18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

głodna żaba

kaiel • 2011-11-16, 19:15
mniam mniam

zonabregana

2011-11-16, 19:25
jak dla mnie to się nadaje na harda bardziej niż laski wsadzające sobie ręce aż po łokcie tu i ówdzie :/

kaiel

2011-11-16, 19:28
na pocieszenie

lesiot

2011-11-16, 19:33
Sama się nadajesz na harda, nawet na youtubie można znaleźć nie mało filmików jako to chociażby kameleony zjadają mysie oseski. Żadna nowość, że gady i płazy muszą mieć różnorodna dietę, nie tylko szarańcze i świerszcze, ale jak widać i oseski małych ssaków.

Prozac

2011-11-16, 19:37
co na to prawicowi obroncy zycia poczetego jak i niepoczetego?! :-D czy zwierzeta nie maja duszy wiec mozna je okaleczac i zabijac?! jak to jest u was?

think666

2011-11-16, 19:58
lesiot napisał/a:

Sama się nadajesz na harda, nawet na youtubie można znaleźć nie mało filmików jako to chociażby kameleony zjadają mysie oseski. Żadna nowość, że gady i płazy muszą mieć różnorodna dietę, nie tylko szarańcze i świerszcze, ale jak widać i oseski małych ssaków.


To nie znaczy, że nie można temu pokarmowi przypie**olić czymś ciężkim żeby się chociaż nie męczyło. Trudno się to ogląda.

matttm1

2011-11-16, 20:03
Jak dla mnie beznadziejny filmik jakiegos idiote to podnieca widac Chcialbym jego zobaczyc jak go wpier.. aligator :) Bo czlowiek jest głupszy od takich zwierzat

Pan Mularz

2011-11-16, 20:15
Z takim czymś, to na harda.

Prozac napisał/a:

co na to prawicowi obroncy zycia poczetego jak i niepoczetego?! :-D czy zwierzeta nie maja duszy wiec mozna je okaleczac i zabijac?! jak to jest u was?



Zwierzęta mają dusze.

erniii

2011-11-16, 20:21
Stawiam dychę, żę pojawi się tutaj zdjęcie praw zwierząt na grillu.

Pan Mularz

2011-11-16, 20:27


erniii napisał/a:

Stawiam dychę, żę pojawi się tutaj zdjęcie praw zwierząt na grillu.



Dawaj dychę.

zonabregana

2011-11-16, 20:33
lesiot napisał/a:

Sama się nadajesz na harda, nawet na youtubie można znaleźć nie mało filmików jako to chociażby kameleony zjadają mysie oseski. Żadna nowość, że gady i płazy muszą mieć różnorodna dietę, nie tylko szarańcze i świerszcze, ale jak widać i oseski małych ssaków.


najpierw popraw błędy w wypowiedzi a dopiero później przypie**alaj się do mojego zmysłu estetycznego, ch*j ci do tego co mnie bardziej rusza- czy zwłoki w stanie znacznego rozkładu czy szczurzy osesek wpie**alany przez płaza

Suicide_on_demand

2011-11-16, 20:34
think666 napisał/a:


To nie znaczy, że nie można temu pokarmowi przypie**olić czymś ciężkim żeby się chociaż nie męczyło. Trudno się to ogląda.



Gdyby takiemu oseskowi przypie**olić czymś ciężkim ( i tu pytanie czym, prętem, cegłą?) to nie sądzisz że za wiele by z tego "pokarmu" nie zostało?

kaiel

2011-11-16, 20:38
zwierzęta od zawsze sie wpie**alają w mniej lub bardziej brutalny sposób ,wiec nie ma co się rozczulać na tęczowo

lesiot

2011-11-16, 20:46
A obruszacie się tak jak zwykły pospolity sierściuch wpie**oli mysz, wróbla czy jakieś inne żyjątko?
Albo jak kocica zagryzione truchło przynosi swoim małym?

Co drugie na sadisticu to bułkę przez bibułkę, ale ch*ja do gęby (bo zjadany osesek to dla niej za dużo, ale ch*jami na lewo i prawo rzuca jak zwykła sucz).

Suq-Madiq

2011-11-16, 21:09
pie**olicie hipolicie. Nie kazdy chetnie oglada wpie**alanie zwierza zywcem przez drugiego zwierza.
Na harda z tym, a zamiast piwa: