18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Główka pracuje

~Sunday • 2015-06-27, 10:36


Zupełnie nowe ćwiczenie wzmacniające mięśnie pleców, szyi i brzucha. ;)

Bankracy

2015-06-27, 11:23
Wygląda jakby chciał wydymać krzesło

janniezbedny23

2015-06-27, 11:25
To się nazywa być z trenerem personalnym na bakier. k***a co za idioci.

bosslolkowy

2015-06-27, 11:36
Zamiast ktoś podejść i wytłumaczyć to nagrywają... Tak samo jak gruby na siłkę idzie. Zamiast dopingować, że ktoś się wziął za siebie to się śmieją

ganji

2015-06-27, 12:13
@ UP

Wszystko wszystkim, ale jakim trzeba być debilem, żeby odpie**alać takie cyrkowe pozy.

kotorminator

2015-06-27, 12:31
Facet może być po jakimś urazie. Lekarz w ramach rekonwalescencji, mógł zalecić takie ćwiczenie. Ewentualnie, koleś to skończony idiota.

ATOMOWYANDRZEJ

2015-06-27, 13:02
Chyba chodziło mu o ćwiczenie mięśni karku ,ale źle to wykonywał.

Hvsarz

2015-06-27, 14:15
Może i głupek ale przynajmniej coś robi. Skąd to przekonanie, że siedząc przed monitorem i śmiejąc się z kolesia na siłce, jest się lepszym, jeśli samemu jedyne ćwiczenie jakie się wykonuje do podnoszenie kieliszka?
I kwestia druga, to taka, że na siłce są właśnie dwa rodzaje ludzi. Ci, którzy są tam na pokaz, przy okazji lampiąc się na innych i Ci, którzy są dla siebie by ćwiczyć. Choćby nawet i niewłaściwie. To i tak więcej niż większość robi przez całe życie...

ropniak

2015-06-27, 14:18
szkoda, że nie wzmacnia mózgu

mateyrox

2015-06-27, 15:17
"te, ja zrobie coś głupiego a Ty mnie nagrasz, będzie draka" tak to własnie wygladało

deMiguel

2015-06-27, 15:25
Hvsarz napisał/a:

Może i głupek ale przynajmniej coś robi. Skąd to przekonanie, że siedząc przed monitorem i śmiejąc się z kolesia na siłce, jest się lepszym, [...]


W tym konkretnym przypadku taka, że siedząc przed kompem w najgorszym razie można się nabawić hemoroidów, a wykonując niepoprawnie ćwiczenia przez dłuższy czas kontuzje masz murowaną. Jestem pewny, że gość z filmiku na następny dzień nie mógł się ruszyć z łóżka, a szyją to przez tydzień.

xede

2015-06-27, 15:46
@deMiguel
siedząc przed kompem można nabyć wady wzroku, krzywego kręgosłupa i innych podobnych....

Du...........77

2015-06-27, 16:12
bosslolkowy napisał/a:

Zamiast ktoś podejść i wytłumaczyć to nagrywają... Tak samo jak gruby na siłkę idzie. Zamiast dopingować, że ktoś się wziął za siebie to się śmieją


Nie opłaca się pomagać.
Mimo iż ćwiczę ponad 5 lat, mam uprawnienia trenerskie i ważę 90kg przy 179 cm wzrostu (czyli jestem raczej dosyć szeroki...) nigdy nie spotkałem się z wdzięcznością za zwrócenie uwagi na czyjeś błędy.
Przy tak łatwej dostępności do atlasów i poradników - żeby nie sprawdzić, jak wykonywać podstawowe ćwiczenia, trzeba być kompletnym ułomem.
I takie osobniki jeszcze najczęściej przekonane są o własnej nieomylności. Im chudszy tym bardzej pyskaty. Mam dosyć wolontariatu, a przeciętnie widzę 1-2 osoby na każdym moim treningu, która robi coś kompletnie źle.

Lvng3

2015-06-27, 18:07
jeżeli tylko by się ustawił odwrotnie, to jego ćwiczenie miało by sens, bynajmniej dla tych co trenują sztuki walki z klinczem.

+ nie ruszał by się całym ciałem, tylko samą szyją i głową