18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupi człowiek

phrontch • 2020-05-08, 21:32
Jakiś idiota zamortyzował swoim ciałem lądowanie psa z dziewiątego piętra. Nie znany jest powód psiego lotu





Ostatnie sekundy

AndyC

2020-05-11, 17:40
dignogato napisał/a:

Tak się składa, że sadol to był tylko % jego działalności.
Loaloa został załatwiony w ten sam sposób.



I bardzo dobrze k***a, że Loaloa też poszedł do wora. To był drugi człowiek tego samego pokroju. Jedynym sensem jego wypowiedzi było obrażanie innych. Nawet jeśli nie w wulgarny sposób to pisał, źle o wszystkich użytkownikach portalu o Polakach. Nagminnie. Jak ktoś ma nasrane pod kopułą to niech się leczy a nie wk***ia w miarę normalnych ludzi.

poiuytrewq1324

2020-05-11, 23:53
Ło matkie boskie :(
Poligon był tu ostatnio jedną z ostoi dobrego sadistica, którego jako anon przeglądam już wiele lat. Wiele razy zrobił mi dzień swoimi wpisami, a w sumie to i pewnie wielu innym użytkownikom biorąc pod uwagę ile razy jego komentarz zbierał najwięcej piw. Taki park narodowy wśród kwejkowego gówna, na który każdy ostatnio narzeka. Dużo gorsze szambo ludzie tu na siebie wylewają i nikomu się krzywda nie dzieje, ale Jego niektóre teksty o kundlach w pełni odkupiły Jego winy. Bez przesady. Jeśli żaden admin Go nie przywróci, to prącie Wam w rzyć, nikt się Wam nie będzie pucował z obawy przed jakimś banem, wolność słowa jest.

A Poligonowi życzę, aby w razie najgorszego założył sobie nowe konto.

Sspietras

2020-05-12, 09:17
Wiesiek chodź do domu bo z psem trzeba ja spacer wyjść..
to dawaj rzucaj zlapie go, :evil: wyprowadze i zaraz jestesmy...
Ok łap.... :evil:

LordVIP

2020-05-12, 19:55
Co idiota? Sam jesteś idiota. Może to był jego pies, może chodził po parapecie i skoczył, nie wiadomo. Ja też bym łapał tego psa. A na ciebie podstawiłbym najwyżej widły do wyhamowania przed uderzeniem w asfalt.