18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Godzina 13:52

~Velture • 2022-09-14, 00:42
Ciężka jest praca policjanta w US i A


Sayoko

2022-09-14, 11:34
Trzeba to otwarcie powiedzieć murzyny mają genetycznie uszkodzony mozg...bo za każdym razem glina potwarzą x razy podnies ręce a czarnych wręcz przeciwnie jeszcze nimi macha no ja pie**ole. :roll:

cfany_xx

2022-09-14, 11:53
a mógł strzelać odrazu :/

mam3zl

2022-09-14, 13:00
Kiedyś byłem w USA przez 3 tygodnie trochę pojeździłem. Pewnego razu za łapanie stopa na pustyni nocą zatrzymał nas policjant. Wykonaliśmy wszelkie polecenia, przeszukał nas poświecił latarką po mordzie a potem bardzo wyrozumiale wytłumaczył nam że ratuje nam życie bo mogli nas porwać, a potem podwiózł nas do najbliższego miasta :D nawet zdjęcia pozwoił zrobić jak nas przeszukuje opartych o maskę samochodu :D także wszyscy ci z filmików kopani i skuwani na prawdę na to zasłużyli

saintv

2022-09-14, 13:04
Łał za trawę taka akcja.
Jeszcze niech tak alkoholików za kołem tak łapią.

ojcieckogut

2022-09-14, 16:45

Czarnoskóry to Rocky Money Rudolph, Jr ( Wyboiste Pieniądze Rudolph Junior - czyli że jest jakiś senior :D ), zawodowy kryminalista. W tym zdarzeniu dostał kulkę, ale go połatali i trafił do więzienia.

Link do tematu:
https://www.mynews13.com/fl/orlando/news/2019/06/30/apopka-felon-in-manhunt--deputy-dragging-had-stolen-gun

Jak pisze internet, Pan Wyboiste Pieniądze Rudolph Jr miał "15 felony convictions, eight misdemeanor convictions, 32 felony charges, and 22 misdemeanor charges."

jasypan

2022-09-14, 17:07
zipi napisał/a:

zaraz lewactwo będzie stawiać następny pomnik dla następnego jak to strasznie poszkodowanego murzyna który nic nie zrobił a Policjant go odstrzelił czy udusił...



Tak, a najgorsze jest to, że to właśnie przez j***ne lewactwo są tak rozbisurmanieni.

Zasysacz

2022-09-14, 18:10
Dał mi za dużo czasu czemu od razu nie strzelał?

marcino_zly

2022-09-14, 18:57
Co za dzban.
Na koniec już słychać posiłki hehehe k***a sito pewnie z niego zostało.
Gościu mógł wcześniej go odpalić lecz powodu nie było - tyle że się nie stosował do poleceń. To w sumie już jest powód hahaha

mazga50

2022-09-14, 19:12
j***ć_w_dupę_pis napisał/a:

i dlatego uważam że jak policjant zatrzymuje samochód do kontroli i widzi murzyna na najpierw powinien kontrolnie oddać w jego kierunku 2-3 strzały a dopiero potem zaczynać dyskusję jeżeli murzyn ma szczęście i jeszcze oddycha.



Też jestem takiego zdania, tylko powinno dotyczyć każdego smolucha 24/7. To się nazywa prewencja, proszę pana.

AdamBrown

2022-09-16, 23:26
silwerbalk napisał/a:

Ja pie**ole kiedy murzyn myśli że jest cwanszy od gliniarzy jednocześnie sam się pogrąża. przeciesz widać że j***ny coś ma na sumieniu bo jest w ch*j nerwowy i kombinuje oraz gubi się w zeznaniach jak i zerowa chęć na współpracę. Po prostu jak nie mam nic na sumieniu to wykonuje polecenia i tyle nara ... Zajmie im to 5 minut a jak mam coś na sumieniu to się oglądam zaa pleców i jestem najbardziej prawidłowym kierowcą na świecie by się właśnie gliny nie przywaliły do mnie by na to też wpadli jakby mieli mózg zamiast tego pie**olonego kawałka styropianu



!. Jest czarny
2. pan policman mówi ze to marihuanen Trzymając pistolet wycelowany w głowę, czarnego tu kierowcy
3. On sie robi nerwowy bo zbyt wiele razy widział jak to sie kończy
4. pewnie odpalił samochód i ratował resztki wolności, i zycia jakie mu zostały, pewnie jakies 30 min zanim go złapią i wpakują w niego dwa magazynki z gloka, i jeden z M16

a ty co bys zrobił na jego miejscu?

silwerbalk

2022-09-17, 17:20
AdamBrown napisał/a:

!. Jest czarny
2. pan policman mówi ze to marihuanen Trzymając pistolet wycelowany w głowę, czarnego tu kierowcy
3. On sie robi nerwowy bo zbyt wiele razy widział jak to sie kończy
4. pewnie odpalił samochód i ratował resztki wolności, i zycia jakie mu zostały, pewnie jakies 30 min zanim go złapią i wpakują w niego dwa magazynki z gloka, i jeden z M16
a ty co bys zrobił na jego miejscu?



1.jestem biały
2. Nie trzymam/pale marychy w samochodzie a jesli tak to trzymam ją w dyskretnym miejscu. Np pod podsufitką
3. Wykonuje polecenia i jestem miły a nie zmieniam zdania co pięć minut
5. Lubisz ciągnąć czarne pytongi lub masz czarnego w rodzinie że tak ich bronisz ?
6. Nie było punktu 4