18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Golenie jaj

Iperyt • 2013-08-30, 18:52

a Wy dziewczyny, jakie lubicie? :szczerbaty:

ten brodaty przypomina trochę ciapatego :snajper2:

clutchh

2013-08-31, 15:57
Ja pie**ole.. Sprawa indywidualna czy ktoś goli czy nie. To że chłopak sie tam goli znaczy że jest pedałem? Nie każdy chłopak który dba o siebie jest pedałem.. Pewnie najlepiej jest być gburem siedzącym przed telewizorem z wielkim brzuchem i piwem w ręku i rżnąć żonę, która udaje orgazm albo nie może oddychać jak sie ją brzuchem przygniata.. Taki właśnie gbur nazywa się: prawdziwym mężczyzną. ;/

DyndaS

2013-08-31, 17:30
Osobiście gole i wolę jak kobieta goli bo średnio podoba mi się wizja łoniaków pomiędzy zębami.

Dziewczyna robi loda albo ty jej minetę i.... ekhe ekhe... kłaczek xD

Dobrutro

2013-08-31, 18:33
DyndaS napisał/a:

Osobiście gole i wolę jak kobieta goli bo średnio podoba mi się wizja łoniaków pomiędzy zębami.

Dziewczyna robi loda albo ty jej minetę i.... ekhe ekhe... kłaczek xD



Widocznie nigdy seksu nie uprawiałeś skoro wierzysz w takie mity.

Olcikk

2013-08-31, 21:12
Mi to obojętnie. Mój chłopak nigdy nie golił i nie przeszkadza mi to. Wiele razy miałam jego włosy łonowe w buzi, ale w czym problem? W końcu to jego :D Nie czuję się odrzucona. Każda forma jego penisa mi odpowiada...
Dobra wracam już do kuchni.

dnr

2013-08-31, 22:54
clutchh napisał/a:

Ja pie**ole.. Sprawa indywidualna czy ktoś goli czy nie. To że chłopak sie tam goli znaczy że jest pedałem? Nie każdy chłopak który dba o siebie jest pedałem.. Pewnie najlepiej jest być gburem siedzącym przed telewizorem z wielkim brzuchem i piwem w ręku i rżnąć żonę, która udaje orgazm albo nie może oddychać jak sie ją brzuchem przygniata.. Taki właśnie gbur nazywa się: prawdziwym mężczyzną. ;/



Zar*chałeś ty kiedykolwiek w ogóle? Zajeżdża pedałem na kilometr, taa, jak ktoś nie goli na zero albo kilka mm to jest już jakimś tłustym knurem...