18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GOlf i wiesniaki

racuch90 • 2010-09-01, 10:23


Dlatego ten model ma taka renome, przez wieśniaków, dorwały sie swinie do koryta

hieronimhkz

2010-09-01, 10:47
Nom przyj***nie ma ale z dupy taki xD

cwaniak82

2010-09-01, 11:01
@up co ty chcesz od nich jadą wkoncu na zlot

Pener

2010-09-01, 11:08
zajebiste radio

Ra...........og

2010-09-01, 11:15
radeksz82 napisał/a:

@up co ty chcesz od nich jadą wkoncu na zlot
Obrazek


Ubierz coś bardzo kiczowtaego itp... lub przyjedz golfem ;-)

avalanch

2010-09-01, 11:46
ale pie**olicie każdy kto by miał taką fure jeździł by tak samo (tak nawet ja) a jak ktoś chce jeździć wolniej po mieście niech kupi rower albo jakąś hulajstope

lesiot

2010-09-01, 12:26
avalanch napisał/a:

ale pie**olicie każdy kto by miał taką fure jeździł by tak samo (tak nawet ja)



Dlatego nie wszyscy kupują takie fury, bo wiedzą, że te są dla zakompleksionych debili i wieśniaków, którzy muszą się blaszanką dowartościować.
Pozostali mają samochód, żeby nim jeździć (wolniej lub szybciej ale jeździć), a nie żeby na trasie wieś robić.

Zajebista dla takich leszczy byłaby reklama (każdy leszcz by kupił i tak jeździł):
"Enlarge your penis - buy VW Golf."

PolishboyPN

2010-09-01, 12:53
to był golf V gti ? zreszta tu nie chodzi o samo auto tylko o tych dwóch bambrów w nim no kamerzysta to czystej rasy wieśniak zobaczcie jaki ma ryj czerwony od j***nia w polu a ten drugi to tez jakiś techno bamber ide o zakład że auto jest albo starszego brata albo wuja z ameryki

guan0

2010-09-01, 13:05
lesiot napisał/a:



Dlatego nie wszyscy kupują takie fury, bo wiedzą, że te są dla zakompleksionych debili i wieśniaków, którzy muszą się blaszanką dowartościować.
Pozostali mają samochód, żeby nim jeździć (wolniej lub szybciej ale jeździć), a nie żeby na trasie wieś robić.



i że niby co? jeśli podoba mi się golf to nie mogę go kupić bo jeżdżą nim technozjeby i wiejscy wiksiarze? a w dupie mam takich kosmitów, jeśli będę chciał to sobie kupię czy to golfa, bmw, lancera, subaru czy inne uwielbione przez wieśniaków auto. niech ludzie uważają mnie za zjeba, ale to ja mam dobry samochód, a nie oni.

Lew

2010-09-01, 13:11
A potem jak do domu przyjedzie, potulnie odda tatusiowi kluczyki z tekstem
-Tato..musisz zatankować i kupić nowe opony :P


A co do posiadania takich aut, cóż...można mieć takie auto ale nie zapie**alać nim przez miasto jak jakiś pojeb, bez pasów itp.

A nie ze przez miasto(wioche?) jechać 180 i się chwalić koledze pro wiesniakowi ze ma zajebiste auto.

Black Snake

2010-09-01, 13:15
I czym oni się tak podniecają? Jeśli to są km/h, a nie mph to ja tyle moim piździkiem jadę...

lesiot

2010-09-01, 13:47
guan0 napisał/a:

i że niby co? jeśli podoba mi się golf to nie mogę go kupić bo jeżdżą nim technozjeby i wiejscy wiksiarze? a w dupie mam takich kosmitów, jeśli będę chciał to sobie kupię czy to golfa, bmw, lancera, subaru czy inne uwielbione przez wieśniaków auto. niech ludzie uważają mnie za zjeba, ale to ja mam dobry samochód, a nie oni.



Wiadomo, że nie chodzi do końca o sam wygląda auta i czy się komuś podoba, a raczej o kombinację auto+kierowca. W tym wypadku trafiło na golfa i jakiegoś zjeba, którą kombinację można podsumować tak jak pisałem wyżej, ale sam znam kilka całkiem normalnych osób jeżdżących golfem (chociaż przyznam że i pozerów z golfami i napalonymi na golfa też znam).

Gienek2

2010-09-01, 14:05
nie golf gri a raczej r32 jak miał na silniku ( chyba ze se sam przyczepił) a to jest najlepsza wersja golfa, na bank bije vr6

taki golfik idzie w sumie jak bardzo dobry motorek

mariohana

2010-09-01, 14:49
na mafioze ty!!!