18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupi kierowcy i ich ciężarówki...

Halman • 2024-05-05, 17:07

to mój debiut w tym dziale wiec proszę o wyrozumiałość...

Antoni79

2024-05-05, 18:36
Jaki kraj, takie ciężarówki. Kierowcy mają nimi wjechać tylko pod górę. Nie ma cudów. Wsadzisz silnik sejczento do busa transportera, zrobisz zawieszenie z wozu drabiniastego i też trochę pojeździsz po prostym.

baronturbina

2024-05-05, 19:00
Antoni79 napisał/a:

Jaki kraj, takie ciężarówki. Kierowcy mają nimi wjechać tylko pod górę. Nie ma cudów. Wsadzisz silnik sejczento do busa transportera, zrobisz zawieszenie z wozu drabiniastego i też trochę pojeździsz po prostym.


Szanowny Antoni. Nie wiem czy masz jakieś pojecie o zawieszeniu „wozów drabiniastych” ale jestes w duzym bledzie. Wygoogluj sobie zanim napiszesz.

Antoni79

2024-05-05, 19:22
baronturbina napisał/a:

Szanowny Antoni. Nie wiem czy masz jakieś pojecie o zawieszeniu „wozów drabiniastych” ale jestes w duzym bledzie. Wygoogluj sobie zanim napiszesz.



Jeszcze z jajka na jajko skakałeś, jak wracałem z rodziną z gości wozem ciągniętym przez konia. Nie drabiniasty, ale już zwykły na normalnych oponach. Pamiętam też ze wsi dwóch żuli, jak sobie zrobili wyścigi zaprzęgami i jednemu koń zdechł z wycieńczenia. No i 15 lat temu po słowackiej stronie widziałem, jak chłop orze pole wołami.

Pawehan

2024-05-05, 20:28
dżonyłojlker napisał/a:

To krzyżaki tak strzelają?



Nie , krzyżaka nigdy tak nie zerwie, chyba że jest uszkodzony ,i słychać go przy każdym ruszaniu. Ale tak to nie ma szans.

parapsychol

2024-05-05, 21:32
myslem ze filmy sa poj***ne ale to ludzie komentujacy sa calkiem zj***ni kogo obchodzi jakies krowy czy biblia.

baronturbina

2024-05-05, 21:35
parapsychol napisał/a:

myslem ze filmy sa poj***ne ale to ludzie komentujacy sa calkiem zj***ni kogo obchodzi jakies krowy czy biblia.


To obchodzi wszystkich, którzy żyją trzeźwo, są świadomi swojego cel w życiu i uznali siłę wyższą za jedyną, której można powierzyć. Napisz prozę na PW gdy będziesz gotowy i obudzisz się.

d-_-bE.Prigozhin61

2024-05-05, 21:39
Pawehan napisał/a:

Nie , krzyżaka nigdy tak nie zerwie, chyba że jest uszkodzony ,i słychać go przy każdym ruszaniu. Ale tak to nie ma szans.



Ten na końcu ma wał urwany przy moście

Pawehan

2024-05-06, 11:44
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Ten na końcu ma wał urwany przy moście



Rozj***ne te złomy. Tam jest błoto i oni się ślizgają nie mogą wyjechać. Jak wóz nie ma blokady tylniego dyfra to przej***ne, wiem bo jreździłem dostawczakiem co miał na tył napęd tylny most i te pie**olone koła bliźniaki w zimie po takich góraqch . Kiedy zaczniesz się ślizgać i ściąga cię w dół to nigdy nie wolno skręcać w poprzek ,tylko należy trzymać kierownicę prosto ,żeby ściągało cię w dół a nie do fosy k***a jak w tym przypadku.

Wał się odkręca ( krzyżak ) na czas holowania ciężarówki .Ma się obracać swobodnie

ibrahim

2024-05-07, 00:01
Jakby te małpie wrzaski miały w czymś pomóc....

Bul_od_bytu

2024-05-07, 16:38
To jakaś egzotyczna wersja "Ale urwał", ale ciężko coś zrozumieć przez te małpie odgłosy

el...........ss

2024-05-07, 22:46
dżonyłojlker napisał/a:

To krzyżaki tak strzelają?



Wał pierdyknął, a wiadomo, w takich ciężarówkach hamulce to tylko opcja dodatkowa, za którą bez sensu płacić

Pawehan

2024-05-08, 00:28
eliveruss napisał/a:

Wał pierdyknął, a wiadomo, w takich ciężarówkach hamulce to tylko opcja dodatkowa, za którą bez sensu płacić



Weź nie pisz głupot widocznie nigdy nie styrmałeś się ciężarowym pod stromą górę , gdy się ślizgasz i nagle stop i ściąga w dół . Hamulce możesz sobie wtedy w dupę kurde wsadzić . Jedynie możesz trzymać fajere prosto i w żadnym wypadku nie skręcać kierownicą w bok , Momo że kusi żeby to zrobić co widać na filmie. Wiem bo miałem tak nie raz , nie dwa i nie trzy i nie cztery . Tak jak pisze - hamulce w tyłek i tylko kierownicą możesz coś zdziałać.

Poza tym na dole trzeba się dobrze rozpędzić -gaz do dechy że aż wydech będzie się prostował .

gucio_gu

2024-05-10, 22:51
gówno nie opony

Pawehan napisał/a:

Nie , krzyżaka nigdy tak nie zerwie, chyba że jest uszkodzony ,i słychać go przy każdym ruszaniu. Ale tak to nie ma szans.



opona ,