18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gloria victis!

hellbwoi • 2020-11-14, 22:34
Mamy nowe miejsce pamieci narodowej w wawie...

znalezione gdzieś na inernetach



cz...........ek

2020-11-15, 07:49
dominha napisał/a:

Zabawne jest to jak za wszystkie chuligańśkie wybryki obwinia sie narodowców , prawicowców , żołnierzy wyklętych itd. A jeżeli, jak w tym przpypadku jest nagranie jak antifa niemiecka mało co nie zakatowałą chlopaka (w dresach, a więc "sebixa") to stawia sie prześmiewcze mogiły i z tego kręci bekę. Autor posta, tępy gówniarz, potrzebuje konkretnego lania od rodziców zanim ktoś na ulicy mu dupe przetrzepie xD


Jakich k***a żołnierzy wyklętych? Gdyby oni wciąż żyli to by nie chcieli nawet osrać tych heilujących przygłupów. Wskaż mi żyjącego żołnierza AK, który wsparł to łyse bydło, tych patriotów walczących ze znakami i koszami na śmieci? Nie umiesz? No ciekawe k***a czemu

Aha, antifę też j***ć, wrzucić do dołu i zasypać wapnem, razem z tymi k***ami co niszczą cudze mienie.

Noside

2020-11-15, 08:11
I takim oto magicznym sposobem tabun debili uwierzy, że spalono jakiś empik

Spidzio199

2020-11-15, 10:44
Śmiać mi się chce jak czytam komentarze faszystowskich kiboli pod czarnymi filmikami - że małpy się biją, że ZOO, a sami swoim zachowaniem prezentują poziom o 3 wielkości niższy od wspomnianych BLM. Mówią na siebie patrioci, obrońcy tożsamości narodowej, a historii Polski wiedzą tyle, co im ksiądz powiedział jak ich w zakrystii w dupę r*chał. Nie dotarło do tych pustych, myślą nieskalanych łysych łbów, że Rzeczpospolita Polska przez całe wieki była schronieniem dla wszystkich prześladowanych w innych europejskich krajach - pamiętają tylko nacjonalistyczne i ksenofobiczne wypociny Romcia Dmowskiego

EdmundKemper

2020-11-15, 11:04
dominha napisał/a:

Zabawne jest to jak za wszystkie chuligańśkie wybryki obwinia sie narodowców , prawicowców , żołnierzy wyklętych itd. A jeżeli, jak w tym przpypadku jest nagranie jak antifa niemiecka mało co nie zakatowałą chlopaka (w dresach, a więc "sebixa") to stawia sie prześmiewcze mogiły i z tego kręci bekę. Autor posta, tępy gówniarz, potrzebuje konkretnego lania od rodziców zanim ktoś na ulicy mu dupe przetrzepie xD



Bo ludzie w obecnych czasach nie potrafią sami myśleć, a jedynie kierują się przypiętymi łatkami i stereotypami. I to w stosunku do wszystkich. Nieważne czy stojących po lewej czy prawej stronie. j***ć wszystkie skrajności.

DzidaZawodnik

2020-11-15, 11:29
EdmundKemper napisał/a:

Bo ludzie w obecnych czasach nie potrafią sami myśleć, a jedynie kierują się przypiętymi łatkami i stereotypami. I to w stosunku do wszystkich. Nieważne czy stojących po lewej czy prawej stronie. j***ć wszystkie skrajności.



j***ć homo i hetero bo to j***ne skrajnosci tylko biseksualni. k***a wk***iają mnie takie bezpłciowedzbany co nie potrafią podejmowqaać decyzji i idą jak cielaki byleby po najmniejszej linii oporu. Jesteście najgorszymi p*zdami, bo jak tylko przyjdzie ktoś silniejszy to zawsze was zdominuje i będziecie dz**kami jakiejś skrajnosci zapewne komunizmu, bo będą się przedstawiać jako ktoś nie skrajność a wy w swojej bezrdnosci na siłę zmusicie się żeby im wierzyć, bo inaczej byście musieli przyznać się do swojej ułomności.

Tr...........ty

2020-11-15, 12:13
Noside napisał/a:

I takim oto magicznym sposobem tabun debili uwierzy, że spalono jakiś empik



A w rzeczywistości zdobyto lewacki punkt oporu

EdmundKemper

2020-11-15, 12:57
DzidaZawodnik napisał/a:

j***ć homo i hetero bo to j***ne skrajnosci tylko biseksualni. k***a wk***iają mnie takie bezpłciowedzbany co nie potrafią podejmowqaać decyzji i idą jak cielaki byleby po najmniejszej linii oporu. Jesteście najgorszymi p*zdami, bo jak tylko przyjdzie ktoś silniejszy to zawsze was zdominuje i będziecie dz**kami jakiejś skrajnosci zapewne komunizmu, bo będą się przedstawiać jako ktoś nie skrajność a wy w swojej bezrdnosci na siłę zmusicie się żeby im wierzyć, bo inaczej byście musieli przyznać się do swojej ułomności.



Już Ci żyłka pękła? Są skrajności lewicowe i są normalne lewicowe poglądy. Są skrajności prawicowe i są normalne prawicowe poglądy. Za dużo dla Twojego móżdżku?

Wiewór

2020-11-15, 13:14
Sebastianowie mieli licznych magów bitewnych miotających fireballe ale nie byli w stanie wygrać z tak wielkim złem.

pankruk

2020-11-15, 19:33
Zaczęło się od tzw. "makdonaldyzacji" ważnych symboli narodowych, ubrania patriotyczne itp. wszystko to skutecznie sprowadzało symbolikę do co raz niższych szczebli aż w końcu doszło do momentu w którym robi się z tego bekę bo to modne i nikt, a zwłaszcza gównarzeria się nie zastanawia co dany symbol oznacza. Znak Polski Walczącej to nie pie**olone logo firmowe żeby to sobie nosić na bluzie, to symbol przelanej krwi.

Esccax

2020-11-16, 13:37
straszne p*zdy z tych naszych narodowców. A to nasza antifa ich klepie, a to jakieś niemieckie antify (pewnie ciapate).
Ja pie**ole, może lepiej nie wiem, puzzle układać ?