18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gniazdo Szerszeni

astmuus • 2013-05-16, 08:24
Człowiek w Szwecji zmarł, chciał on uprawiać seks z gniazdem szerszeni znajdującym się na jego farmie niedaleko Ystad.

35latek znany jako Hasse miał 146 śladów jadu w jego ciele, wliczając 54 w jego genitaliach.

Jego ciało zostało znalezione przez sąsiada, który powiedział, że Hasse był tak spuchnięty, że początkowo pomylił go z truchłem wieloryba.

Hasse był nieprzytomny gdy sąsiad go znalazł, lecz godzinę później zmarł z powodu doznanych ran.

Sąsiad Bertil Ståhfrääs powiedział, że zawołał sąsiada, żeby dowiedzieć się co on robi: "Początkowo myślałem, że leży tam z własnej woli, więc zawołałem "Hasse", żeby zapytać się co on do cholery wyprawia."

"Podszedłem do ciała a chwilę później rozpoznałem tatuaż na jego szyi."...







Fragment artykułu przetłumaczony przeze mnie.

To się nazywa mieć sadystyczne doznania :D .


btw. link do oryginału tutaj: http://www.ibtimes.co.uk/articles/467900/20130515/man-sweden-dies-sex-hornet-s-nest.htm

Re...........ms

2013-05-16, 08:44
to się "nadymał" :D

kucma19

2013-05-16, 09:50
lepsze to niz koza

Smutas

2013-05-16, 10:30
On dymał ich domek a szerszenie jego wydymały.

Ork.Fajny

2013-05-16, 11:05
Szerszenie powinny zostać skazane na 25lat więzienia za ciemnogrodzkie i katofaszystwskie ograniczanie postępowych swobód przedstawiciela mniejszości zoofilskiej...!!!!!!!!

nanook

2013-05-16, 11:44
Pier***ny amator !! :)

straatveger

2013-05-16, 12:11
Ja pie**ole

Polacy to robią na codzień tylko ładują ch*ja w nory kret i im obgryza napletki :amused:

nie i w mrowisko czasami

YanioL

2013-05-16, 12:16
Szerszenie są przej***ne, jak byłem mały (5-7 lat) to do pokoju wleciał szerszeń, ojciec napie**alał go 7 razy laczkiem, a ten i tak się pozbierał i wyleciał. Potem Straż Pożarna etc... bo miały gniazdo niedaleko ;D

CuVeRzY

2013-05-16, 13:55
Nie ma zdjęcia nie ma piwa

In...........eo

2013-05-16, 14:07
nanook napisał/a:

Pier***ny amator !! :)
Obrazek



Szerszenie to nie k***a malutkie pszczółki, ten gościu ze zdjęcia to przy nim ciota a nie na odwrót.

schab

2013-05-16, 14:17
astmuus napisał/a:

Jego ciało zostało znalezione przez sąsiada, który powiedział, że Hasse był tak spuchnięty, że początkowo pomylił go z truchłem wieloryba.



nosz k***a to gdzie on ta farme mial?

Uechtacz

2013-05-16, 14:20
astmuus napisał/a:

Jego ciało zostało znalezione przez sąsiada, który powiedział, że Hasse był tak spuchnięty, że początkowo pomylił go z truchłem wieloryba.


Ta pomyłka nikogo nie powinna dziwić - truchła wielorybów są prawdziwym utrapieniem szwedzkich farmerów.
Wprawdzie wieloryby świetnie użyźniają glebę, ale mieszczuchy nie chcą kupować warzyw śmierdzących tranem.


Edit: drogi tłumaczu, linkowany artykuł zaczyna się od słów: The bizarre story [...] has been exposed as a hoax.
Jak zapewne wiesz słowo hoax po polsku znaczy "fejk jak ch*j".