18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głośniki domowej roboty

mythnick • 2015-02-23, 14:10
Gdy nie mamy dostępu do głośników, a mamy kubki i plastikową rurkę.


qrvishon

2015-02-23, 17:06
łaaaaaaał, nagroda za odkrycie dekady dla autora filmu
przecież ten patent już troche stary jest

mareczex093

2015-02-23, 17:09
rust napisał/a:

zapomniał o tym że jest jeszcze ten bajer z kubkami i sznurkiem, miałby wtedy nawet somowej roboty sluchawki :szczerbaty:



Z tym faktem, że sznurek musi być porządnie naciągnięty :P

goniec94

2015-02-23, 17:15
Bass połamał mi żebra

nectovelius

2015-02-23, 17:16
JerzykREC napisał/a:

To jest tak bardzo sadystyczne.


No ba... a nie jest :?:
Połowa dzieciaków oglądających Sadistica będzie chciała to zrobić... znajdzie jakąś plastikową rurkę, poharata starym brzeszczotem, zrobi jak na filmiku i po n-tym wsunięciu srajfona odkryje ryski na ekranie ;) Może być ciekawiej jak 1/10 nie znajdując rurki plastikowej użyje do tego np. rurki aluminiowej i mniej więcej jutro pojawią się komentarze typu: "Ty ch*ju, przez ciebie porysowałem telefon :!: "
Więc - zniszczenie komuś telefonu na odległość jest bardzo sadystyczne :evil:

dozek

2015-02-23, 17:17
nectovelius napisał/a:


Więc - zniszczenie komuś telefonu na odległość jest bardzo sadystyczne :evil:



to już lepsze jest wmawianie ludziom że smartfon ma ładowanie z mikrofali albo tablet ma funkcje wagi

St...........on

2015-02-23, 17:22
Te Te Te co ty słuchasz?!?! Żartuję! :D Fajny pomysł piwko!

NafazowanyKoleś

2015-02-23, 17:23
mareczex093 napisał/a:



Już było pisane i to k***A wiele razy, że nazwa sadistic nie zobowiązuje do ciągłego wrzucania uciętych kończyn, ciapaków samobójców czy zjebów bijących się po mordach... Twojego komentarza tez nie powinno być bo on jest taki bardzo sadystyczny... :idzwch*j:




Już to było pisane i to k***A wiele razy, że to działa w dwie strony i fakt, że sadistic nie zobowiązuje do ciągłego wrzucania trupów, ale też nie zobowiązuje do wrzucania tutaj takiego gówna podpatrzonego na jakiejś ch*jni typu 5 sposobów na.

Jeszcze k***a postawiłeś piwo za ten temat :idzwch*j:






A odnośnie tematu to jak słyszę tylko muzykę z ch*jowych głośników z telefonu to mnie coś strzela, a co to jeszcze puszczać "muzykę" w rolce z kibla. Albo bym zabił albo dostał zawału.

SilverBlade

2015-02-23, 17:40
widzę, że lepiej daje od Creative.

Ma...........ke

2015-02-23, 17:45
Ale ch*jowa muzyka musiałem wyłączyć.

Milano1512

2015-02-23, 17:55
To jest naprawdę dobre... ale do remizy

mareczex093

2015-02-23, 18:40
NafazowanyKoleś napisał/a:




Już to było pisane i to k***A wiele razy, że to działa w dwie strony i fakt, że sadistic nie zobowiązuje do ciągłego wrzucania trupów, ale też nie zobowiązuje do wrzucania tutaj takiego gówna podpatrzonego na jakiejś ch*jni typu 5 sposobów na.

Jeszcze k***a postawiłeś piwo za ten temat :idzwch*j:



Moje piwo moje sprawa, nie będziesz mnie z tego rozliczać ;x

nobas

2015-02-23, 19:04
jakbys mial plastikowa rurke to trza dzwonic po saperow bo moze ci chata wybuchnac

JerzykREC

2015-02-23, 19:16
mareczex093 napisał/a:



Już było pisane i to k***A wiele razy, że nazwa sadistic nie zobowiązuje do ciągłego wrzucania uciętych kończyn, ciapaków samobójców czy zjebów bijących się po mordach... :idzwch*j:


Zgadam się z tymi co to pisali. Musisz jednak przyznać mi rację, że temat nie ma jakiegokolwiek przesłania, bo każdy już sposób przedstawiony na filmiku zna. Jak ktoś ładnie napisał "odgrzewane kotlety".
Pisząc ten kometarz nie chciałem zabierać dużo czasu osobie czytającej. Przekaz miał być jasny. Mam nadzieję, że taki jest. :-D

oczami20latki

2015-02-23, 20:23
NafazowanyKoles wirtuoz muzyki...

Solaris

2015-02-23, 22:55
Niedługo w autobusach gimby z takim sprzętem będą pomykać...