18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głodny jaszczur

CrazyEdek • 2024-04-26, 17:29
Noga złamana, obiad dla warana.


rafalxp

2024-04-26, 20:25
I to jest zero waste ,bez marnowania czy jakoś tak ;p

Cymesowy

2024-04-26, 20:50
Hook napisał/a:

Natura w najczystej postaci ☺️
Natura w najczystszej postaci ☺️




Koleś połamał kozie giry ustawił kamerę i czekał aż spasły jaszczur ją wpie**oli, natura jak ch*j.

JamPawel

2024-04-26, 21:00
Baran z komodą. Albo waran z Komodo, pewien nie jestem.

Gamonn1

2024-04-26, 21:08
Nawet jej nie zabił.
Po prostu wpie**olił żywą w całości.
Nam się wydaje to pięknem natury. murzyny zazwyczaj są przerażeni po takich filmikach. Serio, czarni są w ch*j bojaźliwi, wystarczy im się postawić i kulą ogon. A po oglądaniu programów przyrodniczych gdzie waran wpie**ala kozę lub lew gazelę czują normalnie strach. Widocznie zostało im coś w genach.

onucek

2024-04-26, 22:03
A ja bym warana zaj***ł a kozę wykurował i wystawił na e-darling w języku arabskim, i jeszcze bym zarobił.

Bul_od_bytu

2024-04-27, 00:08
Cymesowy napisał/a:

Koleś połamał kozie giry ustawił kamerę i czekał aż spasły jaszczur ją wpie**oli, natura jak ch*j.



Chyba nie wiesz jak te zwierzęta polują.
Wystarczy, że taki sk***iel cię ugryzie i bez natychmiastowej pomocy jest game over. Po kilku, kilkunastu godzinach zdychasz od zakażenia, a pan jaszczur, który jest w stanie wywęszyć cię z kilku kilometrów przychodzi spokojnie zjeść.
Koza mogła mieć podobną przygodę i z racji rozmiaru zeżarł ją w całości.

Machol

2024-04-27, 00:24
Koza, zanim się udusi, w konwulsjach może mu rozj***ć żołądek, nie jest aż taki pancerny. Koza nie przeżyje, waran też nie - co się najadł, to jego ;-)

Zasysacz

2024-04-27, 03:22
Machol napisał/a:

Koza, zanim się udusi, w konwulsjach może mu rozj***ć żołądek, nie jest aż taki pancerny. Koza nie przeżyje, waran też nie - co się najadł, to jego



Nie rozjebie to ciasne mieszkanie najpewniej szybko zginie bo się zwyczajnie udusi.

yellow87

2024-05-08, 08:01
Gdzie komoda tego warana?