18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gnębiony od lat nauczyciel eksplodował

ChomikAdrian • 2023-03-23, 09:58
Setki osób podpisały petycję wspierającą nauczyciela oskarżonego o napaść w związku z bójką, podczas której uderzył niesfornego ucznia. Do zdarzenia doszło w jednej z australijskich szkół średnich. W sieci krąży nagranie z tego zdarzenia.




Dymson30

2023-03-23, 10:27
Zdecydowanie za mało powtórek

~Velture

2023-03-23, 10:59
Za moich czasów w szkole uczeń się bał nauczyciela i czuł do niego respekt.
Jakby któryś wpadł na pomysł aby do nauczyciela startować z łapami albo rzucać czymś to połowa klasy po lekcjach by mu to k***a wybiła dobitnie z tego pustego łba na lata.

bleblebator1

2023-03-23, 11:58
~VeIture napisał/a:

Za moich czasów w szkole uczeń się bał nauczyciela i czuł do niego respekt.
Jakby któryś wpadł na pomysł aby do nauczyciela startować z łapami albo rzucać czymś to połowa klasy po lekcjach by mu to k***a wybiła dobitnie z tego pustego łba na lata.



Mi to za głupią odzywkę do nauczyciela rodzice przywracali ustawienia fabryczne blondynką lub czarnulką

Nazhir

2023-03-23, 12:39
~VeIture napisał/a:

Za moich czasów w szkole uczeń się bał nauczyciela i czuł do niego respekt.



to nie kwestia czasów, tylko nauczyciela.

Jeśli koleś chce być dobrym kumplem, to tak się to kończy. Jak sobie od początku poustawia uczniów, to i w dzisiejszych czasach będą czuć respekt.


W "dawnych czasach" dzieciaki też lubili się znęcać nad nauczycielami, gdy tylko była taka możliwość. Tylko nie było internetu. Ale jak tylko się internet pojawił, to od razu się pojawiły filmiki z nauczycielem z koszem na śmieci na głowie.

~Velture

2023-03-23, 13:19
Nazhir napisał/a:

to nie kwestia czasów, tylko nauczyciela.
Jeśli koleś chce być dobrym kumplem, to tak się to kończy. Jak sobie od początku poustawia uczniów, to i w dzisiejszych czasach będą czuć respekt.
W "dawnych czasach" dzieciaki też lubili się znęcać nad nauczycielami, gdy tylko była taka możliwość. Tylko nie było internetu. Ale jak tylko się internet pojawił, to od razu się pojawiły filmiki z nauczycielem z koszem na śmieci na głowie.



Rzeczywiście, bo kilka takich akcji potwierdza, że ZAWSZE tak było.
Mnie i kolegów z podwórka inaczej wychowano. Starszych się szanowało i ch*j. Nauczyciel w szkole święty a po szkole to sobie można z niego jaja robić - ale tak aby dorośli nie słyszeli.
Jakby któryś w mojej szkole kosz nauczycielowi nałożył na łeb to by taki wpie**ol dostał od wszystkich w klasie, że jakby poszedł do rodziców na skargę to drugie tyle by dostał.

Marcinqqq

2023-03-23, 15:04
te małe k***y rzucały w niego wszystkim, ten jednego szarpną i wielkie halo , moim zdaniem sąd powinien zasądzić aborcję na gówniakach

smc

2023-03-23, 15:07
Odwieczna walka międzypokoleniowa...




Karboksylator

2023-03-23, 15:23
bleblebator1 napisał/a:

Mi to za głupią odzywkę do nauczyciela rodzice przywracali ustawienia fabryczne blondynką lub czarnulką



Kabel od prodziża lub od radia? :P


no nie powiem, że nie robiłem sobie jaj na lekcjach, ale nigdy bym sobie nie pozwolił na takie zachowanie. Pomijając już to, że bym wpie**ol od ojca dostał, to Nauczyciel w tej szkole jest dla mnie, żeby mnie czegoś nauczyć, żeby naprostować błędy które robię. Jakbym ja był nauczycielem i uczeń rzuciłby we mnie krzesłem, to bym był raczej sądzony za ciężki uszczerbek na zdrowiu tegoż ucznia, niż za takie szarpnięcie.

jjzz26

2023-03-23, 15:31
Gdzie to uderzenie?

Nildeswear

2023-03-23, 15:43
Ta cała przemoc to przez Fame mma

Bul_od_bytu

2023-03-23, 17:14
~VeIture napisał/a:

Za moich czasów w szkole uczeń się bał nauczyciela i czuł do niego respekt.
Jakby któryś wpadł na pomysł aby do nauczyciela startować z łapami albo rzucać czymś to połowa klasy po lekcjach by mu to k***a wybiła dobitnie z tego pustego łba na lata.



Za czasów roczników 80-90 za takie akcje dostałby przez łeb linijką a potem starzy by poprawili w domu. Pamiętam do dziś tekst: "dzwonek na przerwę jest dla nauczyciela i przerwa się zacznie gdy nauczyciel skończy lekcję" Bezstresowe wychowanie to może się sprawdza przy opiece nad jakim zj***nym warzywem co je trzeba przewracać na bok. Normalne dziecko musi poznać różnicę między dobrym i złym zachowaniem bo skąd ma wiedzieć. Niektórzy rozumieją słowa, inni czyny :D

hitmeme

2023-03-23, 19:05
~VeIture napisał/a:

Za moich czasów w szkole uczeń się bał nauczyciela i czuł do niego respekt.
Jakby któryś wpadł na pomysł aby do nauczyciela startować z łapami albo rzucać czymś to połowa klasy po lekcjach by mu to k***a wybiła dobitnie z tego pustego łba na lata.



To chyba uczęszczałeś do jakiejś szkoły rycerskiej . Od prostowania to byli rodzice . Ojciec to by mi łeb uj***ł jakbym takie coś wywinął.

Szymgore970pl

2023-03-23, 20:44
Teraz ten zawód jest wgl nie szanowany,a kiedyś człowiek by dostał lepe i po sprawie

sard

2023-03-23, 23:40
~VeIture napisał/a:

Za moich czasów w szkole uczeń się bał nauczyciela i czuł do niego respekt.
Jakby któryś wpadł na pomysł aby do nauczyciela startować z łapami albo rzucać czymś to połowa klasy po lekcjach by mu to k***a wybiła dobitnie z tego pustego łba na lata.



po jakich lekcjach, od razu jakby wystartował z łapami dostał by w pusty cymbał i sami byśmy go pogonili z klasy, żeby ją sobie zmienił bo takiego zjeba o dresiarsko-murzyńskich standardach nie chcemy mieć u siebie.