18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gol Błaszczykowskiego (Zimoch)

jakub2503 • 2012-06-13, 15:55
W sobotę wyciszam telewizor i odpalam radiową Jedynkę :mrgreen:


goolman

2012-06-13, 20:39
@MDK - właśnie cicho , bój się ...

minetek

2012-06-13, 20:40
a pamiętacie ten komentarz???
tu jeszcze Stary Szczęsny bronił

janstar

2012-06-13, 20:49
Moment, gdy nasi strzelili bramkę to komentarz Marka Soleckiego (także świetny dziennikarz, chwilę po nim włącza się Tomek Zimoch).

defcon1

2012-06-13, 21:07
Aż ciary przechodzą :)

squorpion

2012-06-13, 22:16
co to k***a sport tv??

Roszp

2012-06-13, 22:57
Chyba nie rozumiecie różnicy między komentowaniem meczu w telewizji, a komentowaniem meczu w radiu...

rozdziewiczacz

2012-06-13, 22:59
@up
ku*wa tacy ludzie mnie wk***iają, widzisz, ze coś o sporcie, a tego nie lubisz, to nie oglądaj tego i nie komuntuj. Jedź dalej oszczędź sobie i nam cierpienia!

poprawka :P

@squorpion
ku*wa tacy ludzie mnie wk***iają, widzisz, ze coś o sporcie, a tego nie lubisz, to nie oglądaj tego i nie komuntuj. Jedź dalej oszczędź sobie i nam cierpienia!

Vincent Vega

2012-06-13, 23:22
Jakby ktoś nie zauważył, to nie komentuje Zimoch..

voytek.lewy

2012-06-13, 23:22
jako ze niektórzy muszą pracować na zmiany, to i zostaje im radio zamiast telewizji. Jak oni na jedynce komentują mecz to są pierońskie emocje w porównaniu do tych, ktore towarzyszą przy oglądaniu telewizji. Dziękuje polskiej jedynce za transmisje na żywo!!!

LarryFoulke

2012-06-13, 23:22
minetek napisał/a:

a pamiętacie ten komentarz???
tu jeszcze Stary Szczęsny bronił



To jest najbardziej znany komentarz w całej historii polskiego sportu - jak można tego nie pamiętać lub nie znać?

al...........10

2012-06-13, 23:37
minetek napisał/a:

a pamiętacie ten komentarz???
tu jeszcze Stary Szczęsny bronił


Może ja za młody jestem, może tego nie rozumiem, ale takiego komentatora to bym wyj***ł na zbity pysk. Tak to może komentować byle patałach - nie wie kto strzelił, gubi się już w tym kto wygrywa a kto nie, drze mordę, pie**oli od rzeczy zamiast mówić co się dzieje ("kończ pan ten mecz", "przeszkadzaj, przeszkadzaj!", "o boże, co się dzieje, jeszcze akcja duńczyków (...) ale nie ma tutaj żadnej akcji" itp.). Emocjonować w taki sposób to się może naj***ny Andrzej przed telewizorem, a nie profesjonalny komentator. ch*j mu w dupę i na imię, a ja współczuję tym, którzy musieli go kiedyś słuchać.
Podstawowe pytanie: czy znacie kogoś, kto NIE potrafiłby komentować tak jak w cytowanym filmiku? Ja nie znam, dziękuję, dobranoc.

LarryFoulke

2012-06-14, 00:56
alan10 napisał/a:


Może ja za młody jestem, może tego nie rozumiem, ale takiego komentatora to bym wyj***ł na zbity pysk. Tak to może komentować byle patałach - nie wie kto strzelił, gubi się już w tym kto wygrywa a kto nie, drze mordę, pie**oli od rzeczy zamiast mówić co się dzieje ("kończ pan ten mecz", "przeszkadzaj, przeszkadzaj!", "o boże, co się dzieje, jeszcze akcja duńczyków (...) ale nie ma tutaj żadnej akcji" itp.). Emocjonować w taki sposób to się może naj***ny Andrzej przed telewizorem, a nie profesjonalny komentator. ch*j mu w dupę i na imię, a ja współczuję tym, którzy musieli go kiedyś słuchać.
Podstawowe pytanie: czy znacie kogoś, kto NIE potrafiłby komentować tak jak w cytowanym filmiku? Ja nie znam, dziękuję, dobranoc.



Nie wiem, czy wiesz jaka była stawka tego meczu - Widzew w przedostatniej minucie strzelił bramkę dzięki której dostali się do Ligi Mistrzów. Wiesz ile drużyn w historii polskiej piłki nożnej tego dokonało? Ano zaledwie 2 - Legia Warszawa 95/96 i właśnie Widzew Łódź 96/97. Więc emocje ogromne, przechyliła się szala i awansowali. Co do Pana Zimocha - poza ogromną wiedzą piłkarską popisuje się on niezwykle kwiecistym, bogatym językiem pełnym porównań, co niewątpliwie umila mecz. A jako, że pracuje w radiu więc to wszystko działa na wyobraźnie odbiorcy.

RadzioC

2012-06-14, 07:30
LarryFoulke napisał/a:



To jest najbardziej znany komentarz w całej historii polskiego sportu - jak można tego nie pamiętać lub nie znać?


Ja nie znałem. Jest cos ze mną nie tak ?

strongborys

2012-06-14, 12:35
byłem w pracy, i jedyne co mi pozostało to Zimoch. Fantastycznie sie go słucha, te jego epitety :D

luki_wch

2012-06-14, 14:01
alan10 napisał/a:


Może ja za młody jestem, może tego nie rozumiem, ale takiego komentatora to bym wyj***ł na zbity pysk. Tak to może komentować byle patałach - nie wie kto strzelił, gubi się już w tym kto wygrywa a kto nie, drze mordę, pie**oli od rzeczy zamiast mówić co się dzieje ("kończ pan ten mecz", "przeszkadzaj, przeszkadzaj!", "o boże, co się dzieje, jeszcze akcja duńczyków (...) ale nie ma tutaj żadnej akcji" itp.). Emocjonować w taki sposób to się może naj***ny Andrzej przed telewizorem, a nie profesjonalny komentator. ch*j mu w dupę i na imię, a ja współczuję tym, którzy musieli go kiedyś słuchać.
Podstawowe pytanie: czy znacie kogoś, kto NIE potrafiłby komentować tak jak w cytowanym filmiku? Ja nie znam, dziękuję, dobranoc.



Idź dziecko lepiej dalej grać w PES'a. :lodowka: