18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głodny?

~Angel • 2020-03-04, 08:58
Na co czekasz? :lol:


bercisko

2020-03-04, 12:53
MenSa napisał/a:

Czy to krewny Michnika?



Oczywiście. To ten od dupy strony.

wilkoala

2020-03-04, 13:01
Manowarrior napisał/a:

Typowy KODziarz



Ja bym powiedział: typowy beneficjent je podwieczorek w drodze do MOPSu.

saves

2020-03-04, 13:31
Rozwiązała się zagadka, po co czarni noszą tak spodnie?

głest

2020-03-04, 13:38
saves napisał/a:

Rozwiązała się zagadka, po co czarni noszą tak spodnie?



Czarni nie noszą spodni... spodnie są noszone przez czarnych :niggasmile:


A piwo... daję z wyjątkowym obrzydzeniem :mrgreen:

djzielak

2020-03-04, 14:32
Głodny nie jesteś sobą :lol:

Alonso

2020-03-04, 15:11
Recykling na 100%.
Nie zazdroszczę tej dziewczynie,, która usiądzie po nim na siedzeniu w autobusie i dopiero po 5 minutach jazdy zorientuje się, że coś jest nie tak.

Karboksylator

2020-03-04, 15:39
k***a, jedyne racjonalne wytłumaczenie, to że to prank i gość tam sobie marsa włożył.

kulawiec

2020-03-04, 17:06
Pozdrawiam wszystkich Ekologicznych, którzy twierdzą, że komunikacja publiczna jest zajebista. Wszystkich którzy twierdzą, że auto najlepiej zostawić na parkingu i zapie**alać w mieście, w autobusie, metrze itp. razem ze zgrają zasmarkanych obsrańców.

Przemyslaw_Przemyslawski

2020-03-04, 17:21
Juzwa napisał/a:

I potem taka k***a wlezie do tramwaju i tramwaj jebie tym sk***ysynem parę godzin. Tego się nie da nauczyć rozumu, tylko siekiera w łeb, łopata i nasadzić ostrężyn.



Ja kiedyś wlazłem do takiego śmierdzącego autobusu z leżącym żulem na tyłach koło silnika, j***ło tak kałem że tak mi to utkwiło w pamięci że już nie wsiąde do żadnej komunikacji miejskiej .


NataliaW

2020-03-04, 17:21
Juzwa napisał/a:

I potem taka k***a wlezie do tramwaju i tramwaj jebie tym sk***ysynem parę godzin. Tego się nie da nauczyć rozumu, tylko siekiera w łeb, łopata i nasadzić ostrężyn.



Można tak zaplanowac utylizację żeby organy wykorzystać, o ile nikt by się nie brzydził.

Rinko

2020-03-05, 00:13
Juzwa napisał/a:

I potem taka k***a wlezie do tramwaju i tramwaj jebie tym sk***ysynem parę godzin. Tego się nie da nauczyć rozumu, tylko siekiera w łeb, łopata i nasadzić ostrężyn.



Do niedawna można było wygonić takiego luja z autobusu / tramwaju samemu lub za pomocą straży miejskiej, obecnie dzięki Rzecznikowi praw obywatelskich niemożna. :kloc:

mycek_90

2020-03-05, 02:07
Juzwa napisał/a:

I potem taka k***a wlezie do tramwaju i tramwaj jebie tym sk***ysynem parę godzin. Tego się nie da nauczyć rozumu, tylko siekiera w łeb, łopata i nasadzić ostrężyn.



Sam zechlałbyś nie tylko własne gówno ale i palce gdybyś był tak głodny jak ten kolo

Iszbierra

2020-03-05, 08:00
Juzwa napisał/a:

I potem taka k***a wlezie do tramwaju i tramwaj jebie tym sk***ysynem parę godzin. Tego się nie da nauczyć rozumu, tylko siekiera w łeb, łopata i nasadzić ostrężyn.



No i nie wiadomo czy żul jedzie tramwajem, czy tramwaj żulem.

hadman

2020-03-05, 08:50
Juzwa napisał/a:

I potem taka k***a wlezie do tramwaju i tramwaj jebie tym sk***ysynem parę godzin. Tego się nie da nauczyć rozumu, tylko siekiera w łeb, łopata i nasadzić ostrężyn.



Żul jedzie tramwajem, czy tramwaj jedzie żulem? paradoks?