych silników. Bardzo przyjemny i wdzięczny samochodzik, który rzadko się psuje. A nawet jak się coś sp***oli części jest od ch*ja i są jednymi z najtańszych, co wzbudza chorą nienawiść zawistnych Januszy przy poklasku laików, co widać zresztą wszędzie. Osobiście mam trójkę GTD ukręconego na 130 kuni i chwalę sobie niezniszczalny silnik i pewność, że zawsze odpali i zawiezie mnie do roboty. Może dlatego jest tak bardzo znienawidzony? :nie_znaju:

niexwnikaj

2016-07-31, 09:27
Gulf zły bo typowy sadol za biedny żeby sobie nawet dwójkę kupić , tylko mama daj tata daj :(

Giepson

2016-07-31, 10:11
Fajny patent. Ale ja osobiście bałbym się tak tym startować a tym bardziej rozpędzać się do prawie 300. Przyczepność jest zerowa (nie konstrukcja zawieszenia oraz samej budy). Hamulce można wstawić lepsze tylko co z tego jak koła ledwie dotykają asfaltu ;) Ale trzeba przyznać, że ten Golfik wciska w fotel.

radek225

2016-07-31, 10:32
Gulf zawsze będzie gulfem. Nie jest to, nie był i nigdy nie będzie samochód sportowy. Tak samo cygan nigdy nie będzie człowiekiem, osioł nie zostanie pegazem, a nosorożec nigdy nie zmieni si≤ę w nosorożca. Może mieć nawet V12 pod maską, to dalej jest GOLF.

Loq14

2016-07-31, 11:21
superf napisał/a:

@upy

Mam wrażenie, że sadol to forum dla motop*zdeczek.
Bo ja, mimo, że jestem babą, to bym się chętnie przejechała czymś, co wgniata bebechy, nawet na prostej.
Czy takie przemontowanie silnika jest rozsądne? No pewnie nie, ale komuś daje frajde, a jak czyjeś pieniądze, to mu wolno, przecież krzywdy nikomu nie robi. Pewnie to nie jezdzi za dobrze w zakretach, nie znam sie, ale hamulce mozna tez chyba duze (tarczowe, tak?) zamontować od innego samochodu.
Więcej luzu chłopaki i przesiądzcie się z hulajnogi i roweru na samochód, to poczujecie, że każdy kierowca chociaż raz chciałby sobie przyspieszyć czymś takim hehe - dla samej frajdy, radochy i spróbowania jak to jest :D

A tak swoja droga to chciałabym zobaczyc minę krawaciarza w jakims ferrari albo porsche jak staje na swiatlach z takim gówienkiem :D
Oczywiscie golf zawsze pozostanie gówienkiem, ale ile ta chwila da radochy, no banan na gebie murowany, no i moze porzyganie od przyspieczenia haha :D



To się k***a na odkurzaczu przejedź

karajakatak

2016-07-31, 14:16
Hahaha co z Was za ludzie, wy widzicie z jaką prędkością mija przerywaną na drodze? Licznik ustawiony, dźwięk podłożony, a co do aut na poboczu, to faktycznie potrzeba prędkości, zeby "wyprzedzić" stojące auto.. Wszyscy na 3 stronach komentarzy łyknęliście ten syf..

RadzioC

2016-07-31, 15:47
superf napisał/a:

@upy

Mam wrażenie, że sadol to forum dla motop*zdeczek.
Bo ja, mimo, że jestem babą, to bym się chętnie przejechała czymś, co wgniata bebechy, nawet na prostej.
Czy takie przemontowanie silnika jest rozsądne? No pewnie nie, ale komuś daje frajde, a jak czyjeś pieniądze, to mu wolno, przecież krzywdy nikomu nie robi. Pewnie to nie jezdzi za dobrze w zakretach, nie znam sie, ale hamulce mozna tez chyba duze (tarczowe, tak?) zamontować od innego samochodu.
Więcej luzu chłopaki i przesiądzcie się z hulajnogi i roweru na samochód, to poczujecie, że każdy kierowca chociaż raz chciałby sobie przyspieszyć czymś takim hehe - dla samej frajdy, radochy i spróbowania jak to jest :D

A tak swoja droga to chciałabym zobaczyc minę krawaciarza w jakims ferrari albo porsche jak staje na swiatlach z takim gówienkiem :D
Oczywiscie golf zawsze pozostanie gówienkiem, ale ile ta chwila da radochy, no banan na gebie murowany, no i moze porzyganie od przyspieczenia haha :D

Pokaż cycki.

kicku

2016-07-31, 21:35
@DaWeed alfy rdzewieją? ot ciekawostka

DaWeed

2016-08-01, 08:20
kicku, chociażby najładniejsza według mnie 159 jak i zresztą większość modeli pozbawiona jest ocynku na nadkolach i całym podwoziu, kolega co ma 156 co zimę progi łata i ch*j go strzela, w golfach wytrzymają o wiele dłużej a i tak rudej niespecjalnie smakują :D Każda alfa teraz czy kiedyś w porównaniu z takim 30 letnim mk2 straszliwie ssie jeśli chodzi i wytrzymałość karoserii.