18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gołębie też czekały na Diablo III

hycel • 2012-08-04, 15:10
Nie ogarniesz.

h3h3

2012-08-04, 19:09
Lord Infernus napisał/a:

U Dema ciężko odróżnić głupotę na spontanie od odcinków z głębszym przesłaniem. To trochę jak interpretacja tekstów na polskim. Sam nie wiesz czy to jest ch*jowe bo tego nie rozumiesz, czy to jest mądre, ale tego nie rozumiesz. Btw ten odcinek był dla beki i nie doszukujcie się tu okrytych przesłań.



U Dema się nic nie odróżnia ;p
Filmiki są robione na zasadzie 'tak głupie, że aż śmieszne'.
Z resztą sam gdzieś powiedział, że większość jego filmów jest improwizowana, więc nie doszukiwałbym się tam głębszego sensu.
No, ale oczywiście gimbusiarnia szuka :D

asomdai

2012-08-04, 19:29
gołębi foch i ch*j! :D

hycel

2012-08-04, 19:40
Vomusu napisał/a:



U Dema się nic nie odróżnia ;p
Filmiki są robione na zasadzie 'tak głupie, że aż śmieszne'.
Z resztą sam gdzieś powiedział, że większość jego filmów jest improwizowana, więc nie doszukiwałbym się tam głębszego sensu.
No, ale oczywiście gimbusiarnia szuka :D


Jak coś jest improwizowane to nie oznacza od razu, ze nie może mięć głębszego sensu. ;)

h3h3

2012-08-04, 19:46
hycel napisał/a:


Jak coś jest improwizowane to nie oznacza od razu, ze nie może mięć głębszego sensu. ;)



Hmm, chyba źle się wysłowiłem.
Owszem, filmiki Dema, nawet te improwizowane mogą mieć głębszy sens...
But... Srsly?

Dębski skąd masz taką małpę?
Kupiłem.
Ta małpa została kupiona za pół darmo
Patrze - jedno oko jej nie działa.
[...]
A tu oboje oczu działa jak marzenie, wystarczyło pieprznąć porządnie.
Ale już nie wróciłem.

Śmieszne - owszem. Dobre miny wali, jednak z tą głębią bym zbytnio nie przesadzał. Przekaz zazwyczaj jest prosty, lub go nie ma :D

TheGucio

2012-08-04, 20:00
dębski śmierdzi. ale jest zajebisty!

Jai

2012-08-04, 20:10
Serio? Wy oglądacie te vlogi? Serio?
Interesuje was co mają do powiedzenia te pryszczate, nieuczesane cioty bez życia?
Serio? Przemyślenia 17 - max dwudziestoparolatków bez pasji i pomysłu na siebie? Wrzucających do internetu swoje beznadziejne refleksje o niczym? Serio?


Ja pie**olę. :glowawmur:

DiesIrae

2012-08-04, 20:26
@up
Dziwisz się? Swój swojego znajdzie

Jai

2012-08-04, 20:28
@up
Teoretycznie. Nadal jednak nie rozumiem co w tym w ogóle interesującego. Autorytety k***a internetowe. Siedzą, biją gruchę przed monitorem, a jak już dostatecznie strzepią to hejtują do kamery. A potem znów trzepią. Szatan, nie życie.

h3h3

2012-08-04, 21:13
Jai napisał/a:

Serio? Wy oglądacie te vlogi? Serio?
Interesuje was co mają do powiedzenia te pryszczate, nieuczesane cioty bez życia?
Serio? Przemyślenia 17 - max dwudziestoparolatków bez pasji i pomysłu na siebie? Wrzucających do internetu swoje beznadziejne refleksje o niczym? Serio?


Ja pie**olę. :glowawmur:



No tak, bo przecież jeżeli ktoś ogląda dla śmiechu filmiki pryszczatego dwudziestoparolatka bez życia,
który owe filmiki równiez robi dla śmiechu,
to na pewno jest poj***ny!

Haters gonna hate

Keepo

2012-08-04, 21:35
Suchar w ch*j.. :lodowka:

iw...........85

2012-08-04, 23:11
do hard :D

MarsElite

2012-08-05, 01:58
powinieneś pracować w Telexpresie...... Już Cięsubskrybuje

nikczemnyrosomak

2012-08-05, 13:43
furion napisał/a:

@up
to był tylko komentarz, ja nie robie vlogów o tym że ludzie są zj***ni, mówiąc że lubią jakiegoś aktora a oglądają go z lektorem. Sory ale niektórzy lubią np jakiś węgierskich aktorów bo dobrze grają, ale po co się od razu uczyć węgierskiego. Ten koleś przesadza bo chce narzucić śwój tok myślenia przeg vlogi. Jak coś mu się nie podoba to niech pogada o tym ze znajomymi a nie dzieli się ze światem za pomocą neta. No chyba że nie ma znajomych, to już nie mój problem...
I może dlatego robi takie głupie filmiki o gołębiach które czekają jakoby na Diablo 3...


tylko że te vlogi są robione dla beki, widocznie masz za mało oleju w głowie żeby to podłapać heh.

Przodowy

2012-08-05, 13:48
k***a doszukujecie sie ch*j wie czego ;D, dobra wixa i tyle hahaha 8-) 8-)

ZnawcaDzemu

2012-08-05, 14:29
Gołębie zajebiste. Piwo. Mój komentarz nie ma głębszego sensu, ale doszukajcie się go i napiszcie moją Biografię.