18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupia blond świnia

Pantilion • 2018-10-03, 14:43
Świnia popis na dachu dała


Sa...........hi

2018-10-03, 14:47
Paradoksalnie głupie c**y mają największą szansę na przekazanie swoich genów.

poligon6

2018-10-03, 14:59
@up Pod warunkiem że nie wygladaja jak kuzynka neandertala.

Loaloa

2018-10-03, 15:06
@up
Na taką okoliczność Natura też wymyśliła sztuczkę - zamiłowanie facetów do alkoholu.

Sa...........hi

2018-10-03, 15:06
poligon6,
Spokojnie, alkohol potrafi zdziałać cuda.


Ps: My, jako gatunek Homo Sapiens jesteśmy właśnie kuzynami neandertalczyków.

poligon6

2018-10-03, 15:29
PanRewolwerowiec napisał/a:

poligon6,
Spokojnie, alkohol potrafi zdziałać cuda.


Ps: My, jako gatunek Homo Sapiens jesteśmy właśnie kuzynami neandertalczyków.



Nie ma takiej ilosci alku proporcjonalnej do wytrzymałosci mojhego organizmu by doszło do spółkowana z przedstawionym na filmie kaszalotem. Wiedz albo mówie nie, albo trace przytomność.

Swoja droga nigdy nie rozumiałem ludzi którzy znajdowali sie w takiej sytuacji. Nawet totalnie naj***ny odmawiałem kaszalotom, ani nie targałem pijanych lasek do kibla czy wyra.

Wiewór

2018-10-03, 15:34
Wiecie o w tym chodzi? Zapasiona i odrażająca. Dlatego zgrywa się, że "jest taka luźna na wyjebce, taka krejozlka i w ogóle", bo liczy, że dzięki temu zwróci na siebie uwagę jakiegoś samca, który ją pokryje.

janlew

2018-10-03, 15:56
Jeszcze się zesrała w locie:

panar3

2018-10-03, 17:34
Co wy pie**olicie?! Przyjdzie byle negatyw (in that case hi will do something, do not worry) i wyr*cha z mlaskaniem, a tej durnej białej piździe jeszcze dupa klaskać będzie jak połeć boczku o ladę w mięsnym u Pani Gieni - tak się produkuje lewackie umysłowe zjeby. Przecież to proste jak pęk słomy jest. :-/

Essent

2018-10-03, 17:58
poligon6 napisał/a:



Nie ma takiej ilosci alku proporcjonalnej do wytrzymałosci mojhego organizmu by doszło do spółkowana z przedstawionym na filmie kaszalotem. Wiedz albo mówie nie, albo trace przytomność.

Swoja droga nigdy nie rozumiałem ludzi którzy znajdowali sie w takiej sytuacji. Nawet totalnie naj***ny odmawiałem kaszalotom, ani nie targałem pijanych lasek do kibla czy wyra.



No to tradycyjnie.
Wstań boś się zesrał :kawa:

panta_rhei

2018-10-03, 19:35
No to zacni samce alfa stulejarze jak to jest, że każdy tutaj taki wybredny, co drugi jak nie każdy, a w realnym życiu takich z męskim honorem i jajami to ze świeczką nie znajdziesz? Każdy k***a cwany taki...

Polnischefuhrer

2018-10-03, 19:47
Co drugi chciałby stukać księżniczki, a musi walić konia z łzami w oczach :lol:

rocknroll

2018-10-03, 19:52
Przy tej masie myślałem, że się wbija do pasa w ziemię :lol:

korowiow777

2018-10-03, 20:01
poligon6 napisał/a:



Nie ma takiej ilosci alku proporcjonalnej do wytrzymałosci mojhego organizmu by doszło do spółkowana z przedstawionym na filmie kaszalotem. Wiedz albo mówie nie, albo trace przytomność.

Swoja droga nigdy nie rozumiałem ludzi którzy znajdowali sie w takiej sytuacji. Nawet totalnie naj***ny odmawiałem kaszalotom, ani nie targałem pijanych lasek do kibla czy wyra.



Może dlatego jeszcze nie spółkowałeś.