18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głową muru nie przebijesz

SkąpyDziadyga • 2024-04-10, 08:18
Ale szybę już tak.

Według informacji z 4chan'a:
Ukrainiec zapytał się swojego rówieśnika czy będzie walczył o "matkę ukraine", sądząc po "widokach " zapewne źle odpowiedział, bo rozwalił łeb 16 letniego ukraińca o szybę.
Materiał jest za słaby na hard

PS. zauważyłem że to video usuwają z przestrzeni publicznej/internetowej, więc radze (jak ktoś chce) zachować kopie, zapewne chodzi o psucie narracji "ukraina już za chwile wygra".



Gruchenfuhrer

2024-04-10, 17:48
U nas też takich pato-ryj-otów nie brakuje...

A jak tu walczyć, za wirtualne pojęcie, jakim jest kraj?

darek1234

2024-04-10, 18:03
majeńka napisał/a:

Poza tym to OC w górę o 70% rok do roku



Dziwne, ale za 2 auta zapłaciłem mniej w tym roku. Jakieś głupoty wypisujesz

kris1978

2024-04-10, 18:11
gumofilec napisał/a:

Bo ruscy chcą wzbudzić poczucie spisku w społeczeństwie żeby ich narracja się przyjęła



Superonuca Putin będzie chciał skłócić nas wszystkich, ponieważ skłócony naród (czy też unię) łatwiej pokonać.

majeńka

2024-04-10, 18:31
darek1234 napisał/a:

majeńka napisał/a: „Poza tym to OC w górę o 70% rok do roku”
Dziwne, ale za 2 auta zapłaciłem mniej w tym roku. Jakieś głupoty wypisujesz

Sorry ale coś ci się przy cytowaniu poj***ło. Ja się brum-brumami nie bawię.

Bul_od_bytu

2024-04-10, 20:59
darek1234 napisał/a:

Dziwne, ale za 2 auta zapłaciłem mniej w tym roku. Jakieś głupoty wypisujesz



Może jak 1/4 "warszawiaków" masz furę zarejestrowaną na wiosce i stąd bonusy

kirus

2024-04-11, 00:12
ch*j z nimi i sralmanem, wiadomo że to gówno sie wytłucze, to głupsze niż murzyny

SkąpyDziadyga

2024-04-11, 01:15
Musze napisać że ta leżąca osoba ma 16lat i dostała wpie**ol, a nie ta z osób kucających

subik

2024-04-11, 11:30
TwójCzarnyPan napisał/a:

Widać, że jesteś gówniarz albo masz złe intencje. Wolisz Ukrainę zależną od Zachodu, czy do ruskich? Bo niezależna nigdy nie będzie, choćby chciała. A jak przegra, wpadnie w ruskie łapy, stanie się drugą Białorusią i wtedy faktycznie będzie nam zagrażać. Więc Ukraińców nie musisz lubić, ale doceń, że dopóki napie**alają się z ruskimi nic nam nie grozi. W naszym interesie jest żeby ta wojna trwała tak długo, aż ruskie się zmęczą i odpuszczą. I żeby to była dla nich narodowa trauma, jak Afganistan 79-89. Dlatego, zamiast szczuć na Ukrainę, trzeba ją wspierać, to się opłaci.



Naiwny jesteś. Jakby Ruscy chcieli to dawno przez Białorus by wjechali!!! To żaden problem dla nich. A jak Ukraińcom zależałoby na zwycięstwie to by kupowali wcześniej uzbrojenie a nie w dupie mieli a teraz daj daj daj, ludzie sobie spaceruja, auta ściagają , oligarchowie maja miliardy i skupuja akcje, firmy w europie to czemu nie kupia czołgów dla Ukrainy? Robienie w bambuko Europe i wysyłanie pojedynczych pionków ukrainskich na zabawe z putinem

mun66

2024-04-11, 19:57
'"zapewne chodzi o psucie narracji "ukraina już za chwile wygra".
zastanawia mnie skąd taka radość polaczków, którzy będą następni. ;)

doopa

2024-04-11, 21:14
typowy banderowiec

Xothr

2024-04-11, 21:35
SkąpyDziadyga napisał/a:

Przecież i tak masz gówno na dysku, widząc to co wstawiasz.



pewnie masz racje co do jego wrzutek ale nie da sie zaprzeczyc ze ukry to najwieksze gowno jakie pelza po ziemi.. ewentualnie na rowni z pejsatymi

JackCola

2024-04-12, 11:11
Ukry są tak głupie że nie dociera do nich że są przeznaczeni do utylizacji przez Wołyńskiego !!!!

żmij

2024-04-13, 08:39
JackCola napisał/a:

Ukry są tak głupie że nie dociera do nich że są przeznaczeni do utylizacji przez Wołyńskiego !!!!



Przez którego Wołyńskiego? Przez Waldemara?