18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głosuję na Putina! 10 razy! [zbiorczy]

~Velture • 2018-03-19, 11:41
W tym roku wybory prezydenckie w rosji znów odbyły się w systemie eurowizji gdzie można wysyłać ile się chce smsów :krejzi:






~Velture

2018-03-19, 12:58
@up
Obrażanie, wk***ianie i prowokowanie nas przez wszystkich w kontaktach dyplomatycznych to nie jest racjonalna polityka :wyj***ne:

krzyks

2018-03-19, 13:31
Abraxus napisał/a:

@up Velture już wałkowaliśmy temat setki razy.
Obrażanie, wk***ianie i prowokowanie wszystkich w kontaktach dyplomatycznych to nie jest racjonalna polityka w interesie Polski.



Ok... to teraz spójrzmy na to z drugiej strony.
Nas mogą obrażać, wk***iać i prowokować... i to musimy z pokorą przyjmować, bo to jest racjonalna polityka :homer:

pazuzu

2018-03-19, 13:53
W Polsce może i tez będą takie przekręty ale chyba niepotrzebnie, niestety u nas jest większość narodu to pisuary to znów zagłosują na jareczka pedałeczka

nowynick

2018-03-19, 14:09
Velture, Abraxus weźcie Wy kuźwa wymieniajcie poglądy na privie, bo jak jeden z Was coś skomentuje, drugi MUSI odpowiedzieć i się w godzinę tworzy 3 strony Waszych komentarzy (jak na razie na 15 6 jest Waszych) :D

Wacław.Milczek

2018-03-19, 14:21
Abraxus napisał/a:

@up Velture już wałkowaliśmy temat setki razy.
Obrażanie, wk***ianie i prowokowanie wszystkich w kontaktach dyplomatycznych to nie jest racjonalna polityka w interesie Polski.



Idąc twoim tokiem rozumowania powinniśmy w kontaktach z poszczególnymi krajami zgodzić się na:
Izrael - w brew polskiemu ustawodawstwu oddać majątek bez spadkowy jakimś organizacją żydowskim szacowany na okoł 65 mld dolarów
Rosja - zgodzić się na Nord Stream 2, który zagraża bezpieczeństwu energetycznemu Polski, ze względu na jeszcze niewielką dywersyfikację dostawa gazu, nie mamy baltic pipe, a gazoport zapewnia nam jakieś 10-20% potrzebnego gazu, niewielkie zasoby krajowe
Niemcy - długa lista np. sądy, TK - przed wprowadzeniem reformy panowało totalne bezkrólewie w polskim sądownictwie, teraz też to nie jest ideał, ale na pewno się trochę ukróci sędziom i może jakoś wypie**olą z stamtąd agenturę, dalej OZE - globcio; logistyka - płace na terenie Niemiec i Francji na ich poziomie...etc

Owszem ten rząd jest socjalistyczny jak każdy poprzedni, nie darze go sympatią ale nie wiem czy przetrwalibyśmy kolejne 4 lata PO, które puściło by Polskę w samych skarpetkach lub takiego przygłupa Petru.

P.S. Jakbyśmy mieli samych takich strategów od polityki jak Ty to k***a nawet tak skorumpowana Ukraina przy nas by brylowała.

Są rzeczy, które widać i których nie widać...te, których nie widać z reguły są ważniejsze.

nowynick

2018-03-19, 14:25
:roll:

w sprawie nord stream 2 to my akurat mamy gówno do powiedzenia...

Wiewór

2018-03-19, 14:35
sqolik napisał/a:



Idąc twoim tokiem rozumowania powinniśmy w kontaktach z poszczególnymi krajami zgodzić się na(...)


To nie jest mój tok rozumowania.
Mi chodzi o zachowanie kultury w protokole dyplomatycznym.

Wacław.Milczek

2018-03-19, 14:45
nowynick napisał/a:

:roll:

w sprawie nord stream 2 to my akurat mamy gówno do powiedzenia...



Oczywiście, że sami nie wiele możemy i na tym polega polityka zagraniczna. Nie jest istotne to czy się lubimy czy nie, ważny jest interes państwa, a NS2 nie tylko Polsce nie pasuje. Polityka zagraniczna to nie jest łatwy temat, ale do tej pory w większości był wykorzystywany do załatwienia prywatnych interesów a nie spraw narodowych.

Abraxus napisał/a:


To nie jest mój tok rozumowania.
Mi chodzi o zachowanie kultury w protokole dyplomatycznym.



Ja jednak przedkładam skuteczność w relacjach politycznych nad ładnymi obrazkami w TV

Tu masz protokół dyplomatyczny w czystej postaci:

krzyks

2018-03-19, 15:03
Abraxus napisał/a:


To nie jest mój tok rozumowania.
Mi chodzi o zachowanie kultury w protokole dyplomatycznym.



Kultura z naszej strony... tak? A z ich nie? :homer:

Piotru70

2018-03-19, 15:08
Wiecie dlaczego wybory są niejawne? Właśnie dlatego.

pppmix

2018-03-19, 15:08
Ach ta demokracja.

Piotru70

2018-03-19, 15:09
Abraxus napisał/a:


To nie jest mój tok rozumowania.
Mi chodzi o zachowanie kultury w protokole dyplomatycznym.



Ale jaki jest sens trzymania kultury skoro ma się ku*asa niemieckiego w mordzie po same kule i ruskiego w dupie. Zachowywać trzeba się wobec ludzi którzy na to zasługują, a śmiecie niech zdychają za murem odgradzającym cywilizowanych od socjalistów.

TB303

2018-03-19, 15:11
nowynick napisał/a:

Velture, Abraxus weźcie Wy kuźwa wymieniajcie poglądy na privie, bo jak jeden z Was coś skomentuje, drugi MUSI odpowiedzieć i się w godzinę tworzy 3 strony Waszych komentarzy (jak na razie na 15 6 jest Waszych) :D


Ja jestem za wytworzeniem specjalnego zbiorczego na ich dyskusje. Temat biłby normalnie rekordy popularności :amused:

Wiewór

2018-03-19, 15:14
Piotru70 napisał/a:

Ale jaki jest sens trzymania kultury skoro ma się ku*asa niemieckiego w mordzie po same kule i ruskiego w dupie.


PIS tak pozwala kacapom, że teraz Putin Polsce cały do dupy wchodzi na wdechu.

krzyks napisał/a:



Kultura z naszej strony... tak? A z ich nie? :homer:


Nie słyszałem, żeby ktoś gdzieś o Polsce powiedział coś tak chamskiego jak nasz minister o Francji. "uczyliśmy jeść francuzów sztućcami".