18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Goha z Leszna

sebsossj • 2018-07-17, 10:32
Osiedlowe zoo


Jorgen88

2018-07-17, 22:38
@up widzę kolega świeżo po testach gimnazjalnych, zaraz wrzesień więc chyba już pora się powoli przygotowywać do szkoły :wyj***ne:

Miruu

2018-07-17, 23:15
Dzisiaj napisał/a:



I wiesz co jest jeszcze bardziej sadystyczne? Jak ktoś jedzie po alkoholiczce a sam nie potrafi tak prostej rzeczy jak stopniowanie przymiotnikow. Ktos taki ma prawo glosu :/



Oczywiście zdaję sobie sprawę, że należy napisać ten zwrot tak jak Ty napisałeś. Tamten, mój zwrot, wydał mi się jednak sadystycznie śmieszny, dlatego go zastosowałem.

Tylko się nie zesraj. Jakby to powiedział Joda (Uwaga: też gramatycznie niedoskonale): Gramatycznego Nazi wyczuwam :hitler:

overgod

2018-07-17, 23:42
Słyszałem, że jesteś chętna i bezpośrednia. Gosiu, zadzwoń...

wiesnak66

2018-07-18, 06:55
znowu oszołomy nawiązują do polityki

PieronJasnySzlag

2018-07-18, 10:13
wiesnak66 napisał/a:

znowu oszołomy nawiązują do polityki


Widząc Polską patologie sadolowi eksperci już wiedzą że baba ma trójke dzieci i jest beneficjentem +500 a teraz cieszy się z +300.
Sadolowi eksperci wiedzą że baba jest z PISu i chodzi na wybory (w przerwie w cugu).
Ahh, za czasów Donalda kiedy podatki szły nie do polskich patologii tylko na elyty niemieckie takie coś było nie do pomyślenia :D

Wiewór

2018-07-18, 12:44
I wg ciebie teraz niby kasa nie jest wyprowadzana zagranice?
Gwarantuje ci że jest. I pewnie nawet bardziej bo pis to zachłanne wiecznie nienazarte bolszewickie podmioty. Tym kurowom nigdy nie jest dość. W styczniu wprowadzają kolejny podatek do paliwa. Nie dawno co dołożyli jeden...
Nie ma takich krajów na świecie, które dają radę korporacjom i ukracaja ich wyprowadzanie kasy do rajow podatkowych jak Panama, Luksemburg czy Szwajcaria.
To jest niezależne od rządów. Po prostu korporacje zawsze znajdą sposób na unikanie podatków bo zatrudniają geniuszy księgowości a w US siedzą matoly pociotki po podstawowkach i zawsze się dają ograć.

disturbed666

2018-07-18, 17:35
Pomógłbyś starej, a nie ją nagrywasz

TB303

2018-07-18, 17:41
wiesnak66 napisał/a:

znowu oszołomy nawiązują do polityki


Sam wpie**alasz politykę często gdzie popadnie, a innych krytykujesz hipokryto. Tak było na pierwszym koncie(eflis) jak i potem na drugim(edek.bajzel).
Dziwne, że tylko płaczesz kiedy "obrażają" twój ukochany PiS, a kiedy pojazd idzie na PO czy Nowoczesną to wszystko jest w porządku.

Matix1982

2018-07-18, 17:47
jak poklepała się po fudze to aż pies sp***olił

wiesnak66

2018-07-18, 19:30
TB303

wogóle nie wiem o czym piszesz, ja i wiele kont, pewnie zapomniałeś jeszcze o niektórych, taki żarcik
niemniej, popatrz na polityków PO, zobacz ile tam było naprawdę dużych i Wielkich afer, kombinowania z niemcami itd. bo wystarczy mieć świadomość i obserwować, a naprawdę, Tobie to akurat się dziwię,
bo profil mówi że jesteś spoko gość,
dodam , jednak, obiektywnie, że pewne zmiany obecnie też mnie wk***iają, niemniej jest naprawdę lepiej, co czuję naprawdę wyraźnie

nie będę się rozpisywał, bo po co lać wodę

szyszka_stg12

2018-07-21, 13:16
a głupi Polacy się na to zgadzają... wyżywają się w necie i bohaterzy... sami jesteście sobie winni. :/

a tak wgl to j***ć pIs a rydzyk to ch*j !!!!

koczwarek

2018-07-22, 16:37
ta pani daje wyrazne znaki iż jest gotowa kopulowac;D jednakze panowie nie sa gotowi do stosunku;)

Kcpz21

2022-09-29, 11:58
Kiedyś widziałem jak rzygala do śmietnika a potem jak gdyby nigdy nic wzięła od kumpla piwo na popite xD
Park koło koniora godzina 12