18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

glosy mi kazaly

parapsychol • 2023-09-06, 23:17

kiedy posluchasz sie glosow, ktore na codzien slyszysz ;)

brede

2023-09-07, 02:17
Jak go nie zamkną w psychiatryku to na tyłku do końca wyroku nie usiądzie taki były dyrektor więzienia xd

mynameisgod

2023-09-07, 03:32
nie przeniosą go do innego więzienia?

Batman_

2023-09-07, 04:55
Świeża sprawa! Wydarzyła się tylko 12 lat temu! :roll:

Love_is_Love

2023-09-07, 07:57
brede napisał/a:

Jak go nie zamkną w psychiatryku to na tyłku do końca wyroku nie usiądzie taki były dyrektor więzienia xd



E tam. Więźniowie będą się go bali.

ozesz_kurnasz

2023-09-07, 08:45
Te głosy w głowie to lipa, żeby stwierdzić niepoczytalność dyrektora i żeby nie poszedł siedzieć. Prawda jest taka, że ten więzień był wyjątkową gnidą, która non stop uprzykrzała życie innym, a dyrektorowi przez długi czas wygrażał co zrobi jego rodzinie. W końcu nerwy puściły, żal mi tego dyrektora.

Alosza

2023-09-07, 09:10
ozesz_kurnasz napisał/a:

..., a dyrektorowi przez długi czas wygrażał co zrobi jego rodzinie. .., żal mi tego dyrektora.


Zabitym 15 ranami od noża był 66 letni inwalida na wózku.! .. Dyrektor psychol /ćpun został zwolniony z aresztu i nawet nie skierowany na leczenie rozpoznano u niego "jednorazową niepoczytalność" ..

ozesz_kurnasz

2023-09-07, 09:20
Alosza napisał/a:

Zabitym 15 ranami od noża był 66 letni inwalida na wózku.!


A ty myślisz, że jak ktoś jeździ na wózku to jest święty? Nie wiadomo w jaki sposób nabawił się tego kalectwa, a to że odbywał wyrok w Sztumie (więzienie o zaostrzonym rygorze, dla recydywistów) raczej nie powinno budzić w nikim sympatii do niego.
Poniżej dla przykładu, jakim można być skończonym ch*jem kaleką.

Bul_od_bytu

2023-09-07, 09:20
ozesz_kurnasz napisał/a:

Te głosy w głowie to lipa, żeby stwierdzić niepoczytalność dyrektora i żeby nie poszedł siedzieć. Prawda jest taka, że ten więzień był wyjątkową gnidą, która non stop uprzykrzała życie innym, a dyrektorowi przez długi czas wygrażał co zrobi jego rodzinie. W końcu nerwy puściły, żal mi tego dyrektora.



Będąc dyrektorem pudła odstawić taką akcję? Wynająłbym jakiegoś innego więźnia, który by odj***ł chwasta za 2 wagony fajek miesięcznie i ekstra widzenia przed rok ewentualnie za inne playstation. Jako dyrektor więzienia masz pewną autonomię w traktowaniu osadzonych więc masz solidne argumenty. Co ma taki chwast w pudle? Kumpli, których sprzedał albo jego sprzedali? Jak dla mnie to wyglądał na takiego co chciał się powiesić na prześcieradle w celi :D
Wyświadczył nam wszystkim przysługę wyrywając chwasta. Udawanie wariata może i przejdzie w sądzie, ale robota i wcześniejsza emeryturka poszły się j***ć.

AntyUkraina666

2023-09-07, 09:38
Dobry film by można było z tego nakręcić

Sadzone

2023-09-07, 13:20
Wolny człowiek.

Alosza

2023-09-07, 20:25
ozesz_kurnasz napisał/a:

..., a dyrektorowi przez długi czas wygrażał co zrobi jego rodzinie. .., żal mi tego dyrektora.


Zabitym 15 ranami od noża był 66 letni inwalida na wózku.! .. Dyrektor psychol /ćpun został zwolniony z aresztu i nawet nie skierowany na leczenie rozpoznano u niego "jednorazową niepoczytalność" ..

ozesz_kurnasz napisał/a:

..., a dyrektorowi przez długi czas wygrażał co zrobi jego rodzinie. .., żal mi tego dyrektora.


Zabitym 15 ranami od noża był 66 letni inwalida na wózku.! .. Dyrektor psychol /ćpun został zwolniony z aresztu i nawet nie skierowany na leczenie rozpoznano u niego "jednorazową niepoczytalność" ..

marcino_zly

2023-09-09, 20:42
Tak czy inaczej jednego mniej.



Wyrwałem chwasta.

siwy142490

2023-09-10, 22:08
Mieszkam niedaleko Sztumu i słyszałem dużo o sprawie (kilku kolegów jest klawiszami)

Temat stary (2011-2012) i dość kontrowersyjny.
Ale co ciekawe po całej sprawie jak temat ucichł w mediach cisza... nie wraca sie za bardzo do tej sprawy.

W roli informacji:
-dawno jest już na wolności wspomniany były Dyrektor (posiedział w zakładzie psychiatrycznym). Spokojnie i bez problemu wiedzie sobie normalne życie.
-ponoć wspomniany osadzony, który zginał... to totalna parówa i od wielu lat stwarzał ogromne problemy pracownikom. (z tego co wiem, żadnego innego motywu nie było)

bolego

2023-09-19, 17:34
Jozef musial go wk***iac

Gdyby to kobieta zabila np meza to zaraz by byly komentarze : nie mozemy oceniac. Nie wiemy co sie dzialo wczesniej. Nikt nie robi takiego czegos bez powodu itp