18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

godziny dla seniorów

nowynick • 2021-02-04, 08:28
były i nie ma. j***ny Hołownia!



dennissliwa

2021-02-04, 09:37
Młodzi zacznijcie chodzić na wybory...

janlew

2021-02-04, 11:12
W sumie trochę racji babcia ma. Może nie umie się elokwentnie wysłowić, ale emocje kogoś kto przeżył wojnę z nazistami, na myśl o wyborze Tuska, h*jowni, czy innego zj***nego unijnego(szwabskiego) lewaka, są zrozumiałe.

zwierzak30

2021-02-04, 11:12
głest napisał/a:

No i, k***a... co mają wybrać?
EDIT:
Poniżej, w poczekalni, masz przedstawicielkę "pokolenia wybranego"... i to to ma głosować?!
Zajebiście...



Ale za to jaka słodka.Pudrowa.

:mrgreen:

głest

2021-02-04, 11:42
zwierzak30 napisał/a:

Ale za to jaka słodka.Pudrowa.



Jeśli "pudrowe" to tylko faworki, chrustami zwane. Tłusty czwartek niebawem :-)

AN...........or

2021-02-04, 12:23
Auswitz Birkenau powinno być dla seniorów

głest

2021-02-04, 12:28
ANALizator napisał/a:

Auswitz Birkenau powinno być dla seniorów



@ANAL... ilu ci brakuje ostrzeżeń do pełnego bana? :szczerbaty:

Zewłok666

2021-02-04, 12:44
dennissliwa napisał/a:

Młodzi zacznijcie chodzić na wybory...



No ja już też nie mogę się doczekać rządu PO-Hołownia-Lewica. Będzie tolerancja, równość, miłość i imigranci na ulicach. Wirusa zwalczą pstryknięciem palcami a gospodarkę naprawią jak w latach 2007-2015.

Justynka99

2021-02-04, 14:15
Według ostatniego sondażu takich kretynów jest w Polsce 51,03%.

zbynekmaslanka

2021-02-04, 14:38
janlew napisał/a:

W sumie trochę racji babcia ma. Może nie umie się elokwentnie wysłowić, ale emocje kogoś kto przeżył wojnę z nazistami, na myśl o wyborze Tuska, h*jowni, czy innego zj***nego unijnego(szwabskiego) lewaka, są zrozumiałe.



Już nie wnikająć w polityke ale bez jaj Hoownia to prezenter z telewizji komercyjnej ... ja już nie wiem czy to jest śmieszne. To mi przypomina jak na ukrainie prezydentem został aktor grający prezydenta cytat "komediowy serial "Sługa narodu" bije na Ukrainie rekordy popularności. Jego głównym bohaterem jest skromny i uczciwy nauczyciel, który przez przypadek zostaje prezydentem kraju. Rozpoczyna walkę z korupcją i bezdusznymi urzędnikami. Grający rolę prezydenta aktor, Wołodymyr Zełenski, na fali popularności serialu postanowił wystartować w prawdziwych wyborach prezydenckich."

Budrys2000

2021-02-04, 14:49
Taka babcia poradzi sobie na wojnie.
Dzisiejsze pie**olnięte Julki nie radzą sobie z otwarciem okna.

Justynka99

2021-02-04, 15:03
zbynekmaslanka napisał/a:

Już nie wnikająć w polityke ale bez jaj Hoownia to prezenter z telewizji komercyjnej ... ja już nie wiem czy to jest śmieszne. To mi przypomina jak na ukrainie prezydentem został aktor grający prezydenta cytat "komediowy serial "Sługa narodu" bije na Ukrainie rekordy popularności. Jego głównym bohaterem jest skromny i uczciwy nauczyciel, który przez przypadek zostaje prezydentem kraju. Rozpoczyna walkę z korupcją i bezdusznymi urzędnikami. Grający rolę prezydenta aktor, Wołodymyr Zełenski, na fali popularności serialu postanowił wystartować w prawdziwych wyborach prezydenckich."



Nie wchodząc w politykę i to, kto kogo popiera to czepianie się , że ktoś był prezenterem, podczas gdy w sejmie są m.in. sportowcy, raper i muzyk disco polo, czy osoby, które nawet zdania po polsku nie potrafią poprawnie napisać jest trochę śmieszne.

PS. dla tych, którzy od razu odczytają to jako poparcie dla Hołowni - nie popieram, bo to katol.

zbynekmaslanka

2021-02-04, 15:19
[quote="Justynka99"]
A ty Justynka99 nie wysmiewaj się z babki bo ona mówi co myśli od serca (przynjamniej tyle) ... a nie co PR owcy podsunął pod nos ... ci PR-owcy którzy wymyślili "projekt" Hoowania

migracia

2021-02-04, 15:33
Justynka99 napisał/a:


PS. dla tych, którzy od razu odczytają to jako poparcie dla Hołowni - nie popieram, bo to katol.



Nie zgodzę się. Hołownia nie jest Katolem. A przynajmniej przyglądając się jego poczynaniom można dostrzec, że wcale nie forsuje jakiś katolickich poglądów.